Ограждения балкона

Фильтр
Перила

Перила

От 6 880 грн.

    Поручні з нержавіючої сталі з ригелями – досить популярний і зручний тип конструкцій для оформлення інтер'єру офісу або квартири, дитячого садка і школи, медичного центру або нічного клубу, всередині приміщення або зовні будівлі. Ці огорожі складаються з вертикальної стійки, горизонтального або наклонного поручня і ригелів, які також можуть розташовуватися в будь-якому напрямку і під нахилом. Нержавійка – особливий сплав, до складу якого додають хром. А, як відомо, завдяки йому на металі з'являється тонка плівка, яка захищає вироби від корозії.

   Що ж таке ригель? Це так звані тонкі трубки, які заповнюють вільне місце між стійками. Більш безпечні ті перила, в яких ригелів більше. Ці поручні для сходів і поручні для ганку гарантують зручність переміщення людини, а також мають ряд переваг:

  • Є проектною родзинкою, яка відмінно вписується в будь-який заданий дизайнером стиль.

  • Забезпечують надійне кріплення.

  • Конструкція поручнів виглядає цілісною, лаконічною і завершеною. Перила з нержавіючої сталі з ригелями розраховані на багаторічний термін служби.

   За формою ригелі бувають різноманітними: їх проектують у вигляді труби, смуги або прутика.  Вибираючи поручні з нержавійки на сайті «GLASSDISIGN», ви можете замовити у виробника потрібну обробку, наприклад, матування або полірування, щоб надати потрібний ефект.

     Скільки ж ригелів і якого діаметру ставити на сходах? Економніше всього, звичайно, замовити перила з нержавійки взагалі без ригелів. Але така огорожа підійде хіба що для установки на футбольному полі або тенісному корті, якщо поручень буде йти по прямій лінії і служити виключно як допоміжний елемент. Вимога ж техніки безпеки – мінімум 3 ригеля. Такі поручні найкраще виглядають на внутрішніх сходах з транзитним потоком відвідувачів. А ось для приватних будинків або парадних сходів різних установ найкраще підійдуть перила з чотирма ригелями. Виглядають такі огорожі на ганок надійно і презентабельно. Тятиви рятують вхідний ансамбль від швидкого зносу, якщо на ньому постійно товпляться люди (наприклад, в школах). Чотири тятиви встановлюють на перила з нержавіючої сталі, якщо стійка огорожі вище 1 метра.

     Поручні з нержавіючої сталі з ригелями служать кілька десятків років, витримують велику вагу, стійкі до механічних пошкоджень, не бояться дощу і снігу, а також перепаду температур. Вони екологічні і гігієнічні, адже нержавейка нешкідлива для шкіри і не виділяє токсичні речовини в навколишнє середовище.

    Перила з нержавіючої сталі з ригелями потребують певного догляду. У ньому немає нічого особливого. Головне в цьому питанні – регулярність. Так, щоб підтримувати новизну поверхонь і зробити її більш блискучою, необхідно періодично всього-на-всього протирати вологими серветками. З сильними забрудненнями відмінно справляються самі звичайні засоби для чищення нержавіючої сталі. Буде ефект також від народних розчинів. Рецепт простий: змішати 1 склянку води і 1 столову ложку оцту.

   Протираючи огорожі з нержавійки, ні в якому разі не використовуйте металеві або абразивні губки, чистячі порошки з жорсткими елементами або кислоту. Ці речовини тільки нашкодять. Щоб поручні для сходів і ганку блищали, немов їх щойно встановили, протріть їх нашатирем: 5-10 крапель розчиніть в літрі води. І не забудьте витерти поверхню насухо.

    Замовити перила з нержавійки на сайті «GLASSDISIGN», ви можете, зв'язавшись по телефону з нашими менеджерами або залишивши заявку онлайн.

Читать полностью