Огородження атріуму

Фiльтр
Огорожа прямої ділянки моделі 5001

Огорожа прямої ділянки моделі 5001

От 2750 грн.

Огорожа прямої ділянки моделі 5002

Огорожа прямої ділянки моделі 5002

От 2915 грн.

Огорожа прямої ділянки моделі 5003

Огорожа прямої ділянки моделі 5003

От 3871 грн.

Огорожа прямої ділянки моделі 5004

Огорожа прямої ділянки моделі 5004

От 2570 грн.

Огорожа прямої ділянки моделі 5005

Огорожа прямої ділянки моделі 5005

От 2729 грн.

Огорожа прямої ділянки моделі 5006

Огорожа прямої ділянки моделі 5006

От 3685 грн.

Атріум – це простір без перекриттів, в якому всі приміщення розташовуються по периметру, поверх за поверхом. Найчастіше зустрічається в сучасних бізнес-центрах, супермаркетах і торгово-виставкових комплексах. Природньо, що дизайнери не забувають про безпеку, тому поверхи обов'язково обладнують перилами. І часто їхній вибір падає на скляні огорожі. Вони виглядають стильно і красиво.


Скляні огорожі атріумів – завершальний штрих сходового та інших відкритих просторів. Це сучасне рішення, яке, в першу чергу, забезпечує безпеку. По-друге, доповнює, змінює і ефектно зонує будь-який інтер'єр. По-третє, прозорість такого "забору" дає приміщенню максимум вільного світу і простору.


Скляні огорожі атріумів зазвичай мають кілька варіантів виконання:

  • На 100% виготовлені зі скла. Найчастіше такі огорожі встановлюють в атріумах будівель преміум-класу. Ця конструкція з так званих прозорих смуг за бажанням замовника може бути доповнена поручнями. Кріпиться несуче скло на профіль, який захований в підлогу. Після монтажу виходить, що огорожа ніби-то просто стоїть на підлозі.

  • Суцільноскляні огорожі атріумів на точковому кріпленні. 

  • З окремих скляних полотен. Їх фіксують за допомогою вертикальних опор.

Всі види огорожі для атріуму компанія GlassDesign виробляє з загартованого скла або триплекса (багатошарового супер міцного скла, яке виготовляється методом пресування при сильному нагріванні). Опори – з нержавіючої сталі.


Переваги нашої продукції:


  • Надійність і міцність. Фахівці працюють із загартованим склом товщиною мінімум 10 мм. Воно стійке до механічних впливів, витримує випадкові удари і не деформується через перепади температури;

  • Безпека і довговічність. Скляні огорожі атріумів від компанії GlassDesign при пошкодженні не розсипаються на дрібні осколки. Дорослі і діти не можуть поранитися;

  • Практичність. Скло не вимагає якогось особливого догляду і реставрації. Його достатньо просто періодично мити.

  • Легкість і простота монтажу. Огорожі встановлюються без зварювання і буріння прямо на об'єкті.

  • Естетика і функціональність – скло чудово поєднується з різними оздоблювальними матеріалами. Тому така огорожа стане відмінним доповненням будь-якого – житлового чи комерційного – інтер'єру і підкреслить статус об'єкта і створить у відвідувачів відчуття простору, і не буде загороджувати йому вид.

  • Безпека для здоров'я. Основний компонент скляного огородження для атріуму – кварцовий пісок – природний і нетоксичний матеріал.


Конструкції, за бажанням клієнта, виготовляємо в будь-яких розмірах і формах: маршові, еліптичні або гвинтові. До того ж, поверхню скла можна затонувати або нанести на неї візерунок – ми задовольнимо будь-який дизайнерський каприз.

Ознайомтеся з проектами, які фахівці GlassDesign вже виконали, на нашому сайті. Тут же Ви можете залишити онлайн заявку на оформлення замовлення. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Читать полностью