Скляний козирок моделі Trivio


КОД ТОВАРУ: 1103
Скляний козирок моделі Trivio захистить ваш фасад від опадів і падаючих бурульок і снігу взимку. Виконання даної моделі скляного козирка досить безпечно, оскільки виготовлена ​​вона з триплексу, що при механічних пошкодженнях не дає склу розсипатися, а розбита частина утримується за рахунок межслойной плівки. Така скляна конструкція виглядає досить легкою і невагомою, за рахунок кріплення за допомогою вант з нержавіючої сталі марки AISI 304, з'єднаних з кріпленням ванта-скло з різьбленням М10. Також можна надати різний колір склу та при бажанні нанести малюнок, що додасть ще більше витонченого виду козирка. Козирок моделі Trivio прикрасить фасад будь-якого стилю, а також захистить його від несприятливих погодних умов.

  • От 4120 грн. м. пог.
Конфігуратор моделі
Індивідуальність розмірів

    Скляні козирки компанії СклоДизайн виготовляються виключно за індивідуальними розмірами, під замовлення з точністю до 1 міліметра.

Довговічність і екологічність

    При виробництві наших товарів використовуються тільки якісні та екологічно чисті матеріали.

    Скло загартованого типу називають надміцним і незважаючи на свою легкість воно має чудову ударостійкість. Багато майстрів віддають перевагу саме такому склу та створюють справжні шедеври, які заслуговують на велику увагу. З цієї надміцної скляної конструкції виготовляють перегородки, двері, стелі, підлоги, сходи і багато іншого. Все це виглядає дуже стильно, модно і оригінально. Також цей вид скла використовується в автомобілебудуванні, медицині і т.д.

    Сучасний інтер'єр виходить більш привабливим і затишним завдяки незрівнянним конструкціями із загартованого скла. Насправді абсолютно всі кімнати у вашому домі можна прикрасити цими конструкціями.

    Характеристики стали AISI 304 і її аналогів відносять її до великого сімейства нержавіючих сплавів. Високий вміст в якості легуючих добавок хрому і нікелю забезпечує їй стійкість до тривалого впливу екстремальних температур і агресивних середовищ. Завдяки унікальним властивостям сталь практично у всіх областях господарства.

Ідеальне співвідношення ціни і якості

    Якість наших товарів не поступається європейським аналогам, вартість яких може досягати до кількох тисяч доларів, при цьому якість всіх комплектуючих залишається на високому рівні. Ми можемо гарантувати якість сировини, оскільки ми є виробниками фурнітури. Більше моделей в нашій групі навіси зі скла