Безрамне скління

Від 3700 грн.

Від 3650 грн.

Від 4100 грн.

Від 4150 грн.

Безрамне скління

Безрамне скління застосовується в закритих приміщеннях без опалення. Такі системи часто встановлюються в приміщеннях кафе і ресторанів, а також в терасах, альтанках, приватних і дачних будинках. Іноді їх застосовують і в квартирах. Компанія СклоДизвайн реалізує монтаж систем скління під замовлення за доступними цінами в Україні.

Особливості безрамного скління

Традиційно для скління жител використовуються конструкції з рамою - каркасом, який виконує несучу функцію. До неї фіксуються одна або кілька стулок, які можна розорювати. Безрамні системи відрізняються відсутністю внутрішніх несучих компонентів. Скляні листи розміщуються в напрямних (поздовжніх і поперечних), що фіксуються до верху і низу отвору. Рух стулок ж може реалізуватися кількома типами механізмів - розсувним, навстіж і поворотним. Оптимальну конструкцію вибирають в залежності від оздоблення частини приміщення, що прилягає до отвору, і умов експлуатації.

Завдяки відсутності внутрішніх ліній конструкція виходить максимально светопроницаемой. Дизайн безрамних систем і створювана ними висока освітленість надають приміщенню більш дорогий вид і добре підходять для інтер'єрів у стилях хай-тек і футуризм.

Горизонтальні металеві профілі розташовують зверху і знизу отвору, на балконних даху або на плиті підстави. Вони служать несучим елементом, тому до них пред'являються високі вимоги в плані міцності. Роблять профілі зі сталі або алюмінію.

Для кріплення скляних полотнищ до несучих профілів використовуються особливі скляні профілі, що встановлюються на полотна зверху і знизу. Нерухомі скла кріпляться до несучих деталей, а рухливі пересуваються по напрямних всередині з опорою на ролики.

Щоб зробити конструкцію герметичної, використовуються силіконові ущільнювачі. Горизонтальні елементи закривають щілини між скляними полотнами і несучими профілями, а вертикальні допомагають закласти просвіти між стеклами. Рекомендується використовувати прозорі ущільнювачі, щоб зробити їх непомітними.

Як світлопроникного елементів використовуються полотна із загартованого скла товщиною 1 см. Габарити їх залежать від розмірів отвору, що підлягає склінню. Крім традиційного безбарвного скла, використовуються і інші варіанти, наприклад, Діамантове скло, що пропускає максимум світла. Полотна можна зробити і тонованими, але світлопроникність у них в цьому випадку буде менше. Іноді практикується чергування панелей, виконаних з безбарвного і пофарбованого скла.

Переваги скління без рам від СклоДизайн

Наша компанія виконує монтаж скляних конструкцій під ключ. Ми практикуємо як роботу за типовими проектами, так і реалізацію проектів замовників. В наявності широкий вибір фурнітури елементів і різновидів самого скла, наприклад, полотна з матуванням (цільним або зональним) або, навпаки, надпрозоре Діамантове. Можливо нанесення на скляні полотна малюнка в пескоструйной техніці. Ми також консультуємо клієнтів з питань монтажу та встановлення скляних конструкцій і реалізуємо сервісне обслуговування встановлених огорож.

Недоліки безрамного скління

Основним мінусом є те, що на таке вікно не можна повісити сітку (москітну або «антикішка»), тому такі конструкції не підходять для міських квартир, де є домашні тварини. Також на отвір не вийде встановити жалюзі або штори, тому з вулиці буде видно, що діється всередині приміщення. Частковим виходом з ситуації може бути використання стекол, прозорих тільки з одного боку, або тонованих варіантів.

Також таке скління поступається рамної по тепло- і звукоізоляційні якості, тому перед проведенням потрібно оцінити, наскільки критичні ці чинники. Лоджію можна утеплити, поставивши кондиціонер або обладнавши систему теплої підлоги. Але систему в цьому випадку доведеться робити «глухий» (орні і поворотні стулковий конструкції в цьому випадку не підходять). Для неї використовують низькоемісійне скло з поліпшеними теплоізоляційними характеристиками.

Переваги безрамного скління

Така конструкція приваблива максимальної світло проникністю приміщення і хорошою сполучуваністю з сучасними інтер'єрами. Скло легко миються і не вимагають складного догляду. Вони не покриваються пліснявою або іржею, не втрачають колір під дією ультрафіолету. Вони добре захищають приміщення від вітру, опадів і пилу завдяки герметизирующим силіконовим прокладкам. Компоненти виготовлені з екологічно чистих матеріалів, не виділяють в навколишнє середовище будь-яких шкідливих випарів.

Найпростіше мити скла, обладнані поворотно-розсувним механізмом (він полегшує процес миття зовнішньої частини). Рухомі металеві компоненти вимагають лише регулярної змащення (1-2 рази на рік). Безрамні скла мають широкий спектр застосування - ними обладнають житлові і комерційні будівлі, балкони, лоджії і веранди.

Краща ціна на систему безрамного скління в Україні

На сторінках з описами систем безрамного скління вказується мінімальна вартість. Щоб дізнатися, у скільки обійдеться монтаж системи для вашого приміщення, зв'яжіться з нами і вкажіть габарити отвору. До заявки ви можете докласти фото отвору і інші коментарі. Скління є в таких кольорах: стандартний тон скла, графіт, бронза і домінують. Полотна можна наносити матове покриття (частково або повністю, в тому числі зі створенням художнього малюнка). Крім безрамних систем, в нашому інтернет-магазині можна недорого купити інші скляні конструкції для будинків, офісів і громадських будівель - перила для сходів, огорожі, двері, споруди для душа.