Cкляні перила на балкон

Від 5059 грн. м.кв.

Від 4435 грн. м.кв.

Від 5271 грн. м.кв.

Від 4677 грн. м.кв.

Від 5271 грн. м.кв.

Від 5059 грн. м.кв.

Скляні перила на балкон

Скляні перила на балкон можуть мати каркас зі сталі або алюмінію або мати вигляд скляних полотнищ, що фіксуються фурнітурою з нержавіючої сталі. У нашому інтернет-магазині можна недорого придбати і встановити балконні огородження під замовлення.

Переваги перил на балкон

Скляні огорожі невимогливі до умов експлуатації - їх досить регулярно мити. Конструкція здатна прослужити більше десятка років без додаткових вкладень в ремонт. При цьому вона зберігає привабливий вигляд і продовжує відмінно пропускати світло. Монтаж огорожі зі скла нескладний в реалізації і виконується за кілька годин.

Найкращими експлуатаційними якостями володіє триплекс - багатошарове скло з клейкою з полімерної плівки. Цей матеріал майже неможливо розбити. Якщо це все ж відбувається, поверхня лише тріскається, але на підлогу оскільки не обсипаються, що виключає ймовірність травми. Їх утримує захисна плівка, яка також виконує функцію армування. Також високою міцністю володіє загартоване скло. Обидва типи матеріалів добре переносять опади, температурні перепади і інші середовищі впливу, які не покриваються грибком і цвіллю. Для поверхів від третього і вище слід використовувати триплекс, тоді як для балконів нижніх поверхів і приватних будинків підійдуть обидва типи матеріалів. Вимоги до монтажу на високих поверхах обумовлені тим, що при розбиванні одношарового скла його осколки падають вниз, що небезпечно на такій висоті.

Крім огорож типовою прямокутної форми, можна зустріти і більш складні конфігурації. Іноді такі огорожі мають вигнуті частини або збираються з дрібних різнокольорових фрагментів по типу мозаїки. Можна зустріти і огорожі з панорамних екранів. Скло надає великі можливості для дизайнерських рішень.

Краща ціна на скляні перила для балкона в Україні

Наша компанія здійснює виробництво і монтаж скляних конструкцій в Україні. У нас ви зможете купити надійні перила за доступною ціною. Зазначені на сайті ціни для кожної моделі позначають вартість одного погонного метра конструкції. У неї входять як скляні полотнища, так і металеві елементи. Щоб отримати загальний кошторис, напишіть нам, вказавши модель, бажану протяжність, необхідність монтажу фахівцями компанії та різні бажання.

Варіанти кріплення скляних перил для балкона

Перила можуть мати безшовну конструкцію або складатися з скляних панелей, закріплених в профілях з нержавійки або анодованого алюмінію. Також конструкцію можуть доповнювати поручні. Не бійтеся порізатися при використанні скляних перил без поручня: кромки полотнищ піддаються шліфування та полірування, щоб зробити їх експлуатацію безпечніше. Самі поручні можуть виконуватися з нержавійки або з модрини з антисептичним просоченням. Кріплення до підлоги та стін може бути організований за допомогою стійок різної довжини або точкових кріплень. При підборі варіанта кріплення враховуються маса і габарити полотнищ, а також тип скла.

На коротких стійках

Такі кріплення часто використовують в приватних будинках, а також в будівлях ресторанів і кафе. Просвіт під склом спрощує прибирання сміття та листя з підлоги.

На точкових кріпленнях

Використання «точок» з нержавійки передбачає просвердлення в склі отворів під кріплення ще до його загартування.

На довгих стійках

В цьому випадку в конструкцію входять затискачі з нержавіючої сталі, що підтримують скляні полотнища з боків. Для більшої надійності кріплення використовуються гумові ущільнення.

Проектування скляних перил на балкон від СклоДизайн

Ми не тільки практикуємо монтаж скляних конструкцій за готовими проектами, а й проектуємо моделі за вашими ескізами. Якщо у вас є ідея проекту, зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті для обговорення. Ми розробимо дизайн-проект з переліком матеріалів, які будуть використані в конструкції. Вам потрібно буде зробити необхідні заміри. На підсумкову вартість впливають місце і умови монтажу, протяжність конструкції, які використовуються кріпильні деталі і методи кріплення. Огородження з триплексу коштують трохи дорожче, зате вони відрізняються максимальною надійністю.

Де замовити перила на балкон

Компанія СклоДизайн пропонує балконні конструкції з міцного скла за доступною вартості. Для кріплення використовується нержавіюча сталь, стійка до корозії. Ми можемо встановити конструкцію будь-якої складності з урахуванням ваших побажань. У виробництві ми використовуємо гартоване скло (товщина 8-15 мм) і триплекс (12-17 мм). У нашому асортименті є як вироби природного кольору скла, так і різні варіації, отримані шляхом тонування або модифікації складу:

  • Діамантове скло відрізняється особливо високою прозорістю. Якщо ви хочете зробити балкон максимально світлим, воно підійде найкраще. Його властивості пояснюються низьким вмістом заліза в складі. Через це воно не має зеленого тону, зазвичай властивого склу.

  • Тоновані вікна під графіт або бронзу підійдуть для випадків, коли потрібно вписати огорожу в інтер'єр, виконаний у відповідних кольорах. При використанні на балконі вони підкреслять дизайн фасаду, що буде доречно для приватного будинку.

  • Матове скло створюють відчуття затишку. Їх часто застосовують в душових кабінах та інших конструкціях, щоб знизити прозорість. Матування може бути суцільним або зональним. Якщо таке скло використовувати для балконного огородження, воно служить обмежувачем огляду знизу, не перевантажуючи при цьому конструкцію. Для матування використовується піскоструминний апарат.

Якщо конструкція передбачає наявність отворів для кріплення на полотнищах, їх необхідно створювати ще до процесу загартування, так як після нього різати скло занадто багато роботи. Тому дуже важливо точно визначити місця розташування кріплень. Для цього необхідно коректно виконати виміри.