Скляні перегородки в офіс

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн.

Скляні перегородки в офіс

Офісні перегородки дозволяють зручно організувати робочий простір. При цьому територія поділяється на кілька пов'язаних секторів або зон. Конструкції легко і швидко встановлюються і обслуговуються, так що організації не доведеться витрачати багато ресурсів на підтримання їх у належному стані. На сайті компанії СклоДизайн ви зможете недорого купити функціональну перегородку на замовлення.

Сучасні офісні перегородки для будь-яких цілей

Залучення перегородок - простий і зручний спосіб зонування простору в офісі або установі. За своєю будовою перегородки діляться на наступні типи:

  • Стаціонарні, що фіксуються до підлоги і стелі жорстко. В організаціях їх застосовують для постійного поділу сусідніх кабінетів або сегментів простору. Перегородка з віконцем для переговорів з клієнтами може служити елементом організації робочого місця банківського або торгового працівника. Також стаціонарна конструкція підійде для швидкого створення окремої зони (наприклад, кабінету керівника) в просторому приміщенні. Для створення таких конструкцій найкраще використовувати високоміцні види скла (триплекс або армоване) в поєднанні з металевим каркасом. Також використовуються склопакети і прозорі полікарбонатні конструкції.

  • Мобільні перегородки на роликах дозволяють гнучко зонувати навколишній простір, змінюючи конфігурацію зон в будь-який момент. Їх використовують для обмеження робочих місць в кабінеті, облаштування місць для роботи з відвідувачами. Застосовують такі перегородки і для облаштування офісного приміщення по типу open space.

  • Розсувні двері і перегородки добре підходять для поділу тісних приміщень, так як не віднімають місце у кімнат ні в відкритому, ні в закритому вигляді. Але конструкція у них дещо складніше, ніж у інших видів. Полотна у них переміщаються по горизонтальних напрямних. Їх використовують як перегородки між коридором і маленькими кабінетами, в автоматичних системах проходу в магазинах і різного роду установах.

Всі типи конструкцій мають свої плюси і мінуси. Наприклад, недолік мобільних перегородок - відсутність звукоізоляції. Зате їх можна переміщати, транспортувати в інше приміщення, в ряді випадків - складати. Модульні пересувні перегородки надають необмежені можливості переконфігурації. Мінус стаціонарних конструкцій - неможливість швидко варіювати зонування. Зате у них відмінні звукоізоляційні якості і вони можуть виконувати функцію стіни. До каркасу можна прикріпити полку, стелаж, гачки та інші деталі.

Переваги скляних офісних перегородок від СклоДизайн

  • У виробництві ми використовуємо надійні матеріали - триплекс і загартоване скло. Завдяки цьому ви можете не турбуватися, що експлуатація буде травмоопасной.

  • Ми не тільки виготовляємо огорожі під замовлення, але і реалізуємо монтажні роботи. Якщо ви володієте достатніми навичками, ви можете встановити перегородку самостійно, якщо немає - замовте монтаж майстрами нашої компанії.

  • Доставка продукції здійснюється не тільки в м Дніпро, а й на будь-яку адресу в Україні.

  • Ми робимо перегородки як за наявними типовими шаблонами, так і за індивідуальними ескізами. При узгодженні проекту ви вибираєте тип і колір використовуваного скла, фурнітури деталі, оформлення вироби. Крім перегородок для офісу і вдома, у нас в інтернет-магазині доступні інші вироби зі скла високої якості - огорожі для балкона і ганку, душові кабіни для установки в квартирі або будинку, різні види дверей.

Виробництво офісних перегородок

Ми реалізуємо всі етапи роботи з перегородками: підготовку та узгодження проекту, виготовлення самого виробу, його доставку в потрібну точку країни. При бажанні ви зможете оформити послугу з монтажу перегородки нашими фахівцями. Також ми даємо рекомендації по догляду за огорожами.

У виробництві ми використовуємо надійні і високоміцні матеріали:

  • Листове скло, що нагрівається до температури гарту, що робить його більш стійким до биття. Округлені краї осколків мінімізують ймовірність травмування.

  • Триплекс, що складається з декількох стекол з прокладаються між ними полімерними плівками, підданих загартуванню. Такий матеріал практично неможливо розбити. При сильному ударі він може покритися павутиною тріщин, але падіння осколків вниз при цьому не відбувається. Тому огорожі для балкона на поверхах вище другого виготовляються саме з триплексу, щоб запобігти ймовірність травмування людей. Також з нього роблять лобові автоскла та інші вимогливі конструкції.

Самі перегородки можуть бути каркасними і безкаркасними. У першому випадку скляні панелі поміщаються в каркас з металу, пластику або дерева, до якого також можуть бути прикріплені стійки, ручки та інші конструктивні елементи. У другому полотна стикуються один з одним торцевими сторонами. Щоб запобігти просочуванню вологи, застосовують спеціальний клей-герметик на силіконі. Для безкаркасних споруд добре підходить триплекс. На скло можуть бути нанесені логотип фірми та інші корисні відомості про неї.

Виконання каркасних і безкаркасних конструкцій залежить від їх виду. Наприклад, у стаціонарних перегородок без каркаса цільні скла кріпляться до підлоги і стелі затискними деталями. Якщо полотна високі (3 м і більше), в ролі додаткових кріплень використовуються також коннектори-точки. Якщо пристрій передбачає каркас, його виконують з системи профілів, а потім заповнюють склопанель. Такі вироби, на відміну від безкаркасних, допускають приховану прокладку через них комунікацій, під які обладнується спеціальний електробокс.

Ціни в Україні на перегородки в офіс

Ціни, наведені на сторінках наших товарів, актуальні для 1 кв.м. готової перегородки. Щоб дізнатися загальну вартість, замовте розрахунок, натиснувши на відповідну кнопку в описі моделі, що сподобалася і заповнивши запропоновану форму. У коментарі вкажіть габарити перегородки, а також кращі тип і декор матеріалу. За послугу установки буде потрібно заплатити окремо.