Cкляні перегородки лофт

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн.

Скляні перегородки лофт
Скляні перегородки лофт з'явилися як конструктивний елемент промислових приміщень, але зараз їх широко використовують і в інших сферах. Вони встановлюються як в квартирі або приватному будинку, так і в приміщеннях комерційного призначення. Компанія СклоДизайн, розташована в м Дніпро, реалізує послуги з виготовлення та монтажу перегородок на замовлення.

Кращий дизайн лофт перегородки для будь-яких цілей

Такі перегородки мають вигляд зварних конструкцій з металопрофілю (сталевого або алюмінієвого), заповнених усередині панелями зі скла. Класичні перегородки лофт виконуються в чорному кольорі, але зараз можна зустріти і моделі з профілем, пофарбованим в інші тони (по системі RAL). Для фарбування каркасів використовують спеціальні порошкові фарби, стійкі до дії вологи та інших факторів середовища. Іноді каркас обклеюють плівкою ПВХ, що імітує дерев'яну поверхню. Такий варіант підійде для кімнати, оформленої в стилі кантрі.

Перегородки використовують для внутрішнього зонування приміщень різних видів. Переваги використання перегородок такої будови:

 • Лаконічний і виразний зовнішній вигляд, добре вписується в сучасні стилі дизайну.

 • Економія місця: завдяки тонкому профілю перегородка має невелику товщину і може застосовуватися навіть у тісних приміщеннях.

 • Гарне пропускання сонячного світла, завдяки чому жодна з поділюваних сторін не буде страждати від нестачі освітлення.

 • Простота монтажу: його нескладно виконати самостійно.

 • Жорсткий каркас і хороша ремонтопридатність: якщо сталося так, що скло розбилося, його можна замінити всього на одній клітинці.

 • Перегородка може виконувати роль розділової стіни. При цьому, на відміну від зведення цієї стіни, її монтаж не вимагає узгодження.

Перегородки використовують в приміщеннях наступних типів:

 • Для поділу кімнати на функціональні зони, наприклад, спальню і робочий кабінет.

 • Для оформлення коридорів: в цьому випадку перегородки служать бар'єром між коридором та іншими приміщеннями, безперешкодно пропускаючи сонячне світло.

 • Для організації душовою: такі перегородки можуть монтуватися в нішу або створювати з двома стінами подобу кутовий кабіни. Профілі в даному випадку повинні бути виконані з нержавіючої сталі і мати покриття, що запобігає корозії під дією вологи.

 • Для організації офісного простору: в цій сфері такі перегородки набирають все більшої популярності.

 • У ресторанах, кафе і подібних закладах: перегородки ділять простір на зони, в межах яких відвідувачі не будуть створювати один одному незручностей.

 • У торгових комплексах, кінотеатрах та інших приміщеннях комерційного і розважального призначення: перегородки добре впишуться в сучасний дизайн таких місць.

Лофтового перегородка може мати двері або обходитися без неї. У перегородках можуть використовуватися такі різновиди дверних механізмів:

 • Орних, з однією або двома стулками. Такі механізми прості і надійні, але вимагають наявності вільного місця з того боку, куди відчиняються двері перегородки. У тісних і заставлених меблями приміщеннях воно є не завжди. Кращою звукоізоляції можна домогтися використанням ущільнювачів з силікону або гуми.

 • Розсувний, по типу шафи-купе: стулки переміщуються по напрямних. Забезпечує найкращу економію простору. Якщо використовувати якісні напрямні та ролики, система буде надійною. Механізм ремонтопрігоден, заміну роликів провести нескладно, але монтувати такі двері дещо складніше, ніж орні.

 • Складний - за типом гармошки, зі складними секціями.

 • Ротаційний, побудований на повороті стулки і часто використовуваний в офісах. Місце спереду потрібно, але не настільки багато, як в разі орних дверей.

Переваги скляних перегородок ЛОФТ від СклоДизайн

 • Ми не тільки виробляємо скляні конструкції високої якості, але і можемо виконати для вас роботи по монтажу.

 • Ми здійснюємо доставку по будь-якою адресою в Україні.

 • Створення перегородок під замовлення за індивідуальним проектом дозволяє врахувати ваші побажання в плані підбору матеріалів, габаритів вироби, його оформлення.

 • Для створення конструкцій використовуються надійні металеві профілі, загартоване скло і триплекс. Ці матеріали відрізняються високою міцністю і значно меншою травмоопасностью в порівнянні з необробленим склом. Саме перегородки лофт виготовляються з розжареного скла. У нашому інтернет-магазині ви зможете недорого купити не тільки перегородки, а й інші види конструкцій зі скла, наприклад, душові кабіни.

Виробництво перегородок лофт

Ми реалізуємо весь виробничий цикл створення перегородок такого типу: проектування, виготовлення, монтаж і доставку. Також ми даємо рекомендації по догляду за конструкціями. Для перегородок лофт ми використовуємо гартоване скло і металеві профілі. Проробляти технологічні отвори в листах можна тільки до прожарювання, тому спочатку важливо правильно зробити виміри і чітко визначити габарити і взаємне розташування конструктивних частин: після загартовування виправити помилку вже не вийде.

Загартоване скло відрізняється низькою травматичністю. Його важко розбити, але, якщо це трапляється, воно розсипається на осколки з округленими краями. Вони не можуть заподіяти істотну травму, за винятком випадку, якщо осколок потрапить в око. Якщо вас не влаштовує коли немає жодних перешкод і ви хочете добитися відчуття приватності, можна вибрати модель, виготовлену з матового або тонованого скла.

Ціни в Україні на перегородки лофт

Зазначені ціни актуальні для 1 кв.м. площі конкретної моделі перегородки. Підсумкову вартість можна дізнатися, оформивши заявку на замовлення розрахунку і вказавши габарити перегородки, бажаний тип скла та інші дані на ваш розсуд. Незабаром фахівці нашої компанії зв'яжуться з вами і нададуть кошторис. Одержати більш детальну інформацію по конкретній моделі можна, написавши нам на e-mail або зателефонувавши по телефону.