Скляні огорожі

Від 5059 грн. м.кв.

Від 4249 грн. м.кв.

Від 3256 грн. м.кв.

Від 4435 грн. м.кв.

Від 2830 грн. м.кв.

Від 3310 грн. м.кв.

Від 5271 грн. м.кв.

Від 3343 грн. м.кв.

Від 3023 грн. м.кв.

Від 4677 грн. м.кв.

Від 4762 грн. м.кв.

Від 3543 грн. м.кв.

Душевые кабины из стекла
Скляні огорожі використовуються для оформлення перил, балконів, терас, різних будівель на ділянках. Вони відрізняються відмінною світлопроникністю і захищають приміщення від вітру. Компанія СклоДизайн займається проектуванням і установкою на замовлення скляних конструкцій високої якості за доступною ціною в Україні. Переваги скляних огорож

Скло - універсальний і сучасний матеріал, здатний вписатися в будь-яке дизайнерське рішення. Воно не схильне до корозії, обсеменению цвіллю і грибком, за ним легко доглядати. Конструкції зі скла досить регулярно мити простою водою, при необхідності використовуючи миючий засіб. Якщо виникла необхідність використовувати абразивну мочалку для видалення присохлої бруду, скло перенесе і такий вплив.

При створенні огорож для дому та комерційних приміщень використовують спеціальні різновиди скла, що не відрізняються крихкістю. Загартоване скло куди важче розбити, ніж звичайне. Якщо це все ж таки трапляється, оскільки виходять менш гострими і травмонебезпечними. Ще більш міцний триплекс - матеріал, що складається з декількох шарів скла, скріплених плівкою і підданих спеціальній обробці. Таке скло практично не б'ється.

Матеріал відрізняється високою світлопроникністю, завдяки чому конструкції з нього не потребують додаткового освітлення. Це властивість скла забезпечує йому широке застосування при облаштуванні альтанок і веранд. При цьому воно ефективно захищає приміщення від вітру і пилу. Якщо приміщення обладнати перегородкою зі скла з метою захисту або зонування, вона теж буде пропускати світло в повному обсязі.

У декоративних і утилітарних цілях скло можна тонувати або піддавати іншим типам обробки. Це дозволяє отримати різноманітність фактур і квітів.

Краща ціна на скляні огорожі в Україні

Недорого купити зацікавило вас огорожу можна в нашому інтернет-магазині. Вартість, яка зазначається на сторінках товарів, актуальна для одного погонного метра вироби. У неї входять і скляні компоненти, і кріплення з нержавіючої сталі. Щоб дізнатися підсумкову ціну, ви можете скористатися кнопкою «Замовити розрахунок». У формі вкажіть потрібну протяжність огорожі та інші деталі на ваш розсуд. Також відзначте, чи монтаж огорожі співробітниками нашої компанії. При бажанні ви можете встановити конструкцію і самостійно.

Виготовляємо скляні огорожі

Ми виготовляємо огорожі для різних приміщень і завдань. Крім перил і балконних конструкцій, ми також монтуємо огородження для басейнів і терас.

Для басейнів

Ці конструкції можуть виконувати різні функції: запобігати падінню в воду, захищати басейн від тварин і сторонніх людей. Вони бувають каркасними і безкаркасними і відрізняються високою світлопроникністю при відмінній міцності.

Для сходів

Перила з загартованого скла додають внутрішньому оздобленню будинку геометричности і світла.

Для атріумів

Павільйони торгових центрів повинні бути доступні для огляду відвідувачів з якомога більшої кількості точок, так що конструкції зі скла знайшли застосування і тут.

Для тераси

Таке пристосування дозволяє сонячному світлу безперешкодно проникати в приміщення. При цьому воно захищає від вітру і добре доповнює внутрішнє оздоблення.

Для балконів

Такі конструкції добре підходять, щоб зробити балкон освітленим і при цьому захистити знаходяться на ньому речі від падіння.

Для лоджій

Світлопрозорі конструкції легко монтуються і можуть мати різну форму - як типову прямокутну, так і з арками і вигинами, в залежності від побажань клієнта при виконанні під замовлення.

Варіанти кріплення скляних огорож

Існують різні способи кріплення огорож зі скла. Для цього можуть використовуватися профілі, стійки або точкові кріплення.

На коротких стійках

Такі опори застосовуються для самонесучого скла. Зазвичай огорожа при цьому має невелику висоту.

На точкових кріпленнях

Такі кріплення виготовляються з нержавіючої сталі і добре підходять для фіксації скла до бічної поверхні сходів. Через малого регулювального інтервалу кожне кріплення вимагає дуже точного монтажу. На довгих стійках

Опори великої висоти часто забезпечуються кліпсами. При цьому скляні фрагменти знаходяться між стійками і фіксуються затисками.

Проектування скляних огорож від СклоДизайн

Ми практикуємо як роботу за типовими проектами, так і реалізацію проектів клієнтів. Якщо вам потрібна кастомизация однієї з наявних моделей (наприклад, матування або інша обробка скла) або унікальний проект під ключ, ви можете зв'язатися з нами по телефону або електронній пошті. Крім огороджень і скляних перил, ми виготовляємо і інші типи конструкцій зі скла, наприклад, душові кабіни і двері для них, двері для дому та комерційних приміщень (розсувні і орні), різні типи перегородок, козирки зі скла.

Де замовити огорожу будь-якого розміру і виду

Наша компанія може зробити і встановити вам будь-який огорожу зі скла під ключ. Скляні листи можна монтувати як самі по собі, так і вбудовувати їх в металевий або пластиковий каркас. У другому випадку все додаткові деталі конструкції фіксуються саме до каркасу. При монтажі скла без каркаса поручні і поручні (при їх наявності в конструкції) стикуються з панеллю зі скла. Загартоване скло відрізняється міцністю і свердлити його не можна, так що створення отворів і нарізка форм виконуються ще до загартовування.

Монтувати огорожі можна по-різному: прямо в підлогу, на виносні опори, з торцевої частини балкона або сходинки. Для громадських приміщень існує ряд обмежень і норм, що стосуються параметрів конструкції. Наприклад, в торгових залах та інших подібних місцях, де проходить багато людей, висота конструкції повинна бути не менше 0,9 м, товщина скла - мінімум 0,6 см.