Двері в стилі лофт

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн. Компл.

Двері в стилі лофт

Двері лофт користуються зараз великою популярністю у громадських приміщеннях комерційного та іншого призначення – кафе, ресторанах, виставкових залах та арт-просторах. Але такі двері можна встановити і у квартирі. Вона добре впишется у дизайн житла у стилі лофт. Купити такі скляні двері хорошої якості в Україні ви зможете в інтернет-магазині СклоДизайн.

Де купити скляні двері в стилі лофт за ціною виробника СклоДизайн?

Наша компанія займається виробництвом дверей зі скла на замовлення. Тип конструкції та габарити ви вибираєте самі, залежно від розмірів отвору та обмежень, що накладаються навколишнім простором. Для виробництва ми використовуємо надійні та міцні матеріали – загартоване скло, триплекс, вологостійку фурнітуру з нержавіючої сталі. Ми можемо не тільки виготовити для вас двері на замовлення, але й встановити їх у отвір. Робота зі скляними конструкціями вимагає акуратності та спеціальних навичок, тому, якщо ви не впевнені у собі, ви завжди можете замовити монтаж дверей нашими співробітниками. Двері та інші конструкції зі скла можуть бути доставлені до будь-якої точки країни.

Конструкції в лофтовому стилі виконуються із безпечного скла та мають каркас із металевих профілів. Розміри «осередків» такого каркаса можуть бути як невеликими, так і більшими. У ці гнізда і розміщуються скляні панельки. Найчастіше каркас роблять із нержавіючої сталі або анодованого алюмінію.

Деякі моделі мають металеві деталі природного кольору, в інших вони пофарбовані спеціальною фарбою (найчастіше чорною або білою). Традиційні лофтові конструкції мають основу чорного кольору. Але зараз набувають поширення і кольорові варіанти. Для обробки металу застосовують спеціальні порошкові склади, що дають покриття, стійке до води та інших впливів довкілля. Також можна зустріти двері та перегородки з профілів, обклеєних плівковим ПВХ-покриттям, що імітує дерево. Подібні дизайни підійдуть для кантрі та інших інтер'єрів, де активне використання дерев'яних деталей.

Найкраща ціна на двері лофт

Ціни наших дверей вказуються із розрахунку на 1 кв.м. Площі готового виробу. Щоб з'ясувати кінцеву вартість, необхідно замовити розрахунок. У заявці вказуються габарити дверей, її тип та модель, бажаний колір та оздоблення скла та інші параметри за вашим бажанням. Незабаром з вами зв'яжуться наші менеджери та нададуть кошторис.

Крім простого прозорого скла, ми можемо зробити для вас двері з оброблених полотен. Це може бути тонування в темний або теплий відтінок або матування (суцільне, зональне або формує візерунок). Використання тонованого і матованого скла дозволяє досягти ефекту інтимності. Можливе використання суперпрозорого діамантового скла. Колір та оздоблення скляних полотнищ впливають на вартість, тому відразу вказуйте, якого виду двері ви хочете отримати.

Види дверей

  • Розстібні двері - найпростіші за будовою, звичні всім. Вони можуть мати одну або дві стулки, відкриватися усередину кімнати або назовні. У широких отворах краще встановлювати двостулкові двері, оскільки широке масивне полотно створює велике навантаження на петлі. Такі двері привабливі своєю простотою – монтажу, використання та ремонту. Але вони вимагають наявності достатнього вільного місця з того боку, куди відчиняються двері. Тому, якщо кімната щільно заставлена, можливо, варто звернути увагу на інші види дверей. Для покращення шумоізоляції можна обладнати двері гумовим або силіконовим ущільненням.

  • Розсувні - вони мають пристрій, подібний до шафи-купе. У систему входять кілька скляних полотен, що рухаються горизонтальними напрямними. Система не вимагає наявності простору спереду чи ззаду, тому це гарний вибір для приміщень, що заставлені меблями, технікою та іншими об'єктами. Але встановлювати та ремонтувати такі двері складніше. Найчастіший тип ремонту - заміна роликів. Його не важко буде виконати самостійно.

  • Ротаційні двері забезпечуються спеціальним механізмом, що повертає полотнище. Їх частіше встановлюють в офісах та інших нежитлових приміщеннях. Вони вимагають наявності деякого простору спереду, але не такого великого, як розстібні (приблизно в половину ширини).

  • Складні двері складаються з кількох секцій. У закритому стані такі двері виглядають як полотно із групи сегментів. Щоб пройти в отвір, потрібно зрушити секції так, щоб вони складалися «гармошкою». У будинках такі двері зазвичай не встановлюються, зате їх можна зустріти у торгових та офісних центрах.

Які розміри міжкімнатних дверей лофт?

Щоб узгодити габарити дверей, проведіть вимірювання вашого отвору та вкажіть потрібні параметри виробу під час замовлення розрахунку. Правильно виконати виміри при роботі із загартованим склом дуже важливо: якщо будова передбачає наявність дірочок, виїмок та нерівностей, відповідні маніпуляції робляться з панелями ще до загартовування. Після нього скло стає дуже твердим та міцним, і різати його буде трудомістко. Якщо вас цікавить інформація по тій чи іншій моделі (у тому числі діапазон можливих габаритів), ви можете зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою.

Як вибрати двері лофт розсувні?

Двері такого типу дуже практичні і дозволяють заощаджувати місце. Габарити їх підбирають залежно від розмірів отвору. Якщо він широкий, варто взяти систему з великою кількістю полотен. Металеві елементи повинні добре витримувати мікрокліматичні умови експлуатації (наприклад, вологу, якщо вона регулярно потрапляє на них). Важливо також передбачити, куди зрушуватимуться панелі при відкритті. Найчастіший варіант - паркування на кшталт пеналу.

Тон стекол та каркасних елементів вибирають залежно від інтер'єру. Чорний профіль та тоноване у темний колір скло – класичні варіанти для кафе та ресторанів, оформлених у стилі лофт. Якщо хочется кращого пропускання світла, варто використати високопрозоре діамантове скло.