Скляні козирки

Від 6468 грн. м.кв.

Від 6230 грн. м.кв.

Від 5325 грн. м.кв.

Від 7518 грн. м.кв.

Від 7357 грн. м.кв.

Від 6400 грн. м.кв.

 Козирки зі скла

Скляний козирок або навіс можна використовувати для захисту фасадної частини будинку або входу в приміщення від опадів та бруду. Під таким навісом можна перечекати дощ чи сніг. Скло легко миється, не псується від дії середовищних факторів, тому почистити саму захисну панель (якщо на неї налипли забруднення) не важко. Розташовуватися навіс зі скла може над входом у будинок (житловий, комерційний або інший) або над ганком. Існують і великогабаритні конструкції такого призначення, що мають складну форму. Купити козирок зі скла гарної якості на замовлення можна на сайті СклоДизайн. Ми пропонуємо інші види скляних конструкцій за вигідною вартістю для монтажу в будові або на вулиці.

Виготовлення скляних козирків від компанії Скло Дизайн

Навіси для ганку можуть мати різну форму та виконуються з різних матеріалів. Наприклад, конструкції з полікарбонату можуть мати вигляд арки або складнішої конфігурації. Пропоновані нами скляні навіси є простими рівними прямокутними полотнами, що фіксуються на металевих кріпленнях. Площина легко мити, вона більш проста в установці, ніж хитромудрий навіс.

Крім скляних панелей стандартного кольору, ми використовуємо і суперпрозорі, що пропускають багато світла і не мають зеленого тону. Подібні властивості пов'язані з низьким вмістом заліза. Також можливе створення навісу з тонованого полотнища. Скло бронзового або графітового кольору захистить від яскравого сонця. Ви зможете підібрати тон, що підходить до дизайну фасаду. Оскільки козирки ми виготовляємо виключно на замовлення, відтінок склопанелей, а також їх розміри ви вибираєте самі. У комплекті ми постачаємо всі необхідні для монтажних робіт кріпильні деталі.

Переваги роботи з нами

 • Ми доставляємо наші товари до будь-якого населеного пункту в Україні.

 • Виготовлення виробів зі скла на замовлення дозволяє вам вибрати габарити та дизайнерське виконання або іншої конструкції.

 • Ми надаємо послуги з монтажу наших козирків, огорож, дверей, кабінок. Скляні полотнища мають досить велику масу, тому робити установку самостійно слід, тільки якщо ви впевнені у своїх силах. Також пам'ятайте, що для цього процесу потрібна рівна площина з несучих матеріалів. При оформленні замовлення відзначте, чи потрібні послуги такого типу від наших монтажників.

Види кріплення для козирків зі скла

 • Кріплення на вантах (згори та збоку) за допомогою металевої фурнітури. Цей метод підходить для фіксації невеликих прямокутних скляних козирків. При цьому вони виглядають як би ширяють у повітрі, що додає дизайну фасаду легкості. Для такого монтажу використовується невелика кількість фурнітурних елементів. Чим більший сам навіс, тим більше деталей необхідно для фіксації.

 • Кріплення внизу на кронштейнах. Металеві деталі у разі більш габаритні і масивні, ніж у попередньому. Фіксують вони надійно, але ефекту «легкості», як у попередньому випадку, не буде.

 • Установка на каркасі з металопрофілю різних форм (круглої, квадратної), у тому числі з елементами, що згинаються. Це дозволяє монтувати козирки зі скляними полотнами, що гнуться дугою. Кріплення виходить жорстким, і його можна реалізовувати на різних видах фасадів, у тому числі з повним примиканням. Профільні елементи можуть бути виконані з нержавіючої сталі або алюмінію. Практикується та фарбування сталі для козирків спеціальними порошковими фарбами, стійкими до води.

 • Комбінований кріплення. Найчастіше зустрічається комбінація вантового способу та кронштейнів. Це популярний варіант для козирків, що встановлюються над входом до будівлі.

 Скляні козирки

Найкраща ціна в Україні

Наш інтернет-магазин пропонує козирки на замовлення для захисту ваших дверей. Ціна на сторінці кожної моделі вказана на погонний метр виробу (до неї входять як склопанелі, так і всі необхідні фурнітурні деталі). Щоб дізнатися про результуючу вартість, оформіть розрахунок. Потрібно вказати розміри козирка, потрібний відтінок полотнищ, а також позначити, чи ви хочете встановити його самі або скористатися послугами наших майстрів. Усі необхідні деталі будуть доставлені у комплекті. Герметизувати шви найкраще силіконовим герметиком.

Наші навіси встановлюються вантовим способом. Фурнітура виконується з надійної нержавіючої сталі, стійкої до дії вологи та інших факторів середовища.

Для виготовлення навісів ми використовуємо загартоване скло та триплекс. Останній варіант особливо надійний, тому що, якщо при ударі бурулькою або подібним твердим предметом цілісність полотнища буде порушена, його уламки не впадуть вниз. Їх утримає полімерна плівка, що з'єднує кілька стекол. При оформленні замовлення важливо правильно зробити виміри: всі дірочки для кріплень та інші технологічні отвори виготовляються в панельках ще до загартовування. Після нього ніяким ріжучим та подібним операціям піддавати скло не можна.

Плюси використання скла для козирків

 • Матеріал легко чистити.

 • Він не покривається цвіллю або іржею, не схильний до корозії, не страждає від дії вологи, вітру, температурних коливань.

 • Він добре пропускає світло.

 • Властивості матеріалу дозволяють зробити козирок спеціально під дизайнерське рішення конкретної будівлі або приміщення. Зі скла можна робити як невагомі мінімалістичні конструкції, так і більш хитромудрі, кольорові і т.д.