Скляні перегородки

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн.

Cкляні перегородки
Скляні перегородки відносяться до числа конструкцій, які допомагають варіювати планування приміщення. Вони використовуються для зонування кімнати або іншого приміщення або для відділення однієї кімнати від іншої. Наша компанія займається проектуванням, виготовленням та монтажем конструкцій зі скла різних типів під замовлення в Україні.

Сучасні скляні перегородки для будь-яких цілей

Перегородки мають у своєму розпорядженні не тільки в квартирі, але і в нежитлових будівлях: торгових центрах, офісах, різних громадських приміщеннях. Їх застосовують для обладнання клієнтських зон, вітрин, в плануванні кафе і ресторанів. Розміщують перегородки і в лікарнях, наприклад, в реанімаційних відділеннях та приміщеннях інтенсивної терапії.

Оформлення скла скляних перегородок під будь-який дизайн інтер'єру

Крім безбарвних листів, огорожі збираються з полотен, тонованих в темні або теплі відтінки. Також можливо матування за допомогою піскоструминної обробки, нанесення декоративної плівки та інші способи обробки. Все це дозволяє вписати перегородку в будь-який дизайн.

Переваги скляних перегородок від СклоДизайн

  • Великий досвід в створенні перегородок на замовлення дозволяє виконати будь-який проект з урахуванням ваших побажань. За бажанням полотнища тонуються, матує, оформляються малюнком.

  • Наша компанія, розташована в м Дніпро, відправляє продукцію в будь-яке місто країни.

  • Ми займаємося не тільки виготовленням огороджень, а й їх монтажем. Ви зможете встановити перегородку самостійно або замовити установку майстрами нашої фірми.

  • У виробництві використовуються тільки високоміцні різновиди скла, що зводить до мінімуму ризик травматичності.

Виробництво скляних перегородок

Скляні огорожі виготовляються з міцного скла високої якості. Для монтажу використовується надійна фурнітура з нержавіючої сталі.

Тільки безпечне, надійне і сучасне скло

У виробництві перегородок ми використовуємо високоміцні різновиди скла, тому вам не варто турбуватися про те, що користуватися конструкцією буде небезпечно. Поверхня легко миється, не обсеменяется цвіллю і грибком, не вимагає складних Догляду заходів. Вона добре переносить середовищні впливу, в тому числі перебування у вологих приміщеннях. Перегородки часто використовують, щоб відгородити зону для прийняття душу.

Загартоване скло

Таке скло, піддане високотемпературній обробці, розбити куди важче, ніж звичне. Якщо це все ж відбувається, оскільки вийдуть не настільки травмонебезпечними. Вони дрібні, але мають тупі кути, що практично виключає вірогідність серйозних травм.

Технологічні отвори для фурнітури і інших деталей, передбачені проектом, проробляються в полотнищах ще до загартовування. Після процедури зробити це було б вельми складно. За бажанням поверхню тонується або прикрашається малюнком.

Триплекс

Цей матеріал теж проходить термічну обробку. Складається він з декількох листів скла, між якими прокладається клейова плівка. Він практично не б'ється. Навіть при великій механічного навантаження він тільки покривається павутиною тріщин. При цьому осколки не падають вниз, що виключає ймовірність травми. Завдяки цьому триплекс покладається використовувати для оформлення балконів багатоповерхових будівель і інших висотних робіт.

Як кріпляться скляні перегородки?

Перегородки бувають суцільноскляними або заснованими на металевому каркасі. У першому випадку полотна стикуються торцевими частинами. Щоб зробити конструкцію герметичнее, задіють клей на силіконі. Перегородки на каркасі бувають не тільки стаціонарними (жорстко фіксуються до стелі й підлоги), але і переносними або розсувними. Мобільні варіації можна переносити з місця на місце і таким чином варіювати розмір зони. У розсувних перегородках секції переміщаються на роликах.

Ціна на установку скляних перегородок

Підсумкова вартість визначається габаритами перегородки, її пристроєм і способом кріплення. Щоб її дізнатися, виберіть відповідну модель і скористайтеся кнопкою замовлення розрахунку.

Наші монтажники

В інтернет-магазині СклоДизайн ви зможете не тільки недорого купити огорожу зі скла, а й замовити її установку в будинку чи іншому приміщенні. Для узгодження дати зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті.

Ціни на скляні перегородки

На сторінках товарів вказується ціна на 1 кв.м. площі готової перегородки. Приблизну підсумкову вартість ви можете дізнатися, провівши виміри і розрахувавши приблизну площу перегородки. Установка фахівцями нашої організації оплачується окремо.

Скляні перегородки без проблем

Ми реалізуємо всі типи робіт, пов'язані зі створенням таких перегородок. Крім проектування і виготовлення, ми готові встановити перегородку у вас вдома і дати рекомендації по догляду та обслуговування.

Прорахунок

Тут необхідні виміри простору, де буде встановлюватися огорожа. Виконати виміри ви можете і самостійно.

Проектування

На цьому етапі розробляється і узгоджується проект конструкції, габарити і взаємне розташування всіх її деталей.

Виготовлення

Для виготовлення полотен використовуються міцне загартоване скло. Також у виробництві застосовуються металева фурнітура і профілі.

Доставка

Ми здійснюємо доставку виробів по всій території країни. Крім перегородок, ви можете купити і іншу продукцію з розжареного скла, наприклад, душову кабіну або двері в офіс.

Обслуговування

Ми даємо рекомендації по експлуатації світлопроникного перегородок, виконання яких допомагає продовжити термін служби.

Отримати попередній прорахунок проекту

Щоб дізнатися ціну і уточнити деталі, натисніть кнопку «Замовити розрахунок» на сторінці обраної моделі і заповніть форму. Для створення перегородки зі скла за індивідуальним ескізом зв'яжіться з нами по телефону або e-mail.