Розсувні скляні перегородки

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн.

Розсувні скляні перегородки
Розсувні перегородки підходять для установки як в квартирі або приватному будинку, так і в різних типах установ. Їх пристрій дозволяє максимально ефективно заощаджувати місце, тому такі перегородки доречні в маленьких кімнатах і кабінетах. Компанія СклоДизайн, розташована в м Дніпро, виробляє перегородки під замовлення зі скла високої якості. У нашому інтернет-магазині ви зможете недорого купити не тільки розсувну конструкцію для житла або організації, а й інші види виробів - душові кабіни, огорожі для ганку або лоджії.

Сучасні розсувні перегородки для будь-яких цілей

Основна перевага розсувних систем - економія місця в приміщеннях: вони не займають простір ні в розкритому, ні в закритому вигляді. Тому розсувні двері, перегородки і дверцята шаф відмінно підходять для тісних, малогабаритних або щільно заставлених приміщень.

Пристрій таких огорож передбачає наявність однієї або декількох скляних стулок, які прямують на роликах вздовж однієї або декількох горизонтальній направляючої, виконаних з металопрофілю. Можливі два варіанти розміщення напрямних - виключно верхнє або зверху і знизу. Важливий компонент системи - каретка, на якій монтуються ролики. Найчастіше її встановлюють у верхній частині перегородки. Монтаж каретки знизу практикується в тому випадку, якщо маса полотен велика. Плануючи встановити розсувну перегородку, потрібно заздалегідь подумати про проект зони паркування, де полотна знаходяться, коли система відкрита.

Існують такі типи перегородок:

  • Купе, забезпеченні двома напрямними рейками зверху і знизу. Парковка полотнищ при цьому може проводитися у внутрістінного область за типом пенала. Такі перегородки мають найкращі звукоізоляційні властивості.

  • Радісно перегородки, в яких як рейки (яких може бути одна або дві), так і склопанель мають вигнуту форму.

  • Підвісні перегородки з одним профілем зверху. Шумоізоляція в цьому випадку невелика.У них теж немає нижнього профілю, а скла фіксуються спеціальними підлоговими кріпленнями.

Складні перегородки. Вони бувають двох видів - «гармошка» і «книжка». У першому випадку стулка включає в себе два скла, у другому - три або більше. Вона складається, коли система відкривається. Шумоізоляційні якості складних перегородок невисокі.

Огородження з невисоким рівнем шумоізоляції при необхідності можна вдосконалити, використовуючи спеціальні висувні ущільнювачі. Також цьому сприяє залучення склопакетів. Якщо перегородка виходить важкою (75 кг і більше), для неї необхідний посилений металопрофіль, а також більше число роликів.

Комплект фурнітури для перегородки визначається її будовою. Для безкаркасних перегородок використовують затискні профілі. Кріплення для них представлені кліпсами та коннекторами, для каркасних огорож - цвяхами і шурупами. Для складних перегородок потрібні петлі, що скріплюють компоненти стулки, а для трансформованих - шпінгалети і подвійні роликові колеса. Однак багато компонентів є спільними для всіх типів систем. Сюди відносяться направляючі, обмежувачі, роликові каретки, ручки і декоративні фурнітурні елементи. Щоб домогтися безшумного закривання, можна встановити доводчик.

Переваги скляних розсувних перегородок від СклоДизайн

  • Ми доставляємо продукцію в будь-яке місто в Україні.

  • При виготовленні полотнищ ми використовуємо міцне загартоване скло і триплекс, а також фурнітури елементи з нержавіючої сталі. Завдяки цьому конструкції виходять надійними і безпечними.

  • Виготовлення перегородок на замовлення дозволяє врахувати ваші побажання у виборі виконання конструкції: типу склопанель, їх кольору, декоративної обробки, фурнітури деталей та інших характеристик.

  • Крім виробництва самих перегородок, ми також виконуємо роботи по монтажу. За бажанням ви можете замовити установку огорожі монтажниками нашої фірми або виконати роботи своїми руками.

Виробництво розсувних перегородок

У нас ви зможете придбати перегородку для установки в спальні, вітальні або іншому приміщенні. Ми виконуємо всі етапи робіт: підготовку проекту, виготовлення, доставку і монтаж. Крім того, ми надаємо рекомендації по догляду за такими виробами. Якщо у перегородки є нижній рівень, вони з часом можуть засмічуватися. Тому важливо періодично чистити ці компоненти. В іншому, складного догляду перегородки не вимагають, так як матеріал не схильний покриватися цвіллю або грибком і добре переносить часте миття.

Для виробництва перегородок використовують такі типи скла:

  • Загартоване, піддане впливу високої температури (понад 600 градусів), в результаті чого воно набуває ударостійкість. Якщо воно все ж розбивається, осколки мають закруглені краї, що зводить до мінімуму ймовірність травми. Крім прозорих перегородок, можливі й інші варіанти виконання. Матування створює відчуття затишку і приватності. Тонування в потрібний колір дозволить вписати перегородку в будь-який стиль інтер'єру

  • Триплекс, що складається з двох або більше панелей, склеєних полімерною плівкою і підданих температурного впливу. При сильному ударі осколки фіксуються на плівці, але не обсипаються вниз. Тому на висотних спорудах використовують саме це скло. Міцність у нього ще вище, ніж у розжареного.

Ціни в Україні на перегородки для зонування

Наведені на сайті ціни дійсні для 1 квадратного метра площі перегородки відповідної моделі. Щоб дізнатися остаточну вартість, ви можете зв'язатися з нами по телефону або електронній пошті або скористатися кнопкою «Замовити розрахунок». На ціну впливають габарити вироби, використовувані матеріали і їх обробка. Окремо оплачуються заходи щодо монтажу.