Огородження для басейну зі скла

Від 2750 грн. м.кв.

Від 2915 грн. м.кв.

Від 3871 грн. м.кв.

Від 2570 грн. м.кв.

Від 2729 грн. м.кв.

Від 3685 грн. м.кв.

Огородження для басейну

Огородження для басейну не тільки покращують зовнішній вигляд ділянки, а й виконують функціональну роль. Вона залежить від місця установки. Наприклад, вони оберігають басейн від дітей і тварин і від несанкціонованих вторгнень в цілому. З таким завданням впорається як конструкція, встановлена прямо біля басейну, так і розміщена на деякій відстані. Крім того, огорожа, що обрамляє басейн, допоможе запобігти падінню в воду. Вона перешкоджає попаданню всередину сміття, листя і гілок. У разі громадських басейнів і купалень, розташованих на території будь-якої організації, огородження також допомагає обмежити доступ стороннім людям. Якщо вам потрібно купити огорожу зі скла по радує ціною в Україні, ви можете зробити замовлення на нашому сайті.

Краща ціна на огорожі для басейну в Україні

Інтернет-магазин СклоДизайн пропонує конструкції зі скла для захисту басейнів. Крім цього, у нас ви можете недорого придбати і інші скляні товари для будинку або офісу. Доставка товарів здійснюється по всій території країни. Вартість на сторінках огорож - це плата за один погонний метр вироби. У неї входять як самі скляні полотнища, так і фурнітура, кріплення і інші металеві деталі. Щоб дізнатися повну суму, ви можете скористатися кнопкою «Замовити розрахунок». Попередньо вам потрібно зробити заміри, щоб дізнатися, якою буде підсумкова протяжність огорожі. У формі потрібно вказати цю довжину, а також зазначити, чи потрібні вам послуги з монтажу (його можна виконати і самостійно, якщо є потрібні навички). За бажанням ви можете вказати і іншу інформацію або задати питання.

Установка огорожі з міцного скла забезпечить безпечне перебування біля басейну домашніх тварин і дітей. На відміну від огорож з інших матеріалів, при використанні скла не створюється бар'єрів для видимості. Завдяки повній прозорості досягається коли немає жодних перешкод простору з обох сторін. При бажанні ви можете використовувати Діамантове скло (яке відрізняється максимальною прозорістю) або, навпаки, вибрати панелі з піскоструминним матуванням, що допомагають створити інтимну обстановку. Можливо і використання тонованих скляних панелей - з домашнім басейном добре виглядає тонування під графіт.

Варіанти кріплення скляних огорож для басейну

Огородження можуть мати різні типи конструкцій:

  • У варіантах з жорстким каркасом скляні панелі вбудовують в жорстку основу з нержавіючої сталі або анодованого алюмінію. При бажанні металеві елементи можна пофарбувати порошковою фарбою.

  • Полегшені варіанти не мають «повноцінного» каркаса: в них скляні полотнища фіксуються металевими стійками.

  • У безкаркасних конструкціях для кріплення скляних панелей використовуються спеціальні затиски. Їх встановлюють знизу і з боків. Кожне полотно кріплять декількома такими деталями.

Іноді скляні полотнища обладнають гранованими краями - фацетом. Це надає їм більш цікавий зовнішній вигляд і створює гру світла.

На коротких стійках

Використання стійок - популярний вид кріплення скляних конструкцій. Для огорожі басейну застосовують саме його. Наявність стійок невеликої висоти полегшує прибирання простору під огорожею. При необхідності конструкцію нескладно демонтувати і перенести в інше місце або прибрати на зберігання на зиму.

На довгих стійках

Такі стійки оснащуються зажимами, що фіксують розташовані між ними скляні панелі. Конструкція виходить геометричной і суворої.

Проектування скляного огородження для басейну від СклоДизайн

Крім роботи з готовим рішенням, ми реалізуємо і створення огорож під замовлення. Вам буде потрібно зробити виміри і вибрати параметри конструкції, а також тип скла, з якого буде створюватися огорожа. Ми підберемо фурнітурні елементи і опори, які найбільше підходять конструктивними особливостями і умовами. При бажанні на конструкцію може бути нанесений малюнок. Проектування конструкції заздалегідь дозволяє правильно провести розрахунки і продумати дизайн використовуваного скла.

Де замовити огорожі

На нашому сайті ви можете замовити скляну конструкцію для басейну будь-якого з обраних дизайнів. Оформити замовлення та отримати консультацію про товар можна на його сторінці або зв'язавшись з нами по електронній пошті або телефону. Для виробництва перегородок використовуються міцні та надійні матеріали - загартоване скло і триплекс. Останній відрізняється особливо високими показниками міцності: його практично неможливо розбити. При сильному механічному ударі на ньому можуть з'явитися тріщини, але оскільки ніколи не падають вниз. Тому триплекс використовують для монтажу скляних конструкцій у висотних будівлях. Для особливо вимогливих випадків на нього наносять плівкове антивандальне покриття.

Товщина скляної конструкції залежить від матеріалу і функції. Для загартованого скла товщина полотен зазвичай дорівнює 8-15 мм, для триплексу - 13-17 мм. Висота панелей також залежить від призначення і умов експлуатації. Завдяки невибагливості до умов зовнішнього середовища огорожі довго не втрачають своїх якостей. Вони спокійно переносять ультрафіолетові промені, воду і вітер, не потребують складних Догляду заходах. Періодично їх потрібно протирати від пилу і мити із спеціальним засобом для скляних поверхонь. Існують і морозостійкі різновиди скла, добре переносять навіть сильні морози.