Дзеркало з підсвічуванням у ванну


зеркало с лед подсветкой в ванную

Стильні та сучасні дзеркала з підсвічуванням для ванної кімнати.

Сьогодні можна купити овальне дзеркало з підсвічуванням або іншу форму виробу, щоб отримати дизайнерське рішення у ванну кімнату, здатне виконувати кілька функцій одночасно. Дзеркало з льодом підсвічуванням – це додаткове освітлення приміщення, а також його прикраса. При виборі потрібно враховувати безліч параметрів, щоб купити дзеркало у ванній кімнаті, яке відповідатиме всім вимогам та побажанням. Виробники пропонують дзеркало з підсвічуванням у ванну купити різних розмірів, форм та призначення. Встановлення таких виробів можливе також у спальні чи коридорі, рідше у вітальні та дитячій. Елементи, що світяться, одночасно виконують практичну функцію і є декоративним елементом. Розглянемо детальніше, які дзеркала з підсвічуванням у ванну існують і як зробити вибір відповідного варіанту.

З чого складаються дзеркала з LED-підсвічуванням?

Якщо кругле, овальне, прямокутне дзеркало з підсвічуванням купити у ванну можна отримати ефектний предмет інтер'єру, конструкція якого максимально проста, складається з таких елементів:

Дзеркальне полотно;

LED-стрічка;

Блок живлення.

Пристрій має бути безпечним в експлуатації, тому так важливо, щоб усі елементи конструкції були якісними, а контакти надійно ізольованими. Якість робочої LED-стрічки є визначальним фактором вартості дзеркала у ванну кімнату. Тут не потрібні стрічки з величезним запасом роботи до 100 тис. годин, але їхня якість має важливе значення.

Як вибирати дзеркала у ванну з LED-підсвічуванням?

Сучасне дзеркало у ванній кімнаті з led підсвічуванням кругле, овальне або квадратне за вигідною ціною має безліч переваг:

відмінно вписується в інтер'єр приміщення; створює додаткове джерело світла;

великий вибір конструктивних рішень; товщини рами;

поєднується з додатковими елементами;

різні кольори діодів та інтенсивність свічення.

Але, вибираючи LED дзеркало у ванну, важливо пам'ятати про акуратність використання в таких приміщеннях, які характеризуються високими показниками вологості. Віддаючи перевагу дешевому варіанту, овальне дзеркало з підсвічуванням у ванну через короткий проміжок часу не зможе нормально працювати, тому що на лампах та інших елементах утворюється іржа, як наслідок вони виходять з ладу. Дзеркало з діодним підсвічуванням для ванної можна купити з різними способами монтажу:

Настінний. У такий спосіб можна встановити овальне дзеркало з підсвічуванням у ванну або передпокій. Підходить для порівняно невеликих виробів, де підсвічування знаходиться зверху, з обох боків або навколо рами. Можна придбати дзеркало у ванну з лід підсвічуванням у формі шафки, яка встановлюється над умивальником;

Підлоговим. Якщо дзеркало у ванній кімнаті з підсвічуванням купити цього типу, можна отримати своє відображення в повний зріст. Таке рішення також підходить для вбиральні або спальні, щоб побачити та оцінити свій образ.

Настільний. Невелике дзеркало зі світлодіодним підсвічуванням для ванної підходить також для макіяжного столика. Це вироби з гарним оформленням, які м'яко висвітлюють, є особливістю інтер'єру приміщення.

Дзеркало з led підсвічуванням для ванної – відмінний варіант для таких приміщень, що характеризуються тривалим часом роботи (до 50 тис. годин світіння) та низьким споживанням електроенергії.

Також для підсвічування можуть використовуватися галогенні та люмінесцентні типи ламп. Зеркало з підсвічуванням біля ванни з галогенними лампами дозволить отримати хорошу світлопередачу, стабільне світіння, досить яскраве, тому їх встановлюють так, щоб не зліпили очі. Велике зеркало у ванній кімнаті, де використовують люмінесцентні лампи, мають високу продуктивність та тривалу годину роботи, світло розсіяні, близькі за спектром до сонячного.

Дзеркало з підсвічуванням овальне, кругле або прямокутне може бути з освітленням:

Зовнішній. Монтаж джерел світла здійснюється на стіні біля дзеркала. Багато виробників пропонують моделі, які укомплектовані світильниками;

внутрішнім. Це дзеркало зі світлодіодним підсвічуванням у ванну, де використовуються спеціальні стрічки, які вбудовуються у поверхню дзеркала. Щоб промені світла нормально розсіювалися, використовують біле матове скло. Світлодіодні модулі можуть мати різне положення: зверху, з обох боків, обрамляючи периметр. Розміщення світлодіодних стрічок залежить від того, які параметри має прямокутне, овальне, кругле дзеркало у ванній кімнаті з підсвічуванням. Деякі моделі із вбудованим підсвічуванням мають обрамлення алюмінієвим профілем, на яке наноситься кольорове напилення;

Декоративний. Стрічка з елементами освітлення фіксується на тильній стороні виробу. Вона є смугою зі світлодіодами низької потужності. Створюється лише декоративне освітлення для створення особливої атмосфери у санвузлі.

Щоб вибрати прямокутне, овальне, кругле дзеркало з підсвічуванням у ванну, потрібно визначитися з такими основними моментами:

розміри виробу;

чи потрібна розетка у ванній кімнаті;

колір підсвічування.

Розміри виробу – визначальний фактор, коли вибирається дзеркало у ванну кругле з підсвічуванням або будь-яка інша форма, тому що від нього залежить вартість покупки та загальний вигляд інтер'єру приміщення. Розетка повинна знаходитись поблизу місця встановлення дзеркала з підсвічуванням. Ідеально, якщо вона буде захована за його конструкцією. Кругле дзеркало у ванній кімнаті з LED-підсвічуванням працює від звичайної розетки з напругою 220V.

Більшість моделей з підсвічуванням, де використовуються LED-стрічки, мають можливість вибору режиму свічення, керування здійснюється через дистанційний пульт, яким комплектується кожне дзеркало кругле або прямокутне у ванну кімнату. Це дозволяє встановити бажані параметри інтенсивності підсвічування, кольору, сіну кольорів та ін.

Для ванної кімнати краще вибирати функціональні варіанти. Якщо конструкція укомплектована поличками та шафками, можна отримати додаткові місця зберігання доглядових та косметичних засобів.

Види дзеркал для ванної кімнати

Купити дзеркало у ванну з підсвічуванням можна різної форми. Найчастіше цей критерій перестав бути ознакою якогось певного стилю, але вважається, що з класичного інтер'єру більше підходять круглі чи овальні вироби, а сучасного інтер'єру – квадратні і прямокутні.

Кругле

Купити дзеркало у ванну з підсвічуванням круглої форми рекомендується тим, хто віддає перевагу комфорту та затишку. Використовуючи кілька виробів, можна створити справжню дизайнерську композицію на стіні приміщення, розмістивши дзеркало для ванни над умивальником.

Прямокутне

Прямокутне дзеркало для ванної кімнати з підсвічуванням – універсальне класичне рішення, яке підійде під приміщення будь-якого розміру та стилю. Розміщувати його можна як вертикально, і горизонтально. У першому випадку візуально розширюється ванна кімната, у другому стеля здаватиметься значно вищою.

Також можна купити дзеркало з підсвічуванням у ванну квадратної форми як альтернативу прямокутним виробам. Це солідне і строго рішення, що дозволяє отримати баланс пропорцій, якщо приміщення занадто вузьке і витягнуте.

Овальне

Якщо купити дзеркало у ванну з підсвічуванням овальне, можна отримати стильне і витончене рішення, яке гармонійно поєднується з інтер'єром приміщення, оформленому в класичному стилі. Як і прямокутне дзеркало лофт з лід підсвічуванням для ванної, овальні вироби можуть встановлюватися у вертикальному або горизонтальному положенні. Також дзеркало з лід підсвічуванням у ванну може бути асиметричної форми, у вигляді зірки, пелюстки, сонця, серця та ін. Виробники пропонують різні оригінальні варіанти, що привертають увагу. Але, вибираючи лід дзеркало у ванну незвичайного дизайну, важливо пам'ятати, що виглядати в нього не завжди зручно.

Чому варто купити саме у нас?

Бажаєте купити кругле дзеркало з підсвічуванням або дзеркало овальне у ванну кімнату? У нашому інтернет-магазині є великий асортимент товарів цієї категорії за найкращими цінами. Ми пропонуємо купити дзеркало у ванну недорого зі швидкою та безпечною доставкою. У каталозі представлена лише оригінальна продукція високої якості. Потрібна консультація спеціаліста? Телефонуйте за номером телефону, який вказано на сайті.