Скляні огорожі тераси

Від 2750 грн. м.кв.

Від 2915 грн. м.кв.

Від 3871 грн. м.кв.

Від 2570 грн. м.кв.

Від 2729 грн. м.кв.

Від 3685 грн. м.кв.

Скляні огорожі тераси
Огорожа тераси з використанням скла - практичне і зручне рішення, що допомагає убезпечити територію без будь-яких перешкод для огляду. Такі конструкції встановлюють не тільки в приватних будинках, але і на територіях різних закладів - готелів, кафе, торговельних комплексів. Фірма СклоДизайн виробляє під замовлення огорожі з розжареного скла і триплексу за адекватною ціною.

Краща ціна на перила на веранду в Україні

Якщо вам потрібно недорого купити скляні перила в Україні, оформите замовлення в нашому інтернет-магазині. Щоб дізнатися вартість, використовуйте форму «Замовити розрахунок». У потрібних полях вкажіть протяжність конструкції і позначте, чи потрібен вам монтаж співробітниками нашої компанії (його можна провести і самостійно). Потрібну довжину огорожі можна дізнатися, провівши прості виміри. Якщо ви хочете тонувати скло або організувати на ньому іншу обробку, також вкажіть це у вашому замовленні.

Використання скла в дизайні приміщення привабливо мінімальними витратами на догляд. Оскільки матеріал без проблем переносить воду і сонячні промені, не вицвітаючи і не корродіруя, він не вимагає оновлення кольору чи інших складних процедур. Скло не покривається пліснявою, червоточинами від паразитів і подібними ушкодженнями. Якими бувають перила на терасу

Огорожа може встановлюватися по всьому периметру тераси або торкатися лише його частина. Для виробництва огороджень використовують міцні матеріали - загартоване скло і триплекс. Останній складається з декількох скляних панелей, між якими прокладена полімерна армована плівка (іноді на неї наносять малюнок). При сильному механічному впливі скло може покритися тріщинами, але його осколки ніколи не падають вгору, що виключає травмування. Завдяки цьому воно підходить для закладів з великою прохідністю людей, а також для огорож в багатоповерхових будинках.

Фурнітурні елементи виготовляються з нержавіючої сталі або анодованого алюмінію. Деякі виробники практикують фарбування металевих елементів конструкції в будь-який колір системи RAL. З цих же матеріалів роблять і поручні. Можна зустріти і конструкції з міцних порід дерева (дуб, модрина), а також моделі, які не мають поручня зовсім. Спеціальна обробка кромок скла оберігає користувачів від отримання травм. Використання поручнів, проте, вигідно тим, що воно оберігає скло від відбитків пальців, за рахунок чого воно довше залишається чистим. Поручні бувають накладними і виносними.

У виробництві застосовують скло різних кольорів. Крім природного відтінку, це можуть бути і такі варіанти:

  • Діамантове скло, що володіє підвищеною прозорістю і не має зеленого кольору;

  • Панелі, тоновані в обраний замовником колір;

  • Матове скло з піскоструминної обробкою, що захищає внутрішній простір від сторонніх очей і додає атмосферу камерного затишку;

  • Кольоровий триплекс;

  • Ламіновані панелі, що мають забарвлену плівку.

Варіанти кріплень скляних перил на терасу (веранду)

Широко практикуються монтаж на стійки різної висоти і на точкові кріплення. Можливі й інші варіанти фіксації стекол, наприклад, використання алюмінієвих або сталевих напрямних. Їх прокладають прямо по підлозі, а скло затискають вже в ці профілі.

На коротких стійках

Невисокі стійки фіксуються до основи підлоги анкерними болтами. До них приварюють вушка-кріплення для фіксації полотна. Така конструкція полегшує прибирання простору під склом і самих полотен.

На точкових кріпленнях

Деталі в формі точок розташовуються на скляній аркуші групами - на початку, середині і наприкінці. Ними фіксують полотно до торця статі.

На довгих стійках

Високі стійки оснащуються спеціальними зажимами зверху і знизу. Невеликі скляні панелі встановлюються між стійками і фіксуються затисками. Металеві опори в цьому випадку тримають на собі частину ваги полотен.