Чорні душові кабіни

Від 16375 грн. Компл.

Від 15838 грн. Компл.

Від 11639 грн. Компл.

Від 12003 грн. Компл.

Від 16436 грн. Компл.

Від 21157 грн. Компл.

Від 5896 грн. Компл.

Від 10720 грн. Компл.

Чорні душові кабіни

Чорна душова кабіна - рішення, що підходить суворому і лаконічному дизайну ванної кімнати. Використання металевих профілів, пофарбованих чорною вологостійкою фарбою, створює чітко виділяється контур конструкції. Якщо вам потрібно придбати таку кабіну з міцного загартованого скла в Україні, ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині СклоДизайн.

Душові кабіни з чорним профілем

Іноді у людей виникає занепокоєння з приводу безпеки експлуатації кабін зі скла: адже воно здається тонким і крихким. Ці переживання марні: для виробництва душових конструкцій покладається використовувати тільки міцні сорти скла, які пройшли спеціальну обробку. Вони не схильні ламатися і тріскатися, але, якщо це все ж таки трапляється, травмоопасность у них значно нижче, ніж у простого скла.

Основні матеріали, використовувані при виробництві таких кабін - це загартоване скло і триплекс. Перший матеріал отримують високотемпературної обробкою скла, в ході якої воно набуває високу міцність. Другий складається з двох або більше шарів скла, між якими прокладена полімерна мембрана. При температурній обробці мембрана розплавляється і з'єднує шари між собою. Таке скло практично не б'ється, але вартість у нього помітно вище.

Оскільки деяким людям незатишно перебувати в приміщенні з прозорими стінами, виробники часто піддають скло обробці, сприяє розсіюванню світла і зниження прозорості. До різновидів такої обробки відносяться:

Піскоструминне матування;

Хімічне матування (змінюються відтінок і ступінь прозорості);

Тонування в різні кольори (в тому числі чорний).

У поєднанні з чорними металевими профілями таке скло виглядає особливо інтенсивно. Однак часто зустрічаються і варіанти, що поєднують чорний профіль і прозорі скляні полотна: тут застосовується гра на контрасті. Якщо повністю прозора кабіна виглядає тендітно і невагоме, то обрамлена темними профілями - строго і графічні. Цей варіант буде хорошим рішенням для приміщення зі строгим дизайном. Чорні профілі можна поєднувати з Діамантове склом, що відрізняється дуже високою прозорістю (це пов'язано зі зниженим відсотком заліза в складі).

За конструктивним виконанням чорні кабіни для душу можна класифікувати за такими параметрами:

З орними дверима і з розсувними. Орні система дешевше, легше монтується і вимагає значно менше комплектуючих. Вона дозволяє широко відкривати двері під прямим кутом. Однак для її використання потрібно достатній простір спереду, тому нерідко в обмеженому просторі найкращим рішенням стає розсувна конструкція.

За формою: квадратні, прямокутні, багатокутні, що мають форму сегмента кола. Оптимальний варіант підбирається відповідно до інтер'єру і можливостями простору.

Кутові, монтовані в нішу або уздовж стіни. Тут вибір також залежить від особливостей планування приміщення.

Постачені піддоном і не мають його. Кабіну без піддону можна встановлювати в приміщення з уже облаштованій зливний системою і якісної гідроізоляцією підлоги. Підлогове покриття не повинно ковзати.

Догляд за душовою кабіною з чорним профілем

Конструкція не вимагає складного догляду. Після відвідин душа кабіну потрібно протирати сухою ганчіркою. Якщо волога потрапила на чорні профілі, їх також слід акуратно протерти - НЕ розмазуючи вологу по поверхні, а прибираючи її точково. Хоча фарба і відрізняється вологостійкістю, при порушенні цілісності захисного покриття в тріщини може просочуватися вода, що потенційно може викликати корозію. Тому, щоб профілі зберігали свої статки необмежений термін, краще протирати їх від вологи.

Мити кабіну потрібно в міру її забруднення. Для цього підійде спеціальна миюча рідина для скла. Використовувана ганчірка або губка повинна бути дуже м'якою; використання абразивних губок не рекомендується. При митті особливу увагу потрібно приділяти місцям стиків: саме там найчастіше накопичується бруд. Після роботи з миючим засобом поверхні потрібно прополоскати чистою водою кілька разів, щоб на них не залишилося розлучень. Після закінчення процедури збирають м'якою ганчіркою вологу з металевих профілів і деталей. Раз на місяць скляні поверхні рекомендується протирати водовідштовхувальним рідиною. Це допоможе їм підтримувати властивість не залишати розлучень після контакту з вологою.

Де можна купити чорну душову кабіну

Наша компанія займається виробництвом і монтажем скляних конструкцій для ванних кімнат на замовлення. Кабіни виконуються зі скла високої якості. Всі необхідні для монтажу комплектуючі поставляються разом з виробом. Оформити замовлення ви зможете на нашому сайті або по вказаному телефону. При заявці вкажіть, які параметри повинна мати цікавить кабіна: габарити, колір скла, колір фурнітури елементів. Ваші запитання ви можете поставити нашому менеджеру. Після узгодження всіх параметрів конструкції ви отримаєте відомості про вартість роботи. Ви можете оформити монтаж кабіни нашими фахівцями або зробити установку самостійно.