Скляні огорожі на даху

Від 2750 грн. м.кв.

Від 2915 грн. м.кв.

Від 3871 грн. м.кв.

Від 2570 грн. м.кв.

Від 2729 грн. м.кв.

Від 3685 грн. м.кв.

Огорожа на даху

Огорожа на даху зі скла монтується, якщо у будівлі є оглядовий майданчик або спеціально облаштована веранда. Бар'єрна конструкція робить перебування людей на даху безпечніше, не заважаючи при цьому огляду. Компанія СклоДизайн реалізує скляні конструкції для дахів за доступною ціною під замовлення в Україні.

Переваги скляних огорож для дахів

Незважаючи на зовнішню легкість, огорожі міцні і забезпечують потрібний рівень безпеки. Крім цього, огорожі мають наступні переваги:

  • Вони добре переносять вплив факторів середовища: не змінюють колір під дією ультрафіолету, що не піддаються деформації через вітер, що не покриваються грибковими або пліснявими колоніями і іржею. Для холодного клімату існують морозостійкі різновиди матеріалу.

  • Скло не вимагає складного догляду: його досить мити спеціальним миючим засобом. Воно переносить впливу агресивного хімії, так що при необхідності з нього можна видалити сліди маркера.

  • Матеріал добре пропускає сонячне світло, так що оглядовий майданчик завжди буде освітленою.

  • Завдяки малій товщині (0,8-1,7 см) не "з'їдається» простір на даху. Але занадто тонкі панелі використовувати все-таки не слід.

Краща ціна на огорожі на дах в Україні

У нас в інтернет-магазині можна недорого придбати вподобане вам огорожу для даху. Цінники на огорожі даються з розрахунку на погонний метр (в них входить і вартість кріплень). Щоб підрахувати підсумкову кошторис, вкажіть в заявці протяжність огорожі і позначте, чи потрібен вам монтаж.

Якими бувають огорожі для даху

Форма огороджень варіюється в залежності від побажань замовника і може бути, в тому числі, асиметричною. Для виготовлення конструкцій використовуються міцні матеріали - загартоване скло і триплекс. Іноді буває, що огорожа служить чисто декоративним елементом, закриваючи собою захисну конструкцію, що несе основне навантаження. В цьому випадку полотна часто виконуються з матованого скла. Для оглядових майданчиків добре підходять діамантові огорожі, що відрізняються високою прозорістю. Вони відмінно пропускають світло і забезпечують безперешкодний огляд місцевості. Добре вписуються в обстановку міста конструкції зі сталевим нержавіючим каркасом.

Варіанти кріплення скляних огорож на дах

Для кріплення найчастіше використовуються стійки різних розмірів, затискні профілі або кріплення в формі точок.

На коротких стійках

Для фіксації таких стійок до основи використовуються анкерні болти. Конструкція виходить легкої, а наявність просвіту під скляними панелями полегшує прибирання.

На точкових кріпленнях

Їх застосовують для фіксації до вертикальних стінних отворів. Найчастіше їх використовують для огорож балконів, лоджій і подібних випадків, які передбачають кріплення до стін. Скляні полотна підтримують кронштейнами з штифтами.

На довгих стійках

Тут полотна кріпляться до стійок з нержавіючої сталі за допомогою спеціальних затискачів. При цьому металеві опори частково беруть на себе навантаження.

Проектування скляних огорож на дах від СклоДизайн

Наша компанія реалізує індивідуальне проектування огороджень згідно побажанням замовника. Проводяться заміри місця, де буде проводитися монтаж, підбираються тип і розміри скла, а також фурнітури елементи. При бажанні ви можете вибрати панелі з матуванням або іншим декором.

Де замовити огорожу на дах будь-якого розміру і виду

У нас можна купити огорожу будь-якої конструкції відповідно до ваших побажань. Дизайн таких конструкцій дозволяє використовувати їх в будівлях різних стилів. Також ви можете замовити і інші вироби з розжареного скла або триплекса.