Безрамне скління балкона

Від 4150 грн.

Безрамне скління балкона

Безрамне скління балкона дозволяє перетворити його в максимально освітлене приміщення, з якого відкривається коли немає жодних перешкод на навколишні краєвиди. Це дозволяє використовувати лоджію для відпочинку або занять в теплу пору року. Компанія СклоДизайн виконує монтаж балконних безрамних систем під ключ в Україні.

Особливості безрамного скління балкона

Таке скління може використовуватися як в приватному будинку, так і в міській квартирі. Оскільки теплоізоляційні якості його недостатні для того, щоб підтримувати балкон теплим в зимовий час, конструкції використовують тільки для неопалюваних балконів. Такі скла легко мити, і вони не піддаються руйнівній дії факторів середовища - корозії, вицвітання, ураження пліснявими колоніями. Все це робить догляд за склом простим, а саму конструкцію - довговічною. Але, оскільки однією зі сторін скла виходять на вулицю, мити їх доводиться часто, особливо жителям великих міст з їх запиленістю.

Переваги скління без рам від СклоДизайн для лоджії

Ми готові недорого реалізувати ваш проект скління або надати своє рішення для приватного будинку або квартири. Великий досвід в монтажі скляних конструкцій під замовлення гарантує вам надійність і довгий термін служби системи. Ціни на різні моделі скління, розміщені на сайті, дійсні при роботі з приміщенням невеликій площі і стандартної висоти. Щоб дізнатися загальну вартість, скористайтеся кнопкою «Замовити розрахунок», вкажіть передбачувані габарити конструкції і опишіть ваші побажання. Не зайвим буде і докласти фото балкона. Ви можете вибрати кращий колір скла: це може бути ультрапрозрачное Діамантове скло, позбавлене зеленого відтінку, або, навпаки, панелі, тоновані в темніший колір. Можливо і використання скла звичного кольору. Крім цього, в нашому інтернет-магазині можна купити і інші скляні конструкції: двері для оселі та офісу, кабіни і різні пристосування для душа, внутрішні і зовнішні огородження різних типів. Ми здійснюємо доставку в будь-який регіон країни. Якщо ви хочете уточнити інформацію про товар, можна зателефонувати нам по телефону.

Що являє собою безрамне скління балкона

Звичне засклення балконів та інших приміщень передбачає монтаж скляних панелей в рамний каркас. Він виконує роль несучої конструкції і виготовляється з металопластику або дерева. Рухливі елементи конструкції, які можуть вертикально або горизонтально розчинятися, називаються стулками.

Безрамна конструкція влаштована трохи інакше. У неї немає бічних і проміжних перегородок, через що число стекол виходить менше, а самі вони - більше. В результаті створюється ефект суцільної стінки зі скла. Полотна вставляються в горизонтально розташовані напрямні з металу, що фіксуються до верху і низу балконного отвору. Скло можуть бути глухими, розчиняються або пересуваються по напрямних на роликах. Профілі виготовляються з алюмінію або нержавіючої сталі. Самі скляні полотна можуть бути прозорими, тонованими або матованого в бажаний колір. Відсутність перемичок і звичного каркаса надає такої конструкції візуальну легкість. Якщо для робіт використовувалося безбарвне скло, виникає враження відсутності бар'єру між вулицею і балконом.

Для герметизації швів застосовують ущільнювачі з силікону (звичайні або прозорі). Поздовжні ущільнення монтують для закладення стиків між полотнами, поперечні - щоб герметизувати щілини між профілями і склом.

Де застосовується безрамне скління

Сфера застосування таких конструкцій досить широка. Вони підходять практично для будь-якого випадку, коли необхідно забезпечити хорошу освітленість і огляд за огорожею в неопалюваному приміщенні. У квартирах, приватних будинках і котеджах безрамні системи використовують для облаштування балконів, лоджій, терас, веранд, а також самостійних прибудинкових конструкцій типу альтанок. В останньому випадку можливо і круговий скління всієї споруди. Також такі конструкції зустрічаються в готелях, офісних будівлях, торгових центрах, в отворах в повну висоту стін в різних типах будівель.

Переваги та недоліки такого скління балкона

Використання безрамних конструкцій має наступні переваги:

 • Максимальна освітленість - як самого балкона, так і прилеглого приміщення;

 • Панорамний вид з вікна, безперешкодне огляд навколишнього оточення;

 • Міцність скла, стійкість до середовищні фактори - ультрафіолету, опадів, а також миючих засобів;

 • Відсутність потреби в специфічному догляді (досить змащувати направляючі 1-2 рази на рік і регулярно мити скла);

 • Захист внутрішнього простору від пилу і опадів, що робить балкон відмінним місцем для відпочинку;

 • Хороша сумісність з багатьма стилями інтер'єру;

 • Можливість використання стекол різних типів - забарвлених, з малюнком і т.д .;

 • Можливість виготовлення конструкцій за індивідуальним замовленням, нестандартної форми.

Разом з тим, у цих систем є і обмеження:

 • Вони мають невисокими теплоізоляційними якостями, тому для монтажу теплого балкона їх не використовують.

 • Неможливість установки сітки, що запобігає випадання домашніх тварин або проникнення в приміщення комах. Тому при відкриванні таких стекол потрібно ретельно стежити за тим, щоб вихованці не заходили на небезпечну територію.

 • Повна прозорість - оточуючим буде видно все, що відбувається в приміщенні. Тому на такому балконі не вийде, наприклад, засмагати топлес. В деякій мірі цей момент можна нівелювати використанням тонованих стекол.