Скляний французький балкон

Від 3256 грн. м.кв.

Від 3310 грн. м.кв.

Від 3023 грн. м.кв.

Від 3543 грн. м.кв.

Скляний французький балкон

Французький балкон набуває все більшої популярності при ремонті квартир. Конструкція з вікнами на всю висоту стіни дозволяє збільшити приплив світла в кімнату. Компанія СклоДизайн реалізує французьке скління під замовлення за доступними цінами в Україні.

Ціни на скління французьких балконів

Якщо ви хочете зробити скляний балкон під ключ, ви можете оформити замовлення, зв'язавшись з нами по електронній пошті або телефону. Вартість робіт залежить від габаритів конструкції і її складності. Після уточнення габаритів, підбору матеріалів і фурнітури комплектуючих формується кошторис на послуги. Крім цього, ви можете недорого купити в нашому інтернет-магазині інші типи конструкцій з розжареного скла і триплексу: душові кабіни, огорожі для терас, перила для сходів, різні типи дверей.

Який французький балкон замовити

Балконні конструкції можуть мати різне виконання. Крім скла, для їх виробництва також широко використовується метал. Можна зустріти французькі балкони, виконані з прутиків за типом решітки, а також ковані витіюваті конструкції зі складними візерунками.

Що стосується скляних конструкцій, то їх можна монтувати різними способами. Популярний варіант - монтаж з використанням нержавіючих профілів. Їх можна заховати в стінах або, навпаки, встановити так, щоб вони були добре помітні. Ще один варіант - використання точкових кріплень, якими скло фіксується до стін з боків. Таке виконання виглядає легковажно і повітряно. Можна, навпаки, зробити ґрунтовну металеву конструкцію і вставити в неї скляні панелі. Вибір склопакетів для самого вікна залежить від клімату - вони можуть бути одинарними або подвійними.

Чим відрізняється французький балкон від звичайного?

На відміну від звичних лоджій і балконів, такі конструкції не мають виступаючої частини або власного майданчика. Засклене вікно для французького балкона повинно монтуватися на всю висоту приміщення. Зовні вікно прикрашає щільно закріплена до фасаду огорожа зі скла або металу. Ширина у неї може як перевищувати цей параметр у самого вікна, так і бути менше неї. Дизайнерське виконання огорожі теж може бути різним. Огорожа дозволяє безпечно користуватися вікнами, які займають всю висоту стіни. У Західній Європі такі балконні конструкції поширені досить широко. Зараз вони входять в моду і на пострадянському просторі: такими балконами все частіше обладнуються новобудови і котеджі.

Чи можна зробити французький балкон?

Балкони такого типу монтуються як в приватних оселях, так і в багатоквартирних будинках. Можна облаштувати такий балкон і в хрущовці або іншому старому будинку, однак це пов'язано з певними клопотами. По-перше, складно передбачити труднощі, пов'язані зі зміною несучих конструкцій в такому будинку, тому реалізація проекту вимагає ретельного обстеження будівлі і самого балкона. По-друге, якщо узаконювати проект вже після реалізації, висока ймовірність зіткнутися зі штрафом або іншими проблемами, тому отримувати дозвіл на перепланування потрібно заздалегідь.

Що стосується технічної сторони, то основна проблема при реалізації такого проекту виглядає так: при демонтажі стяжки і огорожі з металу в старому будинку часто виявляється, що краю плити мають відколи або інші серйозні дефекти. Ставити скління на таку плиту загрожує - воно може впасти. Вирішити цю проблему можна декількома шляхами, наприклад, зрушити площину установки на кілька сантиметрів всередину балкона або організувати винесення по підлозі з використанням металоконструкцій. Оптимальний метод підбирається в залежності від стану плити.

Скільки коштує зробити французьке вікно?

Якщо ви хочете знати, скільки буде коштувати монтаж французького вікна за бажаним вами проекту, зв'яжіться з нами і опишіть особливості пристрою балконного блоку в будинку. Після обговорення проекту і узгодження деталей вам буде надана кошторис.

Чому у Франції маленькі балкони?

Традиційні балкони придумали для захисту майна феодалів і спостереження за переміщеннями зловмисників. Французький тип виник вже пізніше. Дистанції між будівлями в містах в той час були дуже невеликими (часом менше метра). Для компенсації незручностей, спричинених таким тісним положенням, і забезпечення кращої освітленості вікна робили висотою у всю стіну і прикрашали кованими решітками. Згодом така конструкція стала використовуватися просто для прикраси фасаду і підкреслення положення господаря.

Які балкони бувають?

Класичний кований французький балкон не має свого майданчика і являє собою кована огорожа отвору, в якому встановлені склопакети до стелі. Іноді балкон має майданчик, але дуже невелику - на ній поміститься, максимум, людська стопа. Традиційні французькі конструкції мають ковану металеву огорожу, але зараз проектуються і варіанти зі склом або з комбінацією двох матеріалів. Можна зустріти і прямолінійні гратчасті конструкції з металопрофілю. На балконах з невеликим майданчиком часто розміщують горщики з квітами. Традиційно виступ має форму півкола, але з часом стали використовуватися і прямокутні варіанти.

Є й інша форма - звичний балкон з французьким склінням. Весь простір по висоті (від підлоги до стелі) заповнюється рамами з склінням. Це не тільки дає балкону більше світла, але і позбавляє від необхідності проводити обробку стін. Через відсутність парапету габарити блоку виходять дещо більше, ніж у стандартних балконів. Для нижньої частини часто використовується тоноване скло.

Утеплювати такий балкон можна різними методами. Добре підходять для конструкції різновиди склопакетів, що зберігають тепло, а також сендвіч-панелі. На балконі можна встановити кондиціонер або систему теплої підлоги.