Скляна перегородка в кімнаті

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн. м. кв.

Від 8100 грн.

Скляна перегородка в кімнаті
Скляна перегородка в кімнаті широко застосовується в квартирах-студіях для зонування приміщення. Але вона може застосовуватися і в інших видах жител, будь то звичайні однушки або приватні будинки. Перегородка буде доречна в спальні, при зонуванні великої вітальні або для відмежування одного приміщення від іншого. Компанія СклоДизайн, розташована в місті Дніпро, може виготовити і встановити для вас перегородку високої якості під замовлення за доступною ціною.

Сучасні міжкімнатні скляні перегородки для будь-яких цілей

Використання перегородки зі скла - відмінний спосіб організувати зонування в квартирі. Завдяки тому, що матеріал відмінно пропускає світло, мешканці не страждатимуть від того, що в спальні або робочий зоні відсутні вікна. Огородження підходять для будь-яких різновидів житла: квартири-студії, коттеджного будівлі, функціонального зонування кімнати, відділення її від передпокою. Вони зможуть грати роль тимчасового роздільник, коли в одній із зон ведуться ремонтні чи інші роботи. Також їх використовують для оформлення місця для прийняття душу. Огорожа встановлюють в кут ванної в якості третьої стіни або відмежовують нішу в стіні спереду.

По конфігурації огорожі бувають наступних різновидів:

 • Стаціонарні, жорстко фіксуються до стелі й підлоги. Вони мають найкращі звукоізоляційні властивості і здатні грати роль стіни.

 • Мобільні, що складаються з каркаса, склопанель і роликового системи переміщення. Такі варіанти дозволяють гнучко варіювати зонування. Конфігурація модулів змінюється будь-яким бажаним способом.

 • Розсувні, з секціями, що переміщуються уздовж напрямних на роликах. У такому виконанні існують і двері, перевага яких в тому, що вони не «з'їдають» простір приміщення ні в закритому, ні у відкритому стані. Тому такі конструкції підходять для приміщень обмеженій площі.

Перегородки можуть мати наступні виконання:

 • Каркасні - в цьому випадку панельки вбудовуються в профілі з металу, ПВХ або дерева.

 • Безкаркасні: в цьому випадку полотнища зі скла стикаються торцевими частинами. У нерухомих конструкціях для герметичності використовують спеціальний склад на силіконі.

 • З ніздрюватим каркасом (дерев'яним або пластиковим) і стеклоблоками. Крім герметизирующего клею, в таких огорожах використовуються силіконові ущільнювачі.

Оформлення скла міжкімнатних перегородок під будь-який дизайн інтер'єру

Крім звичних безбарвних панельок, існує багато варіантів оформлення. Наприклад, Діамантове скло відрізняється дуже високою прозорістю і пропускає світло краще за інших різновидів. Полотна можуть бути тоновані в різні кольори або матованого за допомогою піскоструминної обробки. Матування буває цільним, зональним і у вигляді художнього малюнка. Також на панелі може наноситися плівкове візерункове покриття. Ручки, кріплення і інші компоненти фурнітури виконуються з різних металів.

Переваги скляної стіни в квартирі від СклоДизайн

 • Ми займаємося не тільки виготовленням конструкцій під замовлення, але і їх монтажем. За бажанням ви можете провести монтажні роботи самостійно або замовити установку перегородки нашими фахівцями.

 • У виробництві використовується міцне загартоване скло і триплекс, що робить використання повністю безпечним.

 • Ми можемо доставити продукцію в будь-яке місто в Україні. Крім перегородок, у нас ви зможете недорого купити і такі вироби, як душові кабіни, двері для дому та офісу.

 • Ми виробляємо перегородки як за готовими проектами, так і за індивідуальним побажанням замовника. Ви можете вибрати колір листів, їх форму, тип фурнітури. Листи можуть бути тоновані або прикрашені піскоструминним малюнком.

Виробництво скляних перегородок

Ми виконуємо всі етапи створення огороджувальних конструкцій: проектування, виготовлення, доставку і монтаж. При узгодженні проекту важливо чітко визначитися з розмірами елементів огорожі та їх взаємним розташуванням. Справа в тому, що отвори під кріплення і інші деталі робляться в стеклах ще до загартовування, і після цього етапу виправити помилки вже не вийде: проробити дірку в міцному загартованому полотні не вийде, так як воно не піддається різання й свердління.

Для виготовлення перегородок використовуються чорні металеві профілі та фурнітура з нержавіючої сталі. Самі панелі виготовляються з наступних матеріалів:

 • Загартоване скло, що піддається високотемпературному нагріванню (більше 600 градусів), в результаті чого воно набуває високу міцність. Його важко розбити, але, якщо це відбувається, оскільки мають дрібні розміри і округлені грані, тому викликати серйозні травми вони не можуть (за винятком інцидентів попадання в очі). Завдяки цим властивостям такі листи широко використовуються в промисловості.

 • Триплекс, що складається з двох або більше панелей, що склеюються полімерною плівкою і проходять процедуру загартовування. Цей матеріал володіє особливою міцністю і практично не б'ється. Крім того, при сильному ударі він лише покривається мережею тріщин по типу павутини, але падіння осколків вниз при цьому не відбувається. Тому робити огородження для балконів і подібні конструкції в багатоповерхових будівлях потрібно саме з триплексу. З нього ж виробляють лобові автоскла: це строгий стандарт, що запобігає потраплянню осколків в очі водія. Бічні і задні панелі робляться зі звичайного загартованого матеріалу.

Ціни на скляні перегородки в кімнату

Цифри, наведені для перегородок в інтернет-магазині, дійсні для 1 кв.м. площі готового виробу. Щоб дізнатися підсумкову вартість, оформите заявку, натиснувши на кнопку «Замовити розрахунок» під сподобалася моделлю і вказавши габарити і інші відомості за бажанням. Установка співробітниками нашої фірми оплачується окремо. У заявці вкажіть потрібний колір і інші побажання по дизайну. На цінник впливають габарити, складність будови і види використовуваних матеріалів.