Скляні перила

Від 4249 грн. м.кв.

Від 2830 грн. м.кв.

Від 3343 грн. м.кв.

Від 4762 грн. м.кв.

Стекляні перила

Скляні перила надають сходової конструкції більш легкий вид і добре підходять для дизайнів в сучасному стилі. При цьому вони добре виконують основну функцію огороджень такого роду, запобігаючи падінню. Недорого купити сходові поручні з скла з доставкою в Україні можна в інтернет-магазині СклоДизайн.

Переваги перил зі скла

Монтаж конструкції зі скла для сходового огородження дає наступні переваги:

  • Прольоти не виглядатимуть семирічної. Навпаки, огорожі надають їм легкий повітряний вид. До того ж, вони відмінно пропускають світло.

  • Незважаючи на зовні крихкий вигляд, конструкції абсолютно безпечні (особливо якщо зроблені з триплексу).

  • Матеріал екологічний, не виділяє в зовнішнє середовище будь-яких шкідливих випарів, не покривається пліснявими колоніями.

  • Скло дає багатий простір для дизайнерських рішень. Його використовують і для сходів нестандартної форми (наприклад, з дугоподібними викривленнями). Під конструкцією можна встановити підсвічування, що збільшує ефект легкості і невагомості.

  • Матеріал візуально робить приміщення просторіше.

  • Конструкція легко і просто встановлюється.

Догляд за огорожами не складе труднощів. Пил на них накопичується повільно, вони не іржавіють і не обсеменяются паразитами. Мити їх нескладно, особливо при малому числі кріплень (металевої фурнітури, поручнів та інших деталей, що мають важкодоступні місця). Краще використовувати миючі засоби, призначені спеціально для скляних конструкцій. На сходах, встановлених всередині будинку, основні забруднення накопичуються в області перил. Але вони легко видаляються вологою ганчіркою.

Краща ціна на скляні перила в Україні

У нашому магазині можна оформити замовлення на монтаж сходових перил за доступною ціною. Цифри вартості, зазначені в описах товарів, дійсні для одного погонного метра відповідного вироби. У них входять як скляні полотнища, так і фурнітура та кріплення. Щоб дізнатися загальну ціну, вкажіть потрібну протяжність конструкції і позначте, чи потрібні вам послуги з монтажу. У заявці ви можете висловити та різні бажання і задати ваші запитання. Крім сходових огороджень, ми виробляємо і інші вироби з розжареного скла для дому та офісу - душові кабіни та перегородки, різні типи дверей, огорожі та інші конструкції.

Якими бувають перила зі скла для сходів

Конструкції бувають самонесущими або закріплюються в стійках. У першому випадку для монтажу необхідно товсте скло, у другому нерідко використовується тонке (менше 1 см). Стійки, використовувані для кріплення, можуть бути виконані з нержавіючої сталі, анодованого алюмінію або дерева.

З цих же матеріалів роблять і поручні. Металеві поручні добре підійдуть для оформлення в футуристичному стилі, хай-тек і в цілому для сучасних лаконічних стилів, дерев'яні - для більш класичних варіантів. Широко поширені виносні поручні з округлим перетином, які легко обхоплюються долонею. Виразно виглядає поєднання легкого скла і темного дерева.

Сходи можуть і зовсім не мати поручнів. Деякі домовласники виявляють побоювання, чи безпечно користуватися їй в такому випадку. Краї скляних полотнищ піддаються шліфування та полірування, щоб виключити ймовірність травми, так що використання такої конструкції не представляє ніякої небезпеки.

Сходи можуть бути обладнані додатковим освітленням, що підкреслює їх дизайн. Для виготовлення конструкцій використовують міцні типи скла - загартоване і триплекс. Гартоване скло, піддане термообробці, має високу міцність. Воно рідко тріскається, але якщо це все ж відбувається, оскільки мають менше гострі краї, тому травмоопасность в разі такого інциденту буде нижче. Триплекс складається з декількох скляних полотнищ, з'єднаних плівкою, яка виконує функції армування і склеювання. Його також піддають високотемпературній обробці. Розбити триплекс майже неможливо. При сильному механічному впливі на ньому можуть з'явитися тріщини, але осколки не будуть падати вниз. Ось чому триплекс використовують для монтажу скляних конструкцій на великій висоті.

Якщо сходи розташовані зовні будівлі, її можна обладнати огорожею з морозостійкого скла. Такий матеріал зберігає декоративні якості і міцність навіть при сильних морозах.

Варіанти кріплення скляних перил

Перила можуть фіксуватися до поверхонь різними способами. Найчастіше використовуються монтаж на стійку опори або точкові кріплення. Існують і інші варіанти, наприклад, монтаж з використанням затискних профілів.

На коротких стійках

На такі стійки фіксують самонесучі скло. Наявність просвіту під скляними поверхнями спрощує прибирання пилу і бруду.

На точкових кріпленнях

«Точки» з нержавіючої сталі вимагають дуже точного монтажу, так як регулювальний інтервал у них невеликий. Фіксують такі «точки» до торців сходів.

На довгих стійках

До таких опор скло кріпиться за допомогою спеціальних кліпс. Полотно вставляється між стійками і фіксується кліпсами і гумовими прокладками, що забезпечують герметичність.

Проектування скляних перил від СклоДизайн

Крім доставки і монтажу конструкцій по готовим рішенням, наша компанія здійснює і проектування конструкцій під замовлення. Ви можете замовити скляну конструкцію будь-якого розміру і конфігурації. Вона може бути виконана зі звичайного загартованого скла або тонуватися в колір графіту або бронзи. Також в наявності Діамантове скло, яке відрізняється високою прозорістю і добре підходить для створення ефекту легкості і максимальної освітленості.

Де замовити перила будь-якого розміру і виду

У нас ви можете замовити огорожу для сходів будь-якого бажаного дизайну. Перила широко використовуються не тільки в приватних будинках, але і в установах різних типів:

  • На сходових маршах торгових центрів, що дозволяє покупцям розглядати вітрини з висоти;

  • У медичних і освітніх установах;

  • В офісах і бізнес-центрах.