Скляні перила на ганок

Від 2750 грн. м.кв.

Від 2915 грн. м.кв.

Від 3871 грн. м.кв.

Від 2570 грн. м.кв.

Від 2729 грн. м.кв.

Від 3685 грн. м.кв.

Скляні перила на ганок

Скляні перила на ганок і огорожі для вхідних груп надають зовнішнім дизайном приватного будинку або котеджу акуратності і графічність. Завдяки простоті догляду і добру переносимість матеріалом природних факторів такі конструкції мають довгий термін служби. Фірма СклоДизайн реалізує складання і монтаж огорож для ґанків виробів зі скла під замовлення за вигідною вартості в Україні.

Краща ціна на перила на ганок в Україні

У нашому інтернет-магазині можна недорого купити вироби з розжареного скла або триплекса. Ціни на огорожі різних типів вказуються з розрахунку на один погонний метр. У цю суму входять скляні полотнища і металеві деталі - стійки, фурнітура та інші елементи. Для виготовлення використовується нержавіюча сталь, стійка до корозії і рекомендована до експлуатації на відкритому повітрі.

Щоб дізнатися результуючу вартість, скористайтеся кнопкою «Замовити розрахунок» на сторінці з описом товару. Там вкажіть протяжність огорожі і побажання щодо дизайну (наприклад, тонування або матування скла). Якщо конструкція буде встановлюватися з двох сторін сходи, відзначте це і позначте довжину одного боку. Також вкажіть, чи потрібно вам монтаж перил представниками нашої компанії.

Якими бувають перила на ганок

Скляні огорожі для вхідних груп і ґанків можуть мати різні форми:

  • Конструкції, монтовані уздовж підйому на сходи, що ведуть до входу в будівлю. У житлових будинках вони можуть розташовуватися з одного або двох боків сходи. Перила для торгових центрів та інших громадських будівель можуть розташовуватися не тільки з боків, а й в середній частині сходи, завдяки чому більша кількість людей може підніматися, спираючись на поручень.

  • Огорожі, розташовані уздовж ганку по периметру. Вони захищають внутрішній простір від бруду і пилу і служать декоративним елементом. Їх роблять як прозорими, так і тонованими в темніший колір.

  • Комбінований варіант, що поєднує два попередніх. В цьому випадку склом оформляються як сходи, що ведуть до входу, так і внутрішній простір ганку.

Огорожі можуть бути як суцільноскляними (що складаються з великих полотнищ, що кріпляться в декількох місцях до опор або основи), так і складовими. В останньому випадку вони складаються з великого числа панелей, що фіксуються за допомогою високих стійок або металевого каркаса. При цьому панелі можуть мати різні габарити і форму. Наприклад, при оформленні провідних на ганок сходів традиційним є варіант, що верхня панель (встановлюється вже на самому ганку) має форму прямокутника, а нижні (одна або кілька панелей, встановлених вздовж сходів) - похилого чотирикутного паралелепіпеда. Вибір оптимального варіанту залежить від конструкції сходів, висоти і ширини ступенів. У деяких випадках краще підійдуть цілісні полотна, в інших - варіанти з нешироких панелей.

Скляні перила можуть забезпечуватися поручнем або не мати його. Конструкції без поручня мають шліфовані і поліровані кромки, що виключає травмування під час використання. Поручень може бути накладними або виносним, виготовленим з металу або дерева. Виносні поручні часто мають округлене перетин, що полегшує обхват долонею при опорі. Тонкі прямокутні форми поручнів та інших металевих деталей використовуються для конструкцій в стилі хай-тек.

Варіанти кріплень скляних перил на ганок

Для кріплення можуть використовуватися металеві стійки різної висоти (зазвичай їх виготовляють з нержавійки або анодованого алюмінію) або кріплення у вигляді великих точок. Використання стійок полегшує прибирання простору під полотнами. Зустрічаються й інші варіанти, наприклад, монтаж цільних скляних полотнищ на напрямні профілі.

На коротких стійках

Зазвичай цей спосіб використовується для кріплення цільних полотен, при цьому стійки фіксуються до підлоги або сходами.

На точкових кріпленнях

При монтажі огорожі для сходів його фіксують точками до торцевій стороні. Кожне полотно кріпиться декількома групами точок, розміщеними на початку, середині і наприкінці.

На довгих стійках

Цей спосіб використовують для монтажу огорож, що складаються з невеликих панелей. Панелі фіксуються між стійками з використанням спеціальних затискних деталей.