Скляні двері міжкімнатні

Від 10000 грн.

Від 9352 грн. Компл.

Від 11000 грн.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн. Компл.

Від 10500 грн.

Стеклянные межкомнатные двери
Скляні міжкімнатні двері відмінно поєднуються із сучасними стилями інтер'єру. Скло надає широкі можливості для дизайнерських рішень, що дозволяють вписати їх у різні типи приміщень. В інтернет-магазині СклоДизайн можна купити двері зі скла гідної якості під ваш інтер'єр.

Де придбати міжкімнатні скляні двері за ціною виробника СклоДизайн?

Наша компанія реалізує послуги з виробництва дверей на замовлення відповідно до побажань клієнта. Ми розташовані в м. Дніпро та надсилаємо наші товари в будь-яке місто в Україні. Оформити замовлення можна на нашому сайті. Підібрати потрібні двері допоможе сортування за необхідними параметрами. Окрім дверей, ви зможете купити у нас на сайті та інші види скляних конструкцій.

Крім виготовлення дверей на замовлення ми реалізуємо і монтажні роботи. Міжкімнатні двері влаштовані просто, але скло вимагає акуратного та дбайливого поводження, що не завжди під силу людині без достатнього досвіду. Замовляючи двері, вкажіть, чи потрібні послуги наших монтажників.

Краща ціна в Україні на двері зі скла

У нас в інтернет-магазині ви зможете придбати надійні двері за вигідною ціною. На вартість впливають такі фактори, як габарити отвору, тип конструкції, матеріали та їх обробка. Перед підготовкою проекту потрібно узгодити всі габарити та комплектуючі. На основі цього вам буде надано кошторис за проектом.

Для виробництва дверей ми використовуємо загартоване скло. Технологічні отвори для кріплень та інших деталей у ньому виробляються до термічної обробки, а після неї помилку виправити неможливо, тому дуже важливо уважно поставитися до етапу вимірів та проектування.

Крім прозорого безбарвного скла, доступні й інші варіанти. Полотно може бути тоноване у відтінок бронзи або графіту або матоване піскоструминною технікою. Матування може бути цілісним, торкатися інтим-зони або формувати художній малюнок. Також ви можете замовити двері з алмазного скла, що відрізняється дуже високою прозорістю та відсутністю зеленого відтінку. Ці властивості зумовлені низьким вмістом заліза у складі. Надпрозорі двері надають приміщенню враження легкості та легкості. Підходить це рішення і для інтер'єрів у стилі ганьби-тік.

Як вибрати двері міжкімнатні скляні?

Колір та дизайнерське виконання вибирають відповідно до особливостей дизайну та функціонального призначення кімнати. Наприклад, матовані двері підходять для приміщень, які повинні бути приховані від сторонніх очей: ванної кімнати, спальні, туалету. Прозорі двері (наприклад, з діамантового скла) добре підійдуть для робочого кабінету або кухні. Особливості дизайну надає використання візерунків, вітражів, декоративної полімерної плівки.

Важливо, щоб товщина скла становила щонайменше 8 мм. Для виробництва дверей застосовують загартоване скло та триплекс. Якщо застосовувати звичайне скло, воно може розбитися і нанести травми людям, що знаходяться поруч. Загартоване скло розбити значно важче. У разі такого інциденту воно перетворюється на крихту зі згладженими краями, практично не здатну завдати травми (крім випадків проникнення в очі). Особливу міцність має триплекс - матеріал, що складається з двох або більше стекол, розділених полімерними плівками, що клеять, і підданих гартуванню.

У плані конструкції такі двері, як правило, відносяться до одного з таких типів:

  • Розпашні - найпопулярніший варіант, простий у встановленні, ремонті та експлуатації. Вони можуть мати одну або дві стулки залежно від розмірів отвору. Їх кріплять на дверну коробку з використанням бічних петель. Для відкривання та як декоративний елемент використовуються ручки. Використовуючи різні типи металів та спеціальні порошкові фарби, можна змусити ручку вписатись у будь-який інтер'єр. Такі двері вимагають достатньо вільного простору попереду, тому перед проектуванням необхідно перевірити цей момент.

  • Розсувні, добре економлять простір. Такій системі не потрібне вільне місце ззаду чи спереду, завдяки чому вона добре підходить для маленьких чи заставлених меблями кімнат, а також для душових кабін. При цьому мешканці отримують можливість максимально ефективно використовувати простір, поставивши по сусідству з дверима шафу або інші меблі. Двері можуть мати одну напрямну (тільки зверху) або дві (також і знизу). Другий варіант перевершує перший як у плані надійності, так і в плані шумоізоляції. Варіацією розсувних дверей можна вважати складну (варіації «гармошка» та «книжка»). Її полотно складається з кількох секцій, а при відкритті складається.

  • Маятникові з автоматизованим доводчиком, що забезпечує плавне тихе закривання. Вони широко розповсюджені в офісах, але іноді встановлюються й у житлах. Спереду їм потрібно менше місця, ніж орним.

Скляні двері не вимагають спеціального догляду, за винятком регулярного миття в міру забруднення. Найкраще використовувати для цього м'яку ганчірку та спеціальний миючий засіб для скла. У розсувних дверей, що мають нижні напрямні, на них часто накопичується бруд, тому їх також потрібно не забувати чистити.

Переваги міжкімнатних дверей

  • Велика різноманітність дизайнерських рішень.

  • Гарне пропускання світла, в тому числа у разі багатьох непрозорих різновидів.

  • Невибагливість у догляді.

  • Екологічність, відсутність шкідливих сполук у складі.

  • Відсутність негативної реакції на вологу, запахи, температурні перепади та інші середові характеристики житла.

  • Відсутність схильності до покриття грибком або цвіллю, і навіть деформаціям під впливом атмосферних чинників.