Душові огорожі

Від 4990 грн. Компл.

Від 4160 грн. Компл.

Від 5360 грн. Компл.

Від 12258 грн. Компл.

Від 16375 грн. Компл.

Від 14887 грн. Компл.

Від 11340 грн. Компл.

Від 15838 грн. Компл.

Від 14399 грн. Компл.

Від 12800 грн. Компл.

Від 14942 грн. Компл.

Від 19234 грн. Компл.

Душові огорожі

Душові огорожі - велика категорія, що включає безліч виробів різних конструкцій: від одинарної стінки для душа, що кріпиться спеціальними профілями паралельно одній зі стін кімнати, до великогабаритних кабін, монтованих уздовж стіни. Всі ці конструкції оберігають техніку, підлогу і стіни за межами від попадання води, що допомагає продовжити термін служби покриттів і мінімізує витрати на прибирання. Купити таку конструкцію в Україні на замовлення ви зможете в нашому магазині.

Широкий асортимент душових огорож зі скла

У цю категорію виробів входять такі конструкції:

Скляна душова перегородка, що вмонтовується на ванну з фіксацією до стіни спеціальними кріпленнями. Вона захищає від бризок предмети, розташовані перед ванною. До цієї ж або сусідній стіні фіксується душова лійка з шлангом, а ноги людини, що приймає водні процедури, при цьому стоять у ванні. Це самий бюджетний варіант конструкції, що не вимагає переобладнання каналізаційної системи або внесення будь-яких інших змін в інтер'єр або комунікації. Але підходить він тільки для тих, у кого є ванна з підключеною каналізацією.

Перегородка, що встановлюється на підлогу - на плитку, бортик з бетону або акриловий піддон. Вона підходить для випадку, коли місця для душової кабіни недостатньо, а відгородити місце прийняття душу якось потрібно. Завдяки малому числу скляних полотнищ це економічний варіант в плані вартості. Він не займе і багато місця при монтажі, так як габарити перегородки можуть бути різними. Всі профілі та інші комплектуючі, необхідні при монтажі, поставляються разом з виробом.

Душові кабіни, огороджувальні місце прийняття душу з чотири сторін. Бюджетний варіант - кутові конструкції. У них менше стінок, і вони можуть призначатися для установки в нішу або прямо на підлогу. Кабіни роблять з дверима - розсувний, орної або обладнаній спеціальним поворотним шарніром. Ціна у орних моделей нижче, але для їх установки потрібна наявність вільного простору попереду. Як і моделі з шарніром, вони дають можливість широко розгорнути отвір. Якщо спереду мало місця, варто взяти кабіну з розсувними дверима.

Де купити душові огорожі за ціною виробника?

У нашому магазині ви можете купити якісні герметичні кабіни зі скла. Габарити і кольорове оформлення підбираються під ваші побажання. Ми також проводимо монтаж конструкцій під ключ. Оформити замовлення ви можете на нашому сайті або по телефону. Після уточнення всіх деталей щодо виконання і монтажу ми виконуємо розрахунок підсумкової вартості.

Наші кабіни виготовляються із загартованого скла товщиною в 0,8 см. Це міцний матеріал, який легко мити і обробляти. Вписати конструкцію в інтер'єр може допомогти тонування скла в графітний або бронзовий колір. Ми можемо виконати під замовлення і модель з піскоструминної матіровки, що створює ефект невидимості для сторонніх відвідувачів. Матировка може бути суцільною або зональної (в тому числі у вигляді художнього малюнка). Також ви можете замовити модель з Діамантове скла, що відрізняється дуже високою прозорістю. Це досягається низькою концентрацією заліза в складі. Тому матеріал не має зеленого подтона, характерного для багатьох різновидів скла.

Краща ціна на скляні душові огорожі

Ціна конструкції залежить від варіанту виконання - кольору, розміру, які використовуються фурнітури елементів. На сторінці кожного товару вказані діапазони розмірів і можливі кольори виконання. Провести монтаж ви можете і самостійно - в комплекті до кожного товару йдуть профілі, кріплення і інші елементи, необхідні для установки. Якщо ви не довіряєте власного досвіду, можете оформити виконання монтажу фахівцями нашої компанії.

Які розміри огорожі для ванної?

Габарити конструкції зі скла залежать від її типу і варіанти виконання. На сторінках товарів вказуються можливі діапазони значень того чи іншого габариту. При оформленні замовлення ми завжди узгоджуємо розміри, тому вам потрібно провести у ванній необхідні заміри і визначитися з тим, які габарити повинні бути у конструкції.

Саме бюджетне виріб - шторка для ванної, що фіксується до стіни спеціальними петлями «скло-стіна». Ширина такої конструкції може становити від 30 до 90 см, висота - від 90 до 180 см. Решта типів конструкцій монтуються на підлогу і мають фіксований діапазон висоти - від 180 до 220 см. Параметри ширини же визначаються особливостями конструкції. Глуха стіна зазвичай має ширину від 0,4 до 0,9 м, але є і великогабаритні моделі з великим значенням параметра. Вхідна група також може мати різні розміри - від 0,5 до 1,6 м. У нашому каталозі є і просторі моделі, в яких можна робити широкоамплітудні руху руками при поході в душ.

Як вибрати душова огорожа?

В першу чергу, все залежить від того, які можливості надають розміри і планування ванної кімнати. Якщо в ній мало вільного місця, але є ванна з підключеним відведенням води, можна зупинитися на скляній шторкою. Вона запобіжить забризкування статі і предметів, що знаходяться спереду, під час водних процедур, і додасть приміщенню більш закінченого вигляду. Шторку можна зробити прозорою, кольоровий або з матовим піскоструминним покриттям.

Ті, хто має в своєму розпорядженні більш просторим приміщенням або однозначно вважають за краще душ ванні, можуть встановити перегородку або кабінку. Стіни і підлога при цьому повинні бути оброблені матеріалами, добре переносять тривалу дію води. Перегородка - бюджетний варіант, добре підходить для кутового монтажу: в цьому випадку простір виходить захищеним з трьох сторін, а з четвертої можна протягнути руку до розташованої поруч полиці або тумбі. Кабінка забезпечує захист навколишнього простору з усіх боків. Її конструкція підбирається під можливості ванній. Можна встановити кабінку в нішу, в кут приміщення або вздовж однієї зі стін.

Кутові конструкції в більшості випадків обходяться дешевше завдяки меншій кількості скляних полотнищ, але вони вимагають якісної гідроізоляції стін. Крім стандартних чотирикутних кабін, є варіанти у вигляді п'ятикутника з широкою центральною частиною. Саме в цій частині розташовується зручна для відкривання орні двері. Монтується вона на двох петлях типу «скло-скло» (всі необхідні кріплення йдуть в комплекті).