Скляні офісні двері

Від 10000 грн.

Від 11000 грн.

Від 10500 грн.

Скляні офісні двері
Скляні офісні двері - популярний елемент внутрішнього інтер'єру організацій і комерційних приміщень. Вони відмінно пропускають сонячне світло, мають лаконічний і строгий вигляд і добре вписуються в сучасні інтер'єри.

Де купити офісні скляні двері за ціною виробника СкклоДизайн?

Розташована в м Дніпро компанія СклоДизайн реалізує проектування і виробництво дверей для офісів під замовлення. Крім цього, ви зможете замовити у нас і інші типи дверей, а також такі типи конструкцій, як душові кабіни, перегородки для кімнат, безрамне скління, різні огорожі. В Україні ми доставляємо наші товари по всій території країни.

Крім виробництва дверей на замовлення, ми також надаємо послуги з їх монтажу. Двері мають просту конструкцію, і при наявності навичок поводження зі склом установку можна виконати і своїми силами. Однак панелі зі скла досить важкі, і при роботі з ними необхідно дотримуватися ряду нюансів. Наші монтажники готові виконати роботи по установці і дати вам рекомендації по догляду.

Краща ціна в Україні на двері в офіс зі скла

У нас в інтернет-магазині можна недорого купити офісну двері високої якості. Ціна конструкції залежить від використовуваних матеріалів (виду скла, його обробки, фурнітури елементів), кількості комплектуючих, габаритів. В описах дверей вказані вартості малогабаритних варіантів з прозорого скла. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати двері в результаті, напишіть нам або заповніть форму замовлення розрахунку. Не забудьте вказати, чи потрібно вам монтаж двері нашими співробітниками.

У виробництві ми використовуємо загартоване скло і триплекс, що відрізняються високою міцністю. Крім стандартного безбарвного виконання, доступні наступні варіанти:

 • Тонування в колір графіту або бронзи.

 • Піскоструминна матування: суцільна, зональна або у вигляді художнього малюнка.

 • Діамантове скло, яке відрізняється підвищеною прозорістю. Через малого вмісту заліза воно не має зеленого тону, властивого звичайному склу.

Також на двері може бути нанесений логотип, малюнок або інші відомості про компанії.

Які розміри офісних дверей зі скла?

Габарити залежать від конструкції і параметрів отвору. У вузьких коридорах отвори часто також мають вузьку форму. Як правило, в них встановлюють однотонні двері з прозорого або матового скла. Двері, якими обладнуються окремі кімнати в просторих приміщеннях, зазвичай також мають невелику ширину. Широкі отвори торговельних комплексів і бізнес-центрів часто обладнуються розсувними дверима.

У дизайн комерційних приміщень добре вписуються металеві ручки і стійки, якими забезпечуються двері. Вони можуть мати природний колір нержавіючої сталі або хромоване покриття. Практикується також використання порошкових барвників для металу, що володіють хорошими захисними властивостями.

Як вибрати скляні двері в офіс?

Виконання дверей залежить від їх призначення. Вони можуть служити для оформлення вхідної групи будівлі, для входу в конкретне приміщення або для поділу його на функціональні зони. Підбирати двері рекомендується після оцінки характеристик отвору і проведення його замірів. Ці дані використовуються для підготовки проекту.

Двері повинні мати достатню товщину полотна (мінімум 8 мм) і надійну фурнітуру, так як скла мають досить велику вагу. Для важких конструкцій (70 кг і більше) потрібна посилена рама і велика кількість фурнітури. Ступінь прозорості скла підбирають в залежності від призначення приміщення.

Існує кілька різновидів таких дверей:

 • Орні - найпростіший і звичний варіант з кріпленням на металеві бічні петлі. Такі двері вимагають досить вільного місця спереду, тому перед установкою необхідно перевірити цей момент. Якщо простір спереду заставлено технікою або іншими предметами, їх доведеться перенести або вибрати інший варіант.

 • Маятникові, забезпечені доводчиком, що забезпечує плавне безшумне закриття. Це дуже популярний варіант в офісних приміщеннях. Місця спереду їм потрібно вдвічі менше, ніж орним, тому це підходящий варіант для кабінетів, розташованих з двох сторін вузького коридору. Існують різновиди з зовнішнім і внутрішнім відкриттям.

 • Розсувні, привабливі тим, що не віднімають простір ні з зовнішньої, ні з внутрішньої сторони. Тому вони дуже підходять в тому випадку, якщо спереду не вистачає місця. Однак часто їх використовують і в широких отворах різних закладів. У таких випадках вони часто оснащуються механізмом автоматичного відкривання.

 • Радісно двері зі скла часто встановлюються в банках, торгових і офісних приміщеннях. Вони можуть бути суцільноскляними або забезпечуватися металевим профілем. Як скловолокно, так і металопрофіль у них мають форму півкола. Іноді їх постачають фотоелементами і іншими пристосуваннями для автоматизації відкривання.

 • Роторні двері мають кріплення зверху і знизу і виглядають, як крутиться карусель. Іноді їх обладнають блоком автоматизації, що підтримує обертання полотен із заданою швидкістю.

Переваги скляних дверей в офіс

 • Скло відмінно пропускає світло, тому як в коридорі, так і в огородженому приміщенні зберігається достатня освітленість. Це властивість зберігається і у непрозорих різновидів, хоча і в меншій мірі.

 • Такі двері поєднуються з різними типами інтер'єру, зокрема, із суворим сучасним оформленням офісів і бізнес-центрів. Для офісів зазвичай використовують однотонні двері - як суцільноскляні, так і з металевим каркасом. Залежно від призначення приміщення, двері можна зробити як прозорої, так і матовою або тонованому.

 • Скло без проблем витримує дію вологи, температурні перепади, які не піддається дії паразитів і мікроорганізмів, не змінює форму під дією факторів середовища.

 • За панеллю зі скла легко доглядати: досить регулярно мити її спеціальним засобом для стекол.