Cкляні двері

Фiльтр

От 11000 грн.

От 10500 грн.

От 10000 грн.

Скляні двері
Скляні двері широко використовуються як при облаштуванні житла, так і в офісах, приміщеннях комерційного призначення, в лазнях і саунах. Вони добре переносять середовищні впливу, які не покриваються пліснявою і грибком, за ними легко доглядати. Компанія СклоДизайн виготовляє двері під замовлення з доставкою в Україні.

Де купити скляні двері за ціною виробника СклоДизайн?

У нашому інтернет-магазин ви можете недорого купити двері зі скла для монтажу в квартирі та офісі. Ми знаходимось в м Дніпро і виробляємо доставку по всій території країни. Ми не тільки виготовляємо двері на замовлення, а й виконуємо роботи по монтажу готових конструкцій. У виробництві використовується загартоване скло високої якості. Міцність такого матеріалу в рази більше, ніж у звичайного, а травмоопасность - значно менше. Осколки мають округлені грані і тому не завдають шкоди тілу.

Ще один надійний матеріал для скляних дверей - триплекс. Він складається з декількох скляних листів, що з'єднуються полімерними плівками і піддаються загартовуванню. Розбити таке скло практично неможливо. Максимум - при сильних механічних впливах воно може покритися павутинкою тріщин. При цьому фрагменти не падають вниз - їх утримує армована плівка. Завдяки таким властивостям триплекс широко використовують для різних висотних конструкцій, що допомагає запобігти травмуванню знаходяться внизу людей скляними осколками. Також з нього роблять лобові автомобільне скло та інші вимогливі вироби.

Краща ціна на двері зі скла

Ціна дверей залежить від її розмірів, типу використовуваного скла та інших компонентів (каркас, фурнітура, кріплення і т.д.), що входять до складу конструкції. Цифри, вказані в інтернет-магазині, дійсні для малогабаритних конструкцій з прозорого скла. Вартість ви зможете дізнатися, скориставшись кнопкою замовлення розрахунку або зателефонувавши нам по телефону. Вам буде потрібно вказати бажані габарити двері, тип скла (тоноване, триплекс, матове і т.д.) і колір фурнітури елементів. Крім виробництва дверей та інших конструкцій зі скла, ми також надаємо послуги з їх монтажу. Їх вартість оплачується окремо. При оформленні заявки вкажіть, чи потрібен вам монтаж.

Які розміри двері зі скла?

Розміри конструкції залежать від її призначення, пристрої, габаритів отвору. Наприклад, двері в сауну роблять дещо меншою висоти, ніж звичайні, а при монтажі залишають знизу просвіт в 2 см для вентиляції. Якщо цим знехтувати, в приміщенні буде дуже душно. Двері в офіс підбирають в залежності від габаритів отвору, ніші чи іншої зони, яку потрібно відгородити. До складу двері може входити одне, два або більше число скляних полотнищ. Одинарное будова характерно для орних дверей, надійних і простих в установці і використанні. Двері з великого числа полотен мають складну конструкцію і зазвичай встановлюються в широких отворах.

Дизайнерське оформлення може бути дуже різним. Крім прозорих стекол, існують і тоновані варіанти (в тому числі темних кольорів). Використання матових стекол знижує видимість і підходить для людей, чутливих до сторонніх поглядів. Матування може бути повним, зональним чи формує художній візерунок. Існують і інші варіанти декорування дверей, наприклад, фотодрук, створення вітражів або малюнка під павутинку, полімерні плівки з візерунками. Така різноманітність варіантів оформлення дозволяє вписати двері в інтер'єр будь-якого стилю. Використовують для дверей і полотна з рифленою поверхнею: вони добре пропускають світло, але позбавляють конструкцію прозорості, тому підходять для випадків, коли важлива приватність.

Як вибрати скляні двері?

Перше, на що потрібно звертати увагу - це якість скла. Поверхня повинна бути рівною, не мати відколів, кромки - обробленими, щоб запобігти порізи. Товщина цельностеклянной двері повинна бути не менше 8 мм. Така товщина гарантує безпеку її експлуатації.

Форма і габарити вибираються у відповідності з конструктивними особливостями отвору. Двері можуть бути не тільки прямокутними, але і виконаними у формі арки. В офісних приміщеннях зазвичай ставлять однотонні двері без візерункового декору, при цьому вони можуть бути як прозорими, так і матовими. У ресторанах і кафе, навпроти, будуть доречні варіанти з фотодруком або піскоструминними узорами.

Також значення має якість фурнітури елементів. Вони повинні добре витримувати високе навантаження, так як скло - матеріал досить важкий. Найкраще, якщо фурнітура виконана з нержавіючої сталі, обробленої антикорозійними складами. Це особливо важливо для вологих приміщень. Для фарбування фурнітури використовують спеціальні порошкові фарби по металу. Для поліпшення звукоізоляції використовують силіконові ущільнювачі.

Ступінь прозорості вибирають в залежності від призначення приміщення і умов експлуатації. Наприклад, двері у ванну кімнату прозорою бути не повинна, тоді як для кухні та коридору - цілком може бути. Двері можуть бути використана і для перетворення стіновий ніші в душову.

За конструкцією двері бувають:

  • Орних: це надійний і простий варіант, який встановлюється в дверний короб. Однак він вимагає наявності вільного місця спереду, тому в малогабаритних або заставлених меблями приміщеннях поставити такі двері не завжди можливо.

  • Розсувні по типу шафи-купе: скляні полотна пересуваються на роликах по напрямних. Такі двері найбільш вигідні в плані економії простору. Іноді їх постачають блоком автоматичного відкривання.

  • Маятникові з механізмом плавного безшумного закриття. Їх зазвичай монтують в офісних приміщеннях і торгових центрах. Їх установка не вимагає наявності дверної коробки.