Cкляні двері

Від 10000 грн.

Від 9352 грн. Компл.

Від 11000 грн.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн.

Від 9352 грн. Компл.

Від 9352 грн. Компл.

Від 10500 грн.

Скляні двері
Скляні двері широко використовуються як при облаштуванні житла, так і в офісах, приміщеннях комерційного призначення, в лазнях і саунах. Вони добре переносять середовищні впливу, які не покриваються пліснявою і грибком, за ними легко доглядати. Компанія СклоДизайн виготовляє двері під замовлення з доставкою в Україні.

Де купити скляні двері за ціною виробника СклоДизайн?

У нашому інтернет-магазин ви можете недорого купити двері зі скла для монтажу в квартирі та офісі. Ми знаходимось в м Дніпро і виробляємо доставку по всій території країни. Ми не тільки виготовляємо двері на замовлення, а й виконуємо роботи по монтажу готових конструкцій. У виробництві використовується загартоване скло високої якості. Міцність такого матеріалу в рази більше, ніж у звичайного, а травмоопасность - значно менше. Осколки мають округлені грані і тому не завдають шкоди тілу.

Ще один надійний матеріал для скляних дверей - триплекс. Він складається з декількох скляних листів, що з'єднуються полімерними плівками і піддаються загартовуванню. Розбити таке скло практично неможливо. Максимум - при сильних механічних впливах воно може покритися павутинкою тріщин. При цьому фрагменти не падають вниз - їх утримує армована плівка. Завдяки таким властивостям триплекс широко використовують для різних висотних конструкцій, що допомагає запобігти травмуванню знаходяться внизу людей скляними осколками. Також з нього роблять лобові автомобільне скло та інші вимогливі вироби.

Краща ціна на двері зі скла

Ціна дверей залежить від її розмірів, типу використовуваного скла та інших компонентів (каркас, фурнітура, кріплення і т.д.), що входять до складу конструкції. Цифри, вказані в інтернет-магазині, дійсні для малогабаритних конструкцій з прозорого скла. Вартість ви зможете дізнатися, скориставшись кнопкою замовлення розрахунку або зателефонувавши нам по телефону. Вам буде потрібно вказати бажані габарити двері, тип скла (тоноване, триплекс, матове і т.д.) і колір фурнітури елементів. Крім виробництва дверей та інших конструкцій зі скла, ми також надаємо послуги з їх монтажу. Їх вартість оплачується окремо. При оформленні заявки вкажіть, чи потрібен вам монтаж.

Які розміри двері зі скла?

Розміри конструкції залежать від її призначення, пристрої, габаритів отвору. Наприклад, двері в сауну роблять дещо меншою висоти, ніж звичайні, а при монтажі залишають знизу просвіт в 2 см для вентиляції. Якщо цим знехтувати, в приміщенні буде дуже душно. Двері в офіс підбирають в залежності від габаритів отвору, ніші чи іншої зони, яку потрібно відгородити. До складу двері може входити одне, два або більше число скляних полотнищ. Одинарное будова характерно для орних дверей, надійних і простих в установці і використанні. Двері з великого числа полотен мають складну конструкцію і зазвичай встановлюються в широких отворах.

Дизайнерське оформлення може бути дуже різним. Крім прозорих стекол, існують і тоновані варіанти (в тому числі темних кольорів). Використання матових стекол знижує видимість і підходить для людей, чутливих до сторонніх поглядів. Матування може бути повним, зональним чи формує художній візерунок. Існують і інші варіанти декорування дверей, наприклад, фотодрук, створення вітражів або малюнка під павутинку, полімерні плівки з візерунками. Така різноманітність варіантів оформлення дозволяє вписати двері в інтер'єр будь-якого стилю. Використовують для дверей і полотна з рифленою поверхнею: вони добре пропускають світло, але позбавляють конструкцію прозорості, тому підходять для випадків, коли важлива приватність.

Як вибрати скляні двері?

Перше, на що потрібно звертати увагу - це якість скла. Поверхня повинна бути рівною, не мати відколів, кромки - обробленими, щоб запобігти порізи. Товщина цельностеклянной двері повинна бути не менше 8 мм. Така товщина гарантує безпеку її експлуатації.

Форма і габарити вибираються у відповідності з конструктивними особливостями отвору. Двері можуть бути не тільки прямокутними, але і виконаними у формі арки. В офісних приміщеннях зазвичай ставлять однотонні двері без візерункового декору, при цьому вони можуть бути як прозорими, так і матовими. У ресторанах і кафе, навпроти, будуть доречні варіанти з фотодруком або піскоструминними узорами.

Також значення має якість фурнітури елементів. Вони повинні добре витримувати високе навантаження, так як скло - матеріал досить важкий. Найкраще, якщо фурнітура виконана з нержавіючої сталі, обробленої антикорозійними складами. Це особливо важливо для вологих приміщень. Для фарбування фурнітури використовують спеціальні порошкові фарби по металу. Для поліпшення звукоізоляції використовують силіконові ущільнювачі.

Ступінь прозорості вибирають в залежності від призначення приміщення і умов експлуатації. Наприклад, двері у ванну кімнату прозорою бути не повинна, тоді як для кухні та коридору - цілком може бути. Двері можуть бути використана і для перетворення стіновий ніші в душову.

За конструкцією двері бувають:

  • Орних: це надійний і простий варіант, який встановлюється в дверний короб. Однак він вимагає наявності вільного місця спереду, тому в малогабаритних або заставлених меблями приміщеннях поставити такі двері не завжди можливо.

  • Розсувні по типу шафи-купе: скляні полотна пересуваються на роликах по напрямних. Такі двері найбільш вигідні в плані економії простору. Іноді їх постачають блоком автоматичного відкривання.

  • Маятникові з механізмом плавного безшумного закриття. Їх зазвичай монтують в офісних приміщеннях і торгових центрах. Їх установка не вимагає наявності дверної коробки.