Безрамне скління терас

Від 3700 грн.

Від 3650 грн.

Від 4100 грн.

Безрамне скління терас

Безрамне скління терас дозволяє зробити приміщення максимально освітленим. Завдяки тому, що скла не пропускають всередину опади, пил і рослинні алергени (такі, як тополиний пух і пилок), таке приміщення відмінно підходить для відпочинку і насолоди видом в будь-який час року. Компанія СклоДизайн реалізує монтаж безрамних систем під замовлення в Україні за вигідною вартості.

Особливості безрамного скління терас

Таке скління приватних будинків і окремо розташованих будівель вперше почали практикувати фіни в 70-х роках минулого століття. Згодом технології не зазнали істотних змін, але в хід пішли більш сучасні і досконалі матеріали.

Остеклітельних конструкції бувають теплими і холодними. Для альтанок і інших «окремих» будівель, котрі мають потреби в обігріві, використовується другий тип. Для терас, веранд та інших приміщень, що знаходяться всередині житлового будинку, можуть застосовуватися обидва види, в залежності від умов господарювання і можливостей, що надаються самим приміщенням. Тепле скління дозволяє зробити приміщення затишним в будь-який час року, але накладає ряд обмежень на виконання самої конструкції. Безрамне скління відноситься до холодних різновидам і використовується, як правило, для неопалюваних приміщень. Використовуючи холодне скління для тераси або веранди, можна створити повітряний прохід перед входом в житлову частину і захистити приміщення від опадів. У теплу пору року його можна буде використовувати для відпочинку або занять.

Зазвичай веранди і тераси обладнані самонесущими конструкціями з прорізами, які і закриваються скляними полотнищами. Якщо ж такої несучої стіни немає, а є лише майданчик, то стіна виконується з фасадної системи. Тоді вона вийде скляній в буквальному розумінні.

Переваги скління без рам від СклоДизайн

Ми реалізуємо монтаж конструкцій зі скла під ключ за доступними цінами - як за типовими проектами замовників, так і за наявними рішеннями. Ціни, представлені на сторінках систем скління, позначають мінімальний поріг (в нього входить і вартість металевої фурнітури). Щоб дізнатися підсумкову ціну, напишіть нам, вказавши габарити отвору і тип будівлі. Для скління ми застосовуємо різні типи матеріалу: крім традиційного безбарвного скла, використовуються полотна підвищеної прозорості або, навпаки, тоновані в темніший колір. У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити і інші конструкції зі скла, наприклад, душові кабіни та різні типи дверей.

Що являє собою безрамне скління

У традиційних конструкціях для скління, типових для квартир в багатоповерхівках, скла монтуються в раму - несучий каркас з дерева або металопластику. До неї прикріплюються рухливі елементи - стулки. У безрамних конструкціях відсутні внутрішні або бічні перегородки, за рахунок чого виходить ефект «суцільний стіни зі скла». Скляні полотна монтуються в горизонтальних металевих напрямних, розташованих внизу і вгорі прорізу, і можуть рухатися уздовж них або відкриватися орним способом. В конструкції можуть бути присутніми і глухі стулки. Направляючі виготовляються із сталевого або алюмінієвого профілю.

Основна відмінність безрамних конструкцій - максимальна прозорість. Завдяки цій особливості вони відмінно підходять для випадків, коли потрібно отримати максимально освітлене приміщення. Їх застосовують не тільки в приватних домоволодіннях, але і в кафе, торговельних центрах та інших комерційних приміщеннях.

За герметичність конструкції відповідають ущільнення з силікону. Їх рекомендується вибирати прозорими, щоб вони не впадали в очі. Вертикальні ущільнення герметизують щілинки між полотнами, а поперечні закладають просвіти між металевими профілями і склом.

Для скління використовуються панелі з розжареного скла товщиною 0,8-1,5 см. Розміри полотен залежать від параметрів отвору, де монтується система. Скло можуть мати різні кольори - від ультрапрозрачного до тонованого в темний колір. Останній варіант допомагає нівелювати що не влаштовує деяких домовласників ефект «знаходження на увазі», коли сторонні люди можуть переглядати, що відбувається в приміщенні. Але світлопроникність в цьому випадку буде нижче. Для нівелювання цього ефекту можна застосовувати і скла, прозорі лише з одного боку.

Де застосовується безрамне скління веранди

Таке рішення підходить для всіх випадків, коли домовласник хоче обладнати в приватному або дачному будинку добре освітлену веранду без опалення. Якщо він хоче, щоб приміщення було теплим і в зимовий час, можна вдатися до монтажу системи з теплими профілями і глухими стулками з низькоемісійного скла. Конструкцію в цьому випадку треба ретельно герметизувати, а саме приміщення оснастити електричним обігрівачем або системою теплої підлоги. Але для районів з досить суворим кліматом не підійде навіть це рішення. Якщо зима в місцевості м'яка, цей варіант зробити приміщення з безрамними стеклами придатним для цілорічного користування цілком робочий.

Переваги та недоліки такого скління

Використання безрамних систем має такі переваги:

  • Максимально можливе надходження в приміщення сонячного світла;

  • Хороший захист від пилу, опадів, пуху;

  • Скло легко мити (але робити це потрібно регулярно, особливо якщо поблизу є велика дорожній рух або промислові об'єкти);

  • Скло добре переносять воду, УФ-промені і інші середовищні фактори і чистячі процедури, в тому числі видалення маркера або фарби;

  • Конструкція забезпечує огляд навколишнього простору з усіх боків.

Мінусами є наступні фактори:

  • На вікна можна встановити сітки (від комах і «антикішка»);

  • Звуко- і теплоізоляційні якості невисокі (для льотної тераси це, тим не менш, не критично);

  • Стороннім доступний огляд всього, що відбувається в приміщенні (але є способи це частково нівелювати).