Душові двері розсувні у Дніпрі

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 10912 грн.

Від 12003 грн.

Від 31644 грн.

Від 13421 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Душові двері розсувні у Дніпрі
Зараз існує велика різноманітність економічних рішень організації простору для душу. Деякі варіанти – розсувні душові двері в нішу або скляна шторка для ванної. Ми можемо недорого виготовити для вас огорожу зі скла під замовлення.

Широкий асортимент розсувних дверей для душу

Найбільш поширені типи дверей у душ - розстібні та розсувні. Перші широко поширені через просту конструкцію, дешевизну і простий монтаж, який може виконати і людина без спеціальних навичок. Для цієї роботи не потрібно ніяких особливих пристроїв – лише ручки та петлі. Але двері цього типу вимагають наявності попереду достатньої кількості незайнятого місця (мінімум в повну ширину полотна), а воно є не завжди. Так що в ряді випадків куди вигіднішим рішенням будуть розсувні двері.

Влаштування дверей цього типу нагадує про будову шафи-купе. Скляні полотна рухаються горизонтально розташованими металевими рейками. Подібна будова зручна тим, що відсутня відлучення простору - як зовнішнього, так і всередині зони прийняття душу. Тому розсувні двері часто використовують за умов обмеженості вільного місця, у тісних чи заставлених приміщеннях. Для душу вони можуть застосовуватись як у рамках конструкції кабінки, так і для огородження ніші.

Для пересування панелей застосовуються роликові деталі, що забезпечують тихе плавне переміщення за збереження щільності закриття. Число самих полотен може бути різним. Воно залежить від ширини ніші, отвору чи іншого місця, де встановлюються двері. Для нешироких отворів зазвичай вибирають двері з одиничним полотнищем. Це простий та недорогий варіант. Коли двері відчиняються, склопанель від'їжджає убік (а часом і всередину стіни). Коли ніша широка, в неї можна поставити конструкцію з двох або декількох панелей.

Скло - зручний у догляді варіант для таких дверей. З нього часто виготовляють двері торгових і офісних центрів, що розсуваються, і інших будівель, регулярно відчувають контакт з вологою і дію температурних перепадів. Скляні двері добре переносять часте миття водою або звичайним засобом для скла. Роликові направляючі не вимагають спеціального догляду, їх потрібно лише змащувати іноді.

Найкраща ціна на душові двері розсувні у Дніпрі.

Якщо ви хочете встановити в душ кабіну, шторку або розсувні двері, зверніться до компанії СклоДизайн. Ми виготовляємо вироби зі скла на замовлення – конструкції для душу, сходові огорожі та інші споруди. У виробництві ми використовуємо матеріали високої міцності та гарної якості - загартоване скло та триплекс. Наш інтернет магазин розташований у Дніпрі та доставляє товари по всій Україні.

Установка розсувних дверей – не такий простий процес. Він потребує великої кількості деталей. Усі необхідні комплектуючі ми включаємо в набір для постачання. За бажанням ви можете виконати монтажні роботи самостійно. Якщо ви не впевнені у своїх силах, ви можете скористатися послугами наших монтажників.

Якщо ви хочете розсувні двері зі скла на замовлення, залиште заявку на розрахунок. У формі вкажіть потрібні габарити, а також варіант дизайну скляних полотнищ. Також зауважте, чи потрібні вам послуги монтажників. Для кожної моделі в інтернет-магазині є опис із можливими діапазонами різних лінійних параметрів. Важливо відповідально поставитися до вимірів, адже після загартовування полотен неможливо виправити помилки. Якщо у вас є питання щодо продукції, ви можете поставити їх по телефону.