Душові двері розсувні у Харкові

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 10912 грн.

Від 12003 грн.

Від 31644 грн.

Від 13421 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Душові двері розсувні у Харкові
Крім монтажу в душ кабіни, є інші способи організувати місце для прийняття водних процедур. Один із прикладів – скляна шторка для ванної: ноги в цьому випадку спираються на дно ванни, а підлога та предмети, розташовані по сусідству, виявляються захищеними від бризок та мила. Ще один варіант - встановлення розсувних дверей зі скла в нішу. Інтернет-магазин СклоДизайн реалізує виготовлення конструкцій зі скла на замовлення. У нас ви можете купити розсувні душові двері бажаного дизайну і габаритів.

Широкий асортимент розсувних дверей для душу

Зазвичай для душу використовуються розсувні та розсувні двері. Перші бувають одно-і двостулковими. Вони простіше монтуються, цей процес не вимагає великої кількості фурнітури та складних навичок, а, крім того, вони звичні всім з дитинства. Але для зручної та безпечної експлуатації вони потребують достатнього місця спереду (мінімум на повну ширину полотна). Планування приміщення не завжди може похвалитися достатньою кількістю вільного місця, тому розсувні системи в ряді випадків виявляються зручнішим рішенням. У душі такі двері можуть встановлюватися як частина конструкції кабіни або як окремий елемент для облаштування ніші під водні процедури.

Якщо конструкція не передбачає піддону, необхідно заздалегідь облаштувати злив води з трапом. Зараз існують різні варіанти грат для трапу для різних випадків розміщення. Підлогу необхідно облицьувати плиткою з шорсткою поверхнею (на гладкій кераміці легше послизнутися). Стіни та підлога повинні бути забезпечені надійною гідроізоляцією.

Габарити біля дверей бувають різними. Пропоновані нами моделі виконуються в діапазонах висоти від 1,8 до 2,2 м. Підбирати цей параметр потрібно так, щоб найвищому мешканцю було зручно. Що стосується ширини (вхідної групи та конструкції в цілому) – цей параметр варіабельний у різних моделей. Його вибирають відповідно до розмірів ніші та комплекції мешканців.

Наші двері випускаються у різних дизайнерських виконаннях. Крім безбарвного скла, доступні такі варіанти:

  • Надпрозоре скло – діамант. Його властивості пояснюються меншим відсотком оксиду заліза у складі. Такий матеріал не має зеленого підтону і підходить як для футуристичних і ганьби-тек інтер'єрів, так і для ніжних, повітряних.

  • Тоновані варіанти панелей (під колір графіту чи бронзи).

  • Матування (буває суцільним, зональним або формує малюнок).

Також ми можемо підібрати вам фурнітуру необхідного дизайну. Крім полірованої сталі звичного кольору, у наявності варіанти, пофарбовані в чорний, золотий або бронзовий колір. Така різноманітність дозволяє створити виріб гармонійного дизайну, що вдало вписується в інтер'єр.

Найкраща ціна на душові двері розсувні у Харкові

Придбати двері необхідного типу можна у нас в інтернет магазині. Ми виготовляємо на замовлення різні види споруд із скла: огорожі для сходів, перила, козирки та інші вироби. Серед них є багато конструкцій для душу: шторки, кабіни, перегородки. У нас ви зможете замовити конструкцію гарної якості та бажаного дизайну. Придбати двері необхідного типу можна у нас в інтернет магазині. Ми виготовляємо на замовлення різні види споруд із скла: огорожі для сходів, перила, козирки та інші вироби. Серед них є багато конструкцій для душу: шторки, кабіни, перегородки. У нас ви зможете замовити конструкцію гарної якості та бажаного дизайну.

Ціни, що позначені для дверей, діють для конструкцій невеликих габаритів зі скла звичного безбарвного типу. Щоб дізнатися про вартість дверей під ваші вимоги, оформіть розрахунок. Потрібно вказати лінійні параметри отвору, колір та тип скла, виконання фурнітури.

Ми не тільки виготовляємо двері на замовлення, але й реалізуємо їх монтаж прямо у вашому будинку. Ви можете скористатися цією послугою або виконати інсталяцію самостійно. Наші товари ми відправляємо до будь-якого міста України. У комплекті поставляються всі деталі, необхідні для якісного та герметичного монтажу.