Душові двері розсувні у Києві

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 10912 грн.

Від 12003 грн.

Від 31644 грн.

Від 13421 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Душові двері розсувні у Києві
Крім установки в душ кабіни, є інші варіанти облаштування простору для прийняття водних процедур. Це може бути, наприклад, скляна шторка для ванної, що запобігає попаданню води на підлогу і об'єкти, що знаходяться попереду, або розсувні душові двері, що встановлюються в нішу або отвір. В інтернет-магазині СклоДизайн ви можете придбати будь-яку з цих конструкцій на замовлення. Ми доставляємо наші товари до будь-якого міста України.

Широкий асортимент розсувних дверей для душу

Двері зі скла для душу дозволяють перетворити нішу у ванній кімнаті на душову кабіну. Таке рішення дозволяє використовувати простір більш ефективно і за бажання обійтися без установки ванни. Скло легко миється, не потребує складного догляду, без проблем переносить характерні для ванної мікрокліматичні умови. У процесі експлуатації двері не покриваються пліснявою, іржею чи іншими пошкодженнями.

Перевага розсувних дверей – економія місця: їх монтаж та експлуатація не «віднімають» простір з жодної зі сторін. Тому вони добре підходять для тісних та заставлених приміщень. Однак монтувати розсувну систему дещо складніше. Влаштована вона за принципом шафи-купе: скляні панельки пересуваються горизонтальними напрямними. В систему входять ролики, ущільнювачі різних типів та ряд інших деталей. Двері такого типу можуть бути елементом душової кабіни або самостійною конструкцією, що обгороджує нішу. Якщо не встановлювати піддон, важливо заздалегідь облаштувати систему зливу з трапом.

Найкраща ціна на душові двері розсувні у Києві

Якщо вам потрібні двері в душ розсувного або орного типу, ви можете зробити їх у нас на замовлення. Ми займаємося виготовленням на замовлення різних конструкцій зі скла. Серед них є й пристосування для душу – шторки, перегородки, кабіни та інші типи.

Ціни, позначені в інтернет магазині, діють для найменших габаритів (в рамках представленого). Якщо ви визначилися з розмірами дверей та її дизайном, замовте розрахунок вартості. Ми виготовляємо наші вироби із гартованого скла гарної якості. Створення отворів та інші роботи з надання форми проводять у скляних панелях до термічної обробки. Після неї виправити розміри чи неправильне розташування дірочок буде вже не можна. Тому поставтеся до вимірів з належною увагою.

Габарити конструкції та кількість полотнищ залежать від розмірів отвору. Класичні варіанти – на одне чи два полотна. Більш багатоскладові системи в душових зазвичай не встановлюються.

На відміну від простих по будові розстібних конструкцій, двері завжди мають великий набір деталей в комплекті. Важливо, щоб вони були надійними та міцними, добре переносили частий контакт із водою, регулярне миття та інші особливості середовища ванни. Ми робимо елементи розсувних систем із міцної нержавіючої сталі. Вам доступні фурнітурні елементи в різних виконаннях:

  • Поліровані, природного кольору нержавіючої сталі;

  • Забарвлені чорною порошковою фарбою;

  • Бронзового кольору;

  • Золотий відтінок.

Ви можете вибрати для дверей будь-яку фурнітуру, що сподобалася. Фарбування її деталей у потрібний колір дозволяє виготовляти кабіни, що вписуються у різні типи інтер'єру.

Монтаж дверей такого типу – робота досить трудомістка. Якщо у вас є навички поводження зі скляними полотнами та встановлення розсувних систем, ви можете виконати її самостійно. В іншому випадку для встановлення ви можете скористатися послугами наших монтажників.