Душові двері розсувні у Львові

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 10912 грн.

Від 12003 грн.

Від 31644 грн.

Від 13421 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Душові двері розсувні у Львові
Крім установки в душ кабіни, є й інші способи організувати місце для прийняття водних процедур. Це може бути перегородка, що розміщується паралельно до стіни на спеціальних профілях, або скляна шторка для ванної. Є ще один метод – перетворити на душову кабіну нішу, використовуючи розсувні душові двері. Ця конструкція дозволяє заощаджувати простір, адже двері такого типу не забирають місця ні спереду, ні ззаду, а ніша отримує нове функціональне призначення. Придбати двері на замовлення у Львові та інших містах України можна в інтернет-магазині СклоДизайн.

Широкий асортимент розсувних дверей для душу

Найбільш поширені типи дверей у душ – розсувні та розстібні. Останні відрізняються простотою монтажу та використання, але потребують достатньої кількості вільного місця, яке є не завжди. Тому в ряді випадків розсувні двері, влаштовані за принципом шафи-купе, будуть набагато кращими. При їх використанні не забирається місце з жодної зі сторін ніші. Розсувні двері можуть бути частиною кабіни або самостійною спорудою, яка використовується для створення кабінки з ніші.

Зазвичай двері для душу складаються з одного або двох полотен. Їхні габарити залежать від ширини отвору. Дизайн біля дверей може бути різним. Окрім звичайного безбарвного скла, використовується і надпрозоре діамантове (без зеленого підтону), а також тоновані варіанти – наприклад, графітове або бронзове скло. Також виріб може піддаватися матуванню (цілісно або вибірково). Двері, матовані суцільником, роблять обриси тіла невидимими для сторонніх очей і створюють відчуття приватності.

Фурнітура виготовляється з нержавіючої сталі, що добре переносить вологу та інші особливості мікроклімату ванною. Вона також може фарбуватись у різні кольори: чорний, бронзовий, золотий. Фарбування та тонування дозволяють виготовляти скляні конструкції для різних інтер'єрів.

Найкраща ціна на душові двері розсувні у Львові.

Купити розсувні двері для душу ви зможете у нас в інтернет магазині. Ми займаємося виготовленням на замовлення різних конструкцій зі скла. Серед них є і вироби для душу – шторки, перегородки, кабіни та різні двері. Ви зможете придбати конструкцію чудової якості з урахуванням ваших побажань.

Щоб придбати двері на замовлення, залиште заявку на розрахунок. Вкажіть бажані розміри, колір скла та фурнітури, наявність або відсутність матування. Незабаром з вами зв'яжеться наш менеджер і ви зможете дізнатися про вартість такого проекту та уточнити інші деталі.

Крім виготовлення виробів зі скла, ми займаємось також їх монтажем. За бажанням ви можете скористатися послугами цього роду. Монтаж розсувної системи – досить складний процес, що потребує спеціальних навичок. Якщо ви ними володієте, ви можете провести ці маніпуляції та самостійно. Весь необхідний для цього набір пристроїв ми поставляємо в комплекті. Сюди відносяться різні типи ущільнювачів, напрямні, ролики та ряд інших деталей, що передбачаються конкретною моделлю. Направляючі важливо обробляти герметикою як перед монтажем, так і після закінчення робіт. Коли кабіна або двері будуть встановлені, герметиком обробляються пристінні області та стикові ділянки поруч із піддончиком (якщо є в конструкції).