Душові двері розсувні в Одесі

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 10912 грн.

Від 12003 грн.

Від 31644 грн.

Від 13421 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Душові двері розсувні в Одесі
Зараз існує безліч недорогих та доступних рішень організувати зручне місце для душу. Деякі з таких прикладів – кутова перегородка або скляна шторка для ванної кімнати. Також можна обладнати душову кабіну у ніші, встановивши в неї розсувні двері. Замовити такі двері під розміри свого отвору ви зможете в інтернет-магазині СклоДизайн.

Широкий асортимент розсувних дверей для душу

Традиційні варіанти дверей для душу – розстібні та розсувні. Перші можуть бути одно- і двостулковими і часто вибираються через простоту пристрою та використання. Виріб можна швидко встановити своїми руками, і для цієї операції знадобляться лише ручки та петлі. Але розстібні конструкції вимагають достатнього місця спереду - як мінімум, в цілісну ширину стулки. Достатня кількість місця є далеко не завжди, і в ряді випадків розсувні двері будуть кращим вибором.

Двері, що розсуваються, влаштовані за типом шафи-купе. Панелі зі скла пересуваються поперечними напрямними на роликах. В систему входить велика кількість металевих елементів, тому встановлювати такі двері дещо складніше. Зате вони не з'їдають місце ні всередині ніші, ні за її межами. Це відмінний варіант, якщо ванна кімната або коридор мають малі розміри (і для малогабаритних жител загалом).

Система може включати одне, два або більше число скляних полотнищ. Їхня кількість залежить від габаритів ніші або отвору та особливостей їх влаштування.

Найкраща ціна на душові двері розсувні в Одесі.

Купити розсувні двері зі скла можна у нас в інтернет-магазині. Наша компанія займається виготовленням виробів зі скла на замовлення. Ми можемо зробити для вас душ кабіну, шторку, перегородку або двері для ніші. Для наших конструкцій ми використовуємо загартоване скло високої якості, а також міцний матеріал триплекс.

Вартість конструкцій, що виготовляються на замовлення, залежить від їх габаритів, а також від оформлення. Зазвичай двері в душ роблять із прозорого скла. Але можливе використання декоративної обробки (наприклад, матування), а також створення дверей з тонованого скла. Якщо ви бажаєте двері на замовлення, ви можете оформити розрахунок її вартості. Вкажіть ширину отвору, необхідну висоту, побажання до дизайну та іншу інформацію, яку ви вважаєте за потрібну. Незабаром з вами зв'яжуться наші співробітники для складання кошторису та уточнення деталей замовлення.

Розсувні двері потребують великої кількості комплектуючих для монтажу. Сюди відносяться металопрофілі, напрямні, ролики та низка інших деталей – петлі, обмежувачі, поріжки з акрилу. Ми поставляємо всі ці деталі в комплекті, тому за бажанням ви можете встановити двері самостійно. Ми додаємо також ряд пристроїв для герметизації: спеціальний клей та ущільнювачі (силіконові та пластикові). Металеві деталі виготовляються з нержавіючої сталі 304-ї марки, що добре переносить мікроклімат ванною. Магнітні ущільнювачі фіксують конструкцію в закритому положенні, забезпечуючи щільний дотик полотен (або прилягання склополотна до стіни).

Ми можемо доставити наші двері на будь-яку адресу в Україні. Монтаж розсувних дверей власноруч – досить непросте завдання, а поводження з полотнами зі скла потребує акуратності. За бажанням ви можете скористатися послугами наших фахівців із встановлення. При заявці на кошторис відзначте, чи потрібні вам такі послуги.