Душові перегородки Дніпро

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 5896 грн.

Від 15544 грн.

Від 6593 грн.

Від 10720 грн.

Від 13478 грн.

Від 10597 грн.

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

 Душові перегородки Дніпро
Душова перегородка - недорогий спосіб організації місця для прийняття водних процедур, що підходить, у тому числі, для дуже невеликих ванних кімнат. Конструкція може захищати місце з одного або двох сторін. Стінки для душу зі скла легко миються і не вимагають складних заходів для догляду. Наша компанія виготовляє на замовлення перегородки у душ різних конфігурацій.

Широкий асортимент скляних душових перегородок без піддону

Перегородка для душу дуже просто монтується і служить практичним елементом ванної. Оскільки в конструкції мало швів та стиків (у деяких моделях їх немає взагалі), за ними дуже легко доглядати (бруд в основному накопичується саме в місцях стику). Ми виробляємо перегородки різних габаритів, тому ви зможете підібрати варіант, що підходить для вашої ванної, навіть якщо вона дуже тісна.

Деякі конструкції призначені для встановлення у нішу з використанням металевих профілів. Інші, кутові дозволяють облаштувати місце для прийняття душу в кутку кімнати. Їх встановлюють до стику, що формується двома стінами. Подібні конструкції допомагають раціональніше використовувати простір ванної кімнати. Ми також виготовляємо перегородки з дверима. Двері розстібного типу часто займають менше повної ширини полотна, тому місця спереду потрібно не дуже багато.

Найбільш прості за будовою перегородки складаються з одного скляного полотна, що розміщується паралельно до стіни (у куті або посередині стіни) на спеціальних профілях і кріпленнях. Але в нашому асортименті є варіанти з кількох полотнищ.

При замовленні ви можете вибрати колір і дизайн панелей зі скла. У нас є такі варіанти:

  • Традиційні безбарвні полотна;

  • Скло, тоноване у графітовий або бронзовий відтінок;

  • Діамант, що відрізняється дуже високою прозорістю та підходить для «повітряних» інтер'єрів;

  • Матування панелей – повне, зональне чи з формуванням малюнка.

Де купити перегородку за ціною виробника?

Якщо ви вважаєте, що у вашій ванній кімнаті мало місця для душової кабіни, ви можете замовити перегородку на нашому сайті. Ми виробляємо конструкції для прийняття душу різних типів, будь то герметичні кабіни (з розстібними або розсувними дверима) або шторки для монтажу на борт ванній. Ми знаходимося у місті Дніпро та можемо доставити нашу продукцію на будь-яку адресу в Україні. У комплекті додаються всі деталі, потрібні для надійного монтажу, і ви можете виконати ці роботи або замовити їх реалізацію нашими монтажниками. При запиті розрахунку вкажіть, чи вам потрібний монтаж, адже від цього залежить вартість робіт. Для виготовлення конструкцій ми використовуємо міцне загартоване скло. Його складніше розбити, а уламки не відрізняються високою травмонебезпечністю (але слід уникати їхнього проникнення в очі).

Краща ціна на скляні душові перегородки у Дніпрі.

Ми пропонуємо перегородки різних типів за вигідними цінами. На вартість впливають габарити конструкції та тип матеріалу (якщо потрібні тонування або матування, воно буде дещо вищим). Підбираючи габарити скляної душової перегородки, враховуйте конфігурацію об'єктів у ванній та особливості складання домочадців: конструкція має бути зручною для всіх. Встановлювати перегородку можна як прямо на підлогу, так і на акриловий піддон або спеціально відлитий бетонний борт. При монтажі безпосередньо на підлогу важливо попередньо облицьовувати підлогу спеціальною плиткою для вологих приміщень (вона повинна мати шорстку поверхню, щоб ноги не ковзали при прийомі водних процедур).