Душові перегородки у Харкові

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 5896 грн.

Від 15544 грн.

Від 6593 грн.

Від 10720 грн.

Від 13478 грн.

Від 10597 грн.

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

 Душові перегородки у Харкові
Душова перегородка дозволяє швидко та зручно організувати простір для прийняття водних процедур. Наприклад, кутова стінка для душової кабіни (з однієї або двох скляних панелей) дає можливість приймати душ у кутку кімнати, при цьому волога не поширюватиметься на всі боки, що спрощує прибирання. Ми виготовляємо стінки для душу на замовлення відповідно до ваших побажань.

Широкий асортимент душових перегородок без піддону

Скляна душова перегородка може монтуватися прямо на підлогу (перпендикулярно до його площини), на спеціально організоване піднесення з бетону або на акриловий піддон. При монтажі на підлогу важливо правильно облаштувати злив з трапом. Останній може бути горизонтальним або вертикальним, залежно від можливостей приміщення. Підлогу облицьовують плиткою або керамогранітом з нековзною (шорсткою) поверхнею, щоб запобігти ковзанню і травматичні інциденти, що викликаються ним.

Форма перегородок може бути різною. Вона залежить від можливостей конфігурації ванної кімнати. Наприклад, можна поставити в нішу перегородку з дверима або розсувну конструкцію з роликами та напрямними. Це дозволить пристосувати нішу для нової функції та раціональніше використовувати місце. У ванній кімнаті при цьому можна буде розмістити більше техніки, тумб, полиць.

Ще один варіант - кутова конструкція з одного або двох полотен. Через меншу кількість скляних панелей порівняно з кабіною перегородка виявляється бюджетним способом облаштувати душ.

За кольором та оформленням перегородки також можуть відрізнятися. Скло може тонуватися в різні відтінки, що дозволяє створювати конструкції, що вписуються в різні типи інтер'єрів. Ми пропонуємо скляні полотна, тоновані у колір бронзи чи графіту. Ефектною виходить конструкція, де скло поєднується з металопрофілем, забарвленим чорною порошковою фарбою. Також перегородки можуть піддаватися матуванню. Існують різні способи такої обробки, наприклад, використання піскоструминного апарату. Така непрозора перегородка робить тіло невидимим для сторонніх спостерігачів. Тому вона добре підійде для сім'ї з кількох людей: доки один із членів миється, інші можуть виконувати інші гігієнічні чи косметичні процедури.

Де купити перегородку за ціною виробника?

Замовити перегородку не виходячи з дому можна на сайті нашої компанії. Ми виготовляємо конструкції зі скла різних типів. У тому числі огорожі в душ різних конфігурацій – як герметичні кабінки, і прості шторки для установки на ванну. У комплекті ми поставляємо кріплення, металеві профілі та інші деталі, необхідні для коректного монтажу. За бажанням ви можете скористатися послугами наших монтажників.

Ми доставляємо нашу продукцію до різних міст в Україні. Ми готові допомогти у виборі потрібної перегородки або провести роботи з монтажу.

Краща ціна на скляні душові перегородки у Харкові

Ціни, вказані на сайті, справедливі для невеликих за розміром варіантів, виготовлених з прозорого безбарвного скла. На ціну впливають габарити виробу, його дизайн (наприклад, тонування), додаткові елементи кастомізації. Якщо ви хочете внести свої пропозиції або дізнатися про ціну конструкції з певними параметрами, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою.

Для виробництва ми використовуємо міцне загартоване скло завтовшки 8 мм. При оформленні замовлення зверніть увагу на точність та коректність лінійних вимірів. Дірочки, виїмки та інші модифікації робляться в скляних полотнах до загартовування, і виправити помилки вже термічно оброблених панелях буде не можна.