Душові перегородки у Києві

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 5896 грн.

Від 15544 грн.

Від 6593 грн.

Від 10720 грн.

Від 13478 грн.

Від 10597 грн.

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

 Душові перегородки у Києві
Душова перегородка - простий спосіб організувати місце для прийняття душу, що підходить як для дуже маленької ванної, так і для більш просторого приміщення. Існують різні варіанти стін для душу: призначені для монтажу в нішу, для кутової зони та інші варіанти. Придбати перегородку в душ можна на нашому сайті.

Широкий асортимент душових перегородок без піддону

Скляна душова перегородка – легка у монтажі конструкція, що дозволяє швидко організувати місце для прийняття водних процедур. Вона може складатися з одного або двох полотен, що розміщуються у кутку приміщення. Ще один варіант – перетворити нішу на душову кабіну, відгородивши її попереду перегородкою. Такі варіанти дозволяють ощадливо використовувати місце в санвузлі зі складною конфігурацією або облаштувати місце для душу в дуже маленькій ванній, де для душової кабіни не знайшлося місця.

Перегородка з дверима може встановлюватися в ніші або в кутку, залежно від конструкції. При цьому розстібні двері не обов'язково будуть займати всю сторону: вони можуть мати і невелику ширину. Така будова зручна тим, що потребує менше місця спереду.

Якщо перегородка не має піддону, умови у ванні повинні бути такими, як і для кабіни без дна: грамотно реалізована зливна система з трапом, якісна гідроізоляція і підлога, викладена керамікою з шорсткою нековзною текстурою. Перегородка може монтуватись і на піддон з акрилу.

Скло дуже зручний матеріал для виготовлення душових конструкцій. Воно не схильне до гниття, деформації, обсіменіння грибком і пліснявою, добре переносить вологу і часте миття. Для перегородок підходять міцні нетравматичні матеріали – загартоване скло та триплекс. Останній коштує дорожче, зате можливість поранитися при його використанні зведена до нуля, тому його використовують для виготовлення автомобільного лобового скла.

Конструкція перегородки, що складається з одного або двох полотнищ, робить її дуже легким у догляді виробом. У нього дуже мало стиків, що полегшує миття (адже в стиках накопичується найбільше бруду).

Де купити перегородку за ціною виробника?

Замовити перегородку можна на нашому сайті, не виходячи із дому. Ми виробляємо різні конструкції зі скла – герметичні кабіни для душу, розсувні та розстібні двері, огорожі. Ми доставляємо нашу продукцію до різних міст в Україні. Якщо у вас є питання щодо продукції, ви можете поставити їх по e-mail або телефону.

У комплекті до перегородки ми поставляємо всі кріплення, профілі та інші деталі, що використовуються для встановлення. Ви можете виконати роботу самостійно або скористатися послугами наших майстрів. Кріплення виготовляються з надійної нержавіючої сталі, стійкої до дії вологи та інших особливостей мікроклімату у ванній кімнаті.

Краща ціна на скляні душові перегородки у Києві

Вартість конструкції залежить від габаритів скляних полотен, наявності тонування чи іншого декору. На сайті дано ціни з розрахунку на мінімальні розміри та виконання зі скла звичного типу. Ви можете замовити підрахунок кошторису, щоб дізнатися скільки буде коштувати підсумкова конструкція.

Для виробництва ми використовуємо надійне загартоване скло. Дірочки та інші технологічні отвори в ньому виробляються перед термічною обробкою, тому будьте уважні при вимірах та доборі габаритів – внести зміни потім буде не можна. В описах моделей наведено можливі значення різних лінійних параметрів.