Душові перегородки у Львові

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 5896 грн.

Від 15544 грн.

Від 6593 грн.

Від 10720 грн.

Від 13478 грн.

Від 10597 грн.

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

 Душові перегородки у Львові
Душова перегородка дозволяє облаштувати місце під прийняття водних процедур навіть у дуже маленькій ванній. Завдяки малому числу скляних панелей (багато моделей складаються тільки з однієї панельки), це бюджетний та економічний спосіб організації приміщення. Ми готові зробити для вас перегородку зі скла на замовлення відповідно до ваших побажань.

Широкий асортимент душових перегородок без піддону

Скляна душова перегородка – зручний та легкий спосіб облаштувати місце для душу. Конструкція у перегородок буває дуже різною. Наприклад, максимально простий варіант - кутова перегородка з одиничної панелі, що розміщується паралельно до однієї зі стін. Простір виходить обмеженим із трьох сторін. Ще один бюджетний варіант - шторка, що монтується на борт ванни. При цьому ноги людини, яка приймає душ, спираються на дно ванни.

Є й інші моделі перегородок. Наприклад, в нішу можна встановити перегородку з дверима (одним полотном розстібного типу), двостулкові або розсувні двері. Всі ці варіанти дозволяють використовувати простір у приміщенні зі складною конфігурацією стін ефективніше. Ніша перетворюється на душову кабіну, при цьому немає необхідності монтувати ванну, щоб приймати водні процедури.

Використання перегородки для організації душу потребує заздалегідь організованого зливу з трапом. Стіни та підлога у приміщенні повинні бути добре гідроізольовані. На підлогу укладають керамічну плитку з шорсткою фактурою (глянцеві гладкі варіанти не підійдуть – у мокрому вигляді вони дуже слизькі, а це схиляє до травм). Ґрати для трапу монтуються прямо в площині підлоги. Зараз існують різні дизайнерські виконання та форми решіток, що дозволяє вписати цей пристрій у будь-який інтер'єр.

Де купити перегородку за ціною виробника?

Придбати стінки для душу будь-якої моделі, що сподобалася, можна на нашому сайті. Ми виготовляємо скляні конструкції різних типів як герметичні кабіни, так і шторки для монтажу на бортик ванни. Ми доставляємо вироби на будь-яку адресу в Україні. Разом із скляними полотнами поставляються всі елементи, необхідні для грамотного монтажу – кріплення, металопрофіль, ущільнення, клей-герметик та інші речі, вказані у комплектації. Ви можете змонтувати стіну своїми руками або віддати перевагу послугам наших фахівців.

Найкраща ціна на скляні душові перегородки у Львові

У нас ви можете купити перегородку в душі за доступною ціною. Цифри, вказані на сайті, діють для невеликої моделі із традиційного безбарвного скла. Вартість залежить від лінійних габаритів та дизайну (тонування, матування тощо).

Для виробництва ми використовуємо міцне загартоване скло завтовшки 8 мм. Доступні такі варіанти дизайну:

  • Нанесення піскоструминного візерунка, суцільне або зональне матування. Ця опція реалізується як для безбарвного, так і для тонованого скла. Непрозора стіна створює відчуття затишку та підходить для сімей з великою кількістю членів.

  • Діамантове скло підвищеної прозорості підійде для «повітряних» дизайнів.

  • Діамантове скло підвищеної прозорості підійде для «повітряних» дизайнів.

Перегородки, що встановлюються на підлогу, можуть мати різну висоту. Цей параметр варіюється в тих же межах, що і для душової кабіни – від 1,8 до 2,2 м. Вибирайте висоту, орієнтуючись на зростання найвищого мешканця. Ширина скляної панелі може становити від 50 до 150 див.