Душові перегородки в Одесі

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 5896 грн.

Від 15544 грн.

Від 6593 грн.

Від 10720 грн.

Від 13478 грн.

Від 10597 грн.

Від 8497 грн.

Від 7084 грн.

Від 4839 грн.

 Душові перегородки в Одесі
Душова перегородка – зручна конструкція для організації місця прийняття водних процедур. Встановивши її в душ, можна обладнати місце для миття і в тому випадку, якщо для душової кабіни недостатньо місця. Зробити перегородку на замовлення бажаного кольору та розміру можна, звернувшись до нашої компанії.

Широкий асортимент душових перегородок без піддону

Скляна душова перегородка може бути стаціонарною або переміщається на роликах. Другий тип конструкції може переміщатися у вже готовому для використання вигляді. Такі перегородки укомплектовані роликами та направляючими та будуть зручні для випадку, коли остаточне розміщення об'єктів у ванній ще не визначено (або планується перепланування незабаром). В інших випадках буде зручним і стаціонарний варіант. Такі перегородки створюють герметичні конструкції (при використанні ущільнення і герметика) і добре захищають техніку, меблі та підлогу від води, що розбризкується.

Пристрій стіни для душу вибирають за габаритами та особливостями інтер'єру ванної. У малогабаритній ванні буде доречна кутова перегородка. Такий виріб створює межу спереду. Ще дві стіни "кабіни" формуються власне стінами приміщення. З одного зі сторін простір залишається вільним, завдяки чому можна простягнути руку за мочалкою, флаконом гелю чи іншим предметом. Це найпростіша конструкція, яка не потребує дверей.

Перегородку в нішу вибирають відповідно до її ширини. Якщо вона досить велика, можна взяти перегородку із дверима. Простір для ухвалення душу при цьому вийде досить просторим. У нішу можна встановити і розсувні двері.

Скло – практичний матеріал для виготовлення душових перегородок. Його легко чистити і мити, воно переносить різні види миючих засобів, не деформується і не зазнає інших руйнувань у вологому середовищі з температурними перепадами.

Де купити перегородку за ціною виробника?

Придбати перегородку ви зможете, зробивши замовлення на нашому сайті. Ми займаємося виготовленням конструкцій зі скла та відправляємо наші вироби на будь-яку адресу в Україні. У комплекті ми поставляємо всі профілі, деталі кріплення та інші компоненти, необхідні для надійного монтажу виробу, в тому числі герметизуючі ущільнювачі з силікону та гуми. Ви можете виконати роботи зі встановлення стінки самостійно або зробити вибір на користь послуг наших монтажників. Оформляючи замовлення, відзначте, чи ви хочете отримати такі послуги. Від цього залежить результуюча вартість.

Найкраща ціна на скляні душові перегородки в Одесі.

Те, скільки коштуватиме конструкція, залежить від низки параметрів:

  • Габаритів перегородки (зокрема двері, якщо така мається на увазі);

  • Дизайну (тонування, матування та інші роботи, використання надпрозорого діамантового скла);
  • Вибір деталей фурнітури (природний колір сталі або фарбування чорною порошковою фарбою).

Всі ці параметри можна вибрати на свій розсуд. Вкажіть їх і залиште нам заявку на підрахунок кошторису, щоб дізнатися про ціну перегородки такого типу. Ціна, вказана на сайті, діє для перегородки даної моделі найменших розмірів (в рамках зазначених діапазонів), виготовленої з безбарвного скла