Прямокутна душова кабіна у Дніпрі

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 43172 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Прямокутна душова кабіна у Дніпрі

Прямокутна форма кабіни для душу – одна з найпопулярніших. Така конструкція може бути встановлена в кут кімнати або розміщуватись уздовж однієї з її стін. Часто такі кабіни пропонують у розпорядження багато місця, що миється, що робить їх зручними для прийняття водних процедур. Якщо ви вирішили недорого придбати в душі кабіну подібного типу, ви можете оформити її виготовлення на замовлення, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину.

Прямокутні душові кабіни широкий асортимент зі скла

Кабіни зі скла для душу можуть мати різні габарити – довжину, ширину (загальну та вхідну групу), глибину. При підборі розміру слід враховувати особливості вашої ванної кімнати, конституцію членів сім'ї (кабіна повинна забезпечувати комфорт при прийнятті душу для найбільшого члена), розташування об'єктів у приміщенні (чи планується розміщувати техніку або меблі біля кабінки). Має бути забезпечений зручний підхід до вхідної групи. Двері біля кабіни можуть бути розстібними або розсувними. Перший варіант вимагає вільного місця попереду (щоб там помістилося полотнище дверей по ширині), проте він простий у монтажі.

Кольори у конструкції також можуть бути різними. Ви можете віддати перевагу звичному прозорому виконанню або вибрати тонування у відтінок бронзи або графіту. Також кабінки можуть матуватися піскоструминним малюнком. Це хороший варіант для великих сімей: тіло, що миється, залишається невидимим, і інші мешканці можуть відвідувати ванну кімнату в цей же час.

Найкраща ціна на прямокутну душову кабіну у Дніпрі.

Фірма СклоДизайн займається виробництвом та монтажем різних виробів зі скла за індивідуальними замовленнями. Через наш інтернет магазин ви можете оформити виготовлення кабіни в душ бажаної моделі, розміру та кольору. Виготовлення на замовлення дозволяє узгодити параметри ще до початку виробництва. Ми розташовуємось у Дніпрі та відправляємо товари в інші міста України. Монтажні роботи ви можете виконати своїми руками або замовити встановлення кабіни нашими фахівцями. Усі необхідні комплектуючі (фурнітура, герметизуючі пристрої тощо) поставляються разом з комплектом скляних полотнищ. У виробництві ми використовуємо загартоване скло високої якості.

Всі наші кабіни мають однакові діапазони параметрів висоти – від 1,8 до 2,2 м. А ось кількість полотнищ, ширина та інші параметри можуть бути різними, залежно від конкретної моделі. На сторінці кожної кабіни можна отримати дані про ці параметри.

За розмірами наші кабіни можна поділити на кілька груп:

  • Компактні кабіни для монтажу у нішу. Ширина глухої стіни таких конструкцій варіюється від 0,8 до 1,4 м. Для вхідної групи діапазон становитиме від 0,8 до 1,3 м.

  • Кутові кабіни: у них вхідна група може бути ширшою (до 1,6 м – залежно від конкретної моделі). Для глухої стінки діапазон такий самий, як у попередньої категорії.

  • Перегородки з двох полотен, що дозволяють облаштувати імпровізовану кабіну в кутку кімнати або біля стіни. Ширина у них також може бути різною. Вхідна група може мати вигляд дверей, що складають більшу частину ширини одного зі скляних полотен, або задаватися повною відкритістю однієї зі сторін «кабінки».

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштуватиме кабіна цікавого для вас виду, замовте розрахунок, скориставшись спеціальною формою на сторінці моделі. Вкажіть розмір кабіни, бажаний колір скла, наявність матування, виконання фурнітури. Зауважте, чи хочете ви замовити монтаж нашими співробітниками.