Прямокутна душова кабіна у Києві

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 43172 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Прямокутна душова кабіна у Києві
Кабіни для душу прямокутної форми – класичний варіант такого типу конструкцій. Вони складаються з кількох скляних полотнищ, дверей, фурнітурних елементів, ущільнювачів та інших деталей. За типом виконання вони бувають різними. Якщо ви хочете поставити в душ кабіну цієї форми, її можна недорого зробити на замовлення через інтернет-магазин "СклоДизайн". Ми займаємось виробництвом різних виробів зі скла на замовлення. Фірма знаходиться у Дніпрі та відправляє товари до інших міст України.

Прямокутні душові кабіни широкий асортимент зі скла

Кабіни зі скла для душу відрізняються низкою властивостей. Вони можуть мати або не мати піддон. Моделі без піддону потребують коректної організації зливу рідини у каналізаційну систему. Іноді для монтажу такої кабіни необхідно змінювати рівень підлоги. Підлогу облицьовують шорсткою керамікою, що не сприяє ковзанню ніг: це потрібно, щоб запобігти травмам (на гладкій ідеально рівній плитці легко посковзнутися, особливо якщо її поверхня мокра). Якщо ви хочете знати, чи підходять умови у ванній кімнаті для монтажу кабіни без піддону, прикріпіть фото, замовляючи розрахунок.

Двері біля кабіни можуть бути розстібними або розсувними. Останній тип хороший тим, що при цьому не забирається простір ні всередині кабіни, ні зовні. Але влаштовані такі двері складніші за звичну розстібну. Вона нагадує шафу типу купе: склопанелі пересуваються поперечними напрямними, виконаними з металу. У конструкцію входить багато різноманітних фурнітурних елементів, а також ущільнення, що забезпечують герметичність.

Асортименти кабін не обмежується звичними прозорими моделями. Склопанелі можуть бути тоновані в відтінок, що вам подобається: це дозволить вписати кабіну в конкретний інтер'єр. У нашому асортименті доступні варіанти графітного та бронзового кольору. Ви також можете придбати кабіну з алмазного скла, відомого високою прозорістю. Воно містить малу кількість солей заліза, тому не має звичного всім зеленим відтінком.

Найкраща ціна на прямокутну душову кабіну в Києві

Вибравши модель в інтернет магазині, ви можете залишити заявку на розрахунок вартості та замовити її виготовлення на замовлення. Для виготовлення кабін ми використовуємо загартоване скло та триплекс, а також нержавіючу сталеву фурнітуру високої якості. Фурнітурні деталі можуть бути полірованими, матовими або пофарбованими у чорний колір спеціальним порошковим барвником. Покриття при цьому виходить надійним та вологостійким.

Для розрахунку ціни кабіни у душ скористайтесь формою на її сторінці. Вкажіть потрібні розміри та колір скла. Якщо ваша ванна кімната має якісь специфічні характеристики (наприклад, каналізація знаходиться низько), можна прикріпити фотографію при замовленні розрахунку.

В описах моделей наших кабін вказується їх ціна. Вона дійсна для варіанта з мінімальними розмірами (в рамках зазначених діапазонів), виконаного у простому безбарвному склі. Кольорові або більші варіанти коштуватимуть дорожче. У наведену вартість вже включена вся фурнітура (навіть у разі розсувних дверей) та деталі, що герметизують.