Прямокутна душова кабіна у Одесі

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 43172 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Прямокутна душова кабіна у Одесі

Прямокутні кабіни для душу випускаються у великому асортименті виконань: вони можуть встановлюватися в кут ванної кімнати, нішу або примикати до однієї зі стін приміщення. Завдяки цьому кожен може підібрати собі кабіну відповідно до особливостей вашої душової. Якщо ви живете в Україні і хочете купити собі в душ кабіну прямокутної форми, ви можете зробити це недорого, оформивши її замовлення в нашій компанії. Ми виготовляємо різні конструкції зі скла високої якості на замовлення. Ви можете вивчити пропозиції нашого інтернет магазину і вибрати кабіну, що сподобалася.

Прямокутні душові кабіни широкий асортимент зі скла

Кабіни такої форми бувають дуже різними за своїм виконанням. Деякі з них призначені для монтажу в нішу, інші – для розміщення у кутку кімнати або встановлення вздовж стіни. Кутові та нішеві моделі допомагають заощаджувати місце у приміщенні.

Кабіни в нішу відрізняються найменшими габаритами та неширокою вхідною групою (0,8-1,3 м). Така модель підійде, якщо у мешканців струнка статура. Для просторої ванни можна придбати і широку прямокутну кабіну.

Також кабіни розрізняються за особливостями конструкції дверей. Найпопулярніші їх види - розстібні і розсувні. Перші відмінні звичністю і доступністю установки: цю роботу нескладно виконати тому, кому доводилося монтувати вхідні двері в кімнату такого типу. Другі влаштовані на кшталт дверей шафи-купе; вони примітні тим, що не забирають місце ні всередині кабіни, ні поза її межами (у тому числі у відкритому стані). Але їх монтаж вже складніший і вимагає наявності великої кількості металевих комплектуючих (напрямні, ролики і т.д.). Усі необхідні для цього деталі ми поставляємо разом із скляними полотнами.

Скло також має відмінні декоративні можливості, так що вироби з нього можуть вписатися в будь-який інтер'єр. Полотнища можуть бути тоновані в бажаний колір; темне скло не так добре пропускає світло, проте приховує тіло від чужих поглядів і створює відчуття інтимності. Схожі властивості мають і матовані склопанелі. Матування може реалізуватися через різні технології (наприклад, піскоструминну обробку) і бути повним, зональним або формувати художній візерунок. Існують і інші методи декоративної обробки склопанелей, наприклад, нанесення на них полімерної плівки з візерунками. Також прикрашатися можуть фурнітурні елементи: часто їх фарбують водостійкою порошковою фарбою для металу (найчастіше - чорною).

Найкраща ціна на прямокутну душову кабіну в Одесі.

Фірма СклоДизайн виготовляє на замовлення різноманітні конструкції зі скла. Серед них є як призначені для монтажу в приміщенні (наприклад, кабіни та перегородки для душу), так і монтуються на вулиці – наприклад, козирки та перила. Ви можете вивчити пропозиції інтернет-магазину та вибрати відповідну кабіну в душ.

У комплекті поставляються всі скляні полотнища, що входять в конструкцію, а також деталі фурнітури, ущільнювачі і клей, потрібні для успішної самостійної установки. Ви можете здійснити монтаж самі або замовити виїзд наших спеціалістів.

Ціна залежить від габаритів конструкції та використовуваного типу скла (безбарвне, тоноване, діаманти). Якщо ви визначилися з моделлю та виконанням кабіни та хочете дізнатися, скільки буде коштувати така модель, замовте розрахунок за допомогою спеціальної кнопки. Вкажіть вибрані параметри кабіни та позначте, чи ви хочете скористатися монтажними послугами. Незабаром зв'яжуться з вами наші менеджери для уточнення деталей замовлення.