Скляний козирок моделі Noli


КОД ТОВАРУ: 1103
Скляні козирки - це сучасне рішення для оформлення будівель. Козирок Noli відмінний захист від снігу і дощу. Дана конструкція тримається на вазі за допомогою вант, з'єднаних з кріпленням ванта-скло з різьбленням М10. Фурнітура для вантових систем виготовляється з нержавіючої сталі марки AISI 304. Естетичність козирків в тому, що вони виглядають так, ніби закріплені в невагомості, а також здаються досить легкими. Скло для даної конструкції козирка має товщину 6+6 мм. Колір скла може бути на ваш розсуд: бронза, графіт, домінують або ж безбарвне. Для захисту вашого фасаду і додання будівлі естетичності, застосування скляного козирка Fasani стане чудовим рішенням.

  • От 7518 грн. м.кв.
Конфігуратор моделі
Розміри виробу під замовлення

    Скляні козирки компанії СклоДизайн виготовляються виключно за індивідуальними розмірами, під замовлення з точністю до 1 міліметра.

Використовуємо тільки загартоване скло та нержавіючу фурнітуру

    При виробництві наших товарів використовуються тільки якісні та екологічно чисті матеріали.

    Скло загартованого типу називають надміцним і незважаючи на свою легкість воно має чудову ударостійкість. Багато майстрів віддають перевагу саме такому склу та створюють справжні шедеври, які заслуговують на велику увагу. З цієї надміцної скляної конструкції виготовляють перегородки, двері, стелі, підлоги, сходи і багато іншого. Все це виглядає дуже стильно, модно і оригінально. Також цей вид скла використовується в автомобілебудуванні, медицині і т.д.

    Сучасний інтер'єр виходить більш привабливим і затишним завдяки незрівнянним конструкціями із загартованого скла. Насправді абсолютно всі кімнати у вашому домі можна прикрасити цими конструкціями.

    Характеристики стали AISI 304 і її аналогів відносять її до великого сімейства нержавіючих сплавів. Високий вміст в якості легуючих добавок хрому і нікелю забезпечує їй стійкість до тривалого впливу екстремальних температур і агресивних середовищ. Завдяки унікальним властивостям сталь практично у всіх областях господарства.

Ідеальне співвідношення ціни і якості

    Якість наших товарів не поступається європейським аналогам, вартість яких може досягати до кількох тисяч доларів, при цьому якість всіх комплектуючих залишається на високому рівні. Ми можемо гарантувати якість сировини, оскільки ми є виробниками фурнітури.