Прямокутна душова кабіна у Львові

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 43172 грн.

Від 16436 грн.

Від 21157 грн.

Від 55778 грн.

 Прямокутна душова кабіна у Львові

Кабіни у формі прямокутника – найпоширеніший тип конструкцій для душу. Вони можуть монтуватися в нішу, поряд зі стіною або у кутку ванної кімнати. Скло - дуже підходящий матеріал для кабіни: його просто мити, воно добре витримує мікрокліматичні особливості ванної кімнати, при цьому не деформуючись, не втрачаючи своїх якостей, не покриваючись іржею або грибком. Якщо ви думаєте поставити в душ кабіну, виготовити її на замовлення можна через фірму "СклоДизайн". Ми займаємося створенням різних конструкцій зі скла на замовлення. Для їх виробництва ми використовуємо триплекс, загартоване скло, а також фурнітурні нержавіючі комплектуючі високої якості. Вивчіть пропозиції інтернет магазину та виберіть кабіну собі за смаком.

Прямокутні душові кабіни широкий асортимент зі скла

Кабіни в душ можуть бути не тільки безбарвними: можливості тонування склопанелей дозволяють створити конструкцію будь-якого світла, що подобається, і вписати її в той або інший інтер'єр. У нашому магазині є замовлення кабінок, тонованих у колір графіту або бронзи. Також ми пропонуємо кабіни із надпрозорого діамантового скла, що відрізняється максимальною прозорістю. Така кабіна має повітряний та невагомий вигляд і добре підходить для футуристичних інтер'єрів.

Фарбуватися можуть не тільки самі склопанелі, а й фурнітура та металеві деталі загалом. У нашому асортименті є кабіни з чорним металевим профілем, що відрізняються чіткими контурами та суворим виглядом. Також фурнітурні елементи можуть бути матовими або відполірованими.

Ми пропонуємо також матовані варіанти кабін: таке скло не має прозорості і, відповідно, тіло не буде видимим для стороннього спостерігача. Подібні кабіни підходять для випадків, коли в квартирі проживає багато людей, а також для тих, хто віддає перевагу закритості та інтимній обстановці при прийнятті водних процедур.

За конструкцією прямокутні кабіни для душу також бувають різними. Існують моделі без піддону та конструкції, забезпечені ним. Глибокий піддон може використовуватися замість ванни для купання малюка. При прийнятті рішення про покупку враховуйте особливості будови зливу у ванній кімнаті.

Кабіни різняться і за іншими показниками:

  • З розстібними та розсувними дверима. Друга не «з'їдає» місце в кабіні та приміщенні в цілому, але встановлювати її важче.

  • За типом монтажу. Одні з них належить розміщувати в ніші, інші – в кутку приміщення. Є і просторі моделі, що займають більшу частину довжини стіни.

Найкраща ціна на прямокутну душову кабіну у Львові.

Недорого придбати бажану модель можна у нашому інтернет-магазині. На сторінках з описами вказана вартість кабінок, актуальна для мініатюрного розміру (в пропонованих рамках), виконаного зі скла звичайного типу – прозорого, безбарвного. Якщо ви хочете кольорову, матовану або діамантову модель (або варіант більших габаритів), замовте підготовку кошторису, заповнивши дані у відповідній формі. Позначте потрібні розміри, колір, необхідність матування (якщо вона є).

Ми надсилаємо наші моделі по всій території України. У комплекті постачання йдуть фурнітурні деталі, петлі, напрямні, силіконові ущільнення та інші компоненти, необхідні для успішного самостійного збирання герметичної кабіни. Якщо ви не бажаєте монтувати її самі, можна замовити виконання монтажних послуг нашими працівниками