Скляні двері в душ у Харкові

Від 10912 грн.

Від 9478 грн.

Від 8010 грн.

Від 10581 грн.

Від 8377 грн.

Від 11639 грн.

Від 11947 грн.

Від 9517 грн.

Від 7226 грн.

Від 12003 грн.

Від 31644 грн.

Від 13421 грн.

Скляні двері в душ у Харкові

Двері зі скла допомагають облаштувати місце для гігієнічних процедур, не монтуючи в душ кабіну. Вони підходять для ванних кімнат, що мають нішу у стіні: її можна відгородити від решти кімнати та використовувати для душу, при цьому вода не потрапляє за межі дверей завдяки герметичності конструкції. Перетворення ніші на кабінку вимагає хорошої якості гідроізоляції, щоб не зіпсувати облицювальні покриття стін та підлоги. Купити двері зі скла можна в Україні, оформивши замовлення в інтернет-магазині СклоДизайн. Ми займаємось виготовленням скляних конструкцій різних видів на замовлення.

Широкий асортимент скляних дверей у душову

Скляні двері можуть мати різні типи конструкцій, але для душу зазвичай застосовуються два види - розсувні та розстібні. Кожен тип має власні переваги.

Орні моделі легкі в монтажі та зверненні: до них люди звикають з дитинства, і їх неважко встановити власноруч. Для монтажу використовують петлі «скло-стіна» (у ряді моделей ще й «скло-скло»). Модель для душу може мати вигляд цільної скляної стіни, частиною якої є стулка або складатися з пари стулок. Обидва варіанти підходять для прорізів різної ширини, за умови, що самі одинарні стулки не широкі (полотно великої ваги сильно перевантажує петлі, тому найзвичніші одностулкові двері для широкої ніші не підійдуть).

Розсувні двері примітні тим, що вони не «з'їдають» простір ні всередині ніші, ні зовні (незалежно від того, відчинені двері або зачинені). Тому вони добре підходять для випадків, коли місце попереду заставлено технікою чи іншими предметами. Скляні полотна пересуваються по поперечним напрямним (трубкам або рейкам), виконаним з нержавіючої сталі.

Найкраща ціна на скляні двері в душову в Харкові

Наш інтернет магазин пропонує надійні скляні конструкції для душу на замовлення. У нас можна купити двері бажаного типу і розміру. При підборі конструкції враховуйте розміри отвору. Якщо ви віддаєте перевагу розстібним дверям, а проріз досить широкий, слід брати варіант з двома стулками. Великі полотнища скла сильно навантажують петлі, що при надмірній вазі стулки може загрожувати неприємними інцидентами. Так що для великої ширини отвору потрібна двостулкова модель. Розсувні варіанти можуть складатися з різної кількості полотен: воно вибирається залежно від ширини вашої ніші.

Наші двері в душ зі скла на замовлення можуть виготовлятися у природному прозорому кольорі або тонуватися у відтінок графіту чи бронзи. Також можливе виготовлення дверей з діаманту (він не має характерного зеленого відтінку скляних поверхонь і підходить для лаконічних футуристичних інтер'єрів). Замовляючи двері, ви зможете вибрати будь-який тон, що сподобався. Фурнітурні деталі виготовляються з нержавіючої сталі, що добре витримує дію вологи. Ви можете обрати найкращий дизайн фурнітури (матовий, глянсовий або чорний).

Вартість конструкції залежить від її розмірів, використовуваного типу полотнищ (тонованих чи ні), дизайну ручок та інших модифікацій. Якщо вас цікавить ціна дверей у певному виконанні, замовте розрахунок, відзначивши потрібні лінійні параметри, відтінок полотен та тип фурнітури. Також позначте, чи потрібний вам монтаж дверей співробітниками нашої фірми. У комплекті ми постачаємо всі потрібні кріплення, напрямні та інші деталі (наприклад, герметизуючі ущільнення із силікону), так що за бажання ви можете встановити двері і власними руками.