Скляні двері в душ в Одесі

Від 10912 грн.

Від 9478 грн.

Від 8010 грн.

Від 10581 грн.

Від 8377 грн.

Від 11639 грн.

Від 11947 грн.

Від 9517 грн.

Від 7226 грн.

Від 12003 грн.

Від 31644 грн.

Від 13421 грн.

  Скляні двері в душ в Одесі

Використання для душу дверей зі скла допоможе раціональніше розпорядитися простором приміщення. Якщо ванна кімната має нішу, її можна обладнати під прийняття водних процедур, відгородивши від решти простору дверима. Скло – невибагливий в експлуатації матеріал: воно легко миється, не покривається цвіллю та подібними шкідниками, не піддається корозійним процесам, без проблем переносить контакт з водою, вологе повітря, підвищені температури. З цих причин двері зі скла добре підходять для експлуатації у приміщеннях із високою вологістю. Якщо вам потрібно придбати такі двері для душу на замовлення, ви можете зробити це у нас в інтернет магазині.

Широкий асортимент скляних дверей у душову

Такі двері добре підійдуть для приміщень, де є ніші в стінах. Простір захищається спереду і відокремлюється від решти ванної кімнати, що забезпечує усамітнення та комфорт при прийнятті водних процедур. Установка дверей вимагає якісної гідроізоляції підлоги та стін у приміщенні, оскільки стінками імпровізованої «кабіни» служать, по суті, стіни ніші. Також важливо грамотно організувати трап для зливу води.

Конструкція біля дверей може бути розстібною або розсувною. Її обирають залежно від розміщення об'єктів у ванній кімнаті. Перший тип монтується простіше, і до поводження з такими дверима всі звикли змалку. Але для її встановлення потрібне незайняте місце попереду (на ширину полотна). Розсувну систему монтувати складніше, до неї входить велика кількість комплектуючих (напрямні, ролики, різні герметизуючі пристрої), але вона допомагає заощаджувати місце, тому що не забирає його ні спереду, ні ззаду. Є й третій варіант – двері з поворотним механізмом, але їх у душ встановлюють рідко. Скляні двері такого типу найпопулярніші в офісних будівлях. Вони вимагають трохи місця спереду, але не так багато, як орні.

Число полотнищ біля дверей може бути різним. Якщо отвір вузький, цілком підходить варіант з одного полотна. Але якщо розстібні двері встановлюють у широкий отвір, потрібно вибирати модель із двох стулок. Масивне широке полотно створює велике навантаження на петлі, і, щоб запобігти небезпечним інцидентам, слід купувати для великих прорізів двері з двох полотен.

Найкраща ціна на скляні двері в душову в Одесі.

Якщо вам потрібно недорого придбати в душі надійні скляні двері, ви можете зробити це через інтернет-магазин СклоДизайн. Ми виготовляємо на замовлення різноманітні вироби зі скла високої якості. Серед них є багато різних конструкцій для обладнання місця під прийняття водних процедур. Ви можете підібрати варіант, що найбільше підходить особливостям вашої ванної та фінансовим можливостям. Наприклад, якщо з якоїсь причини ви не хочете ставити в душ кабіну, ви можете придбати перегородку з одиничного скляного полотна або двері виду, що сподобався.

При придбанні дверей для душу на замовлення ви можете вибрати відповідний розмір та колір конструкції. Ми пропонуємо різні відтінки скла: воно може мати природний прозорий колір або тонуватись у бронзовий або графітовий відтінок. Фурнітура виготовляється із нержавіючої сталі, тому добре переносить контакти з вологою. Однак для максимально довгої експлуатації після прийняття душу слід витирати воду м'якою ганчірочкою. Скло не вимагає складного догляду, його потрібно тільки мити в міру забруднення, за необхідності використовуючи спеціальний засіб для скляних поверхонь.