Скляні двері в душ у Києві

Від 10912 грн.

Від 9478 грн.

Від 8010 грн.

Від 10581 грн.

Від 8377 грн.

Від 11639 грн.

Від 11947 грн.

Від 9517 грн.

Від 7226 грн.

Від 12003 грн.

Від 31644 грн.

Від 13421 грн.

Скляні двері в душ у Києві

Ті, хто не може або не хоче встановлювати душ кабіну, можуть облаштувати місце для гігієнічних процедур іншими способами. Один із варіантів – використання нескладних бюджетних огорож з однією стінкою або дверей для душу зі скла. Цей матеріал дуже практичний – його легко чистити та мити, він без проблем переносить частий контакт із водою та перебування у вологому середовищі в цілому. Огородження зі скла не деформуються в ході експлуатації, не покриваються іржею, грибком та пліснявою. Придбати такі двері можна через інтернет магазин СклоДизайн.

Широкий асортимент скляних дверей у душову

Двері зі скла дозволяють зробити з ніші в приміщенні душову кабіну, обгороджуючи її спереду. Якщо ви вибрали такий варіант облаштування кабіни, зверніть увагу на надійну гідроізоляцію стін та підлоги, адже вони будуть служити по суті стінками «кабінки». Для підлоги слід взяти негладку плитку, що не ковзає, або керамограніт.

Традиційні типи конструкції душових дверей - розстібна та розсувна. Перша легко встановлюється на спеціальні петлі: якщо у вас є навички монтажу звичайних дверей, ви зможете встановити і таку конструкцію. Але для її експлуатації потрібне місце попереду, в яке вмістилося полотно (по ширині) при відкриванні. Тому при виборі цих дверей продумайте планування кімнати. Однак іноді зустрічаються двері, що відкриваються всередину: у цьому випадку ніша має бути досить просторою. Для установки використовуються петлі «скло-стіна», але в частині моделей, крім цього, використовуються і кріплення «скло-скло».

Розсувні двері не віднімають корисного простору з жодної зі сторін, тому їх часто використовують для економії місця. Влаштовані вони за принципом шафи-купе: стулки рухаються горизонтальними металевими напрямними. Число стулок може бути різним і залежить від ширини отвору. Встановлювати такі двері складніше: в систему входить багато металевих елементів, і при покупці важливо звертати увагу на їх якість.

Колір скляних дверей може бути різним. Полотнища можуть зберігати природний колір або тонуватися в різні відтінки. Останнє дозволяє підібрати двері, які найкраще впишеться в конкретний інтер'єр.

Найкраща ціна на скляні двері в душову в Києві

Якщо ви хочете поставити у ванну кімнату двері, щоб захистити нішу і приймати душ, її можна придбати під замовлення через наш інтернет-магазин. Ми виготовляємо різноманітні скляні огорожі (в тому числі і для душу) та відправляємо наші товари по всій Україні. Продукція виготовляється на замовлення, та розміри та інші нюанси виконання погоджуються із замовником. Ви можете вибрати двері будь-якого з представлених кольорів, щоб вони успішно вписалися в інтер'єр.

Монтаж дверей вимагає певних навичок, і ви можете виконати його своїми руками або віддати перевагу послугам наших монтажників. При оформленні замовлення відзначте, який варіант вам краще. У комплекті ми поставляємо всі потрібні деталі фурнітури, ущільнювачі і герметизуючий клей, так що за наявності навичок ви можете реалізувати монтаж і самостійно. Якщо ви вважаєте за краще встановити двері самому, перед роботами протестуйте навантаження на петлі. Також при роботах із фурнітурними деталями важливо дбати про те, щоб не перетиснути їх, щоб на них не виникли тріщини.

Якщо ніша або отвір вузькі, ви можете взяти конструкцію з одиничного скляного полотна. Розпашні двері в широкий отвір слід вибирати двостулкові, щоб не створювати зайве навантаження на петлі.