Душові кабіни у Дніпрі

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові кабіни у Дніпрі

Встановити в душ кабіну – оптимальне рішення для підтримки ванної кімнати в чистоті. Вона займає менше місця, ніж ванна, і не дає воді та миючим засобам проникати за межі конструкції. Душові кабіни купити у Дніпрі можна у нашому інтернет-магазині СклоДизайн.

Широкий асортимент душових кабін без піддону

Конструкції у кабін для душу бувають різні – без піддону та з його наявністю. Вибір кабінки залежить від особливостей будови системи зливу у вашому будинку. Кабіна без піддону легко монтується, але підходить для приміщень із вже облаштованим трапом та зручно розташованим зливом. Трап – це пристрій, що забезпечує відхід рідини до каналізаційної системи. Він буває горизонтальним та вертикальним. Останній різновид потребує більшої кількості вільного простору у ванній, тому зазвичай встановлюється у приватних житлах. А горизонтальний трап доречний і у невеликій квартирі у місті.

Скляні кабіни в душ хороші своєю практичністю та простотою догляду. Скло відмінно виглядає в інтер'єрах будь-якого типу, легко миється, не обсіляється пліснявими та грибковими колоніями. Пропоновані нами кабіни розрізняються за низкою параметрів:

  • За формою: вони можуть бути квадратними, прямокутними чи п'ятикутними. У тісному санвузлі буде доречна кутова кабінка – її встановлення допоможе заощадити місце. У більш просторому приміщенні можна встановити більшу конструкцію вздовж однієї зі стін.

  • За типом дверей: розстібна або розсувна. Двері мають більш просту конструкцію, завдяки чому їх простіше монтувати. Але такі двері потребують наявності достатнього вільного місця спереду (рівного ширині полотна). Компактна кутова кабіна з розсувними дверима – відмінне рішення для квартир із маленькою ванною.

  • По кольоровій гамі: ми виготовляємо кабіни не тільки з прозорого скла, а й тоновані варіанти. Конструкція теплого чи темного кольору добре впишеться у відповідний дизайн приміщення. Також можливе виконання в діамантовому склі (воно відрізняється високою прозорістю та безбарвністю) – воно добре підійде для хай-теку та мінімалістичних інтер'єрів. Можливо також використання матового скла. Для низки моделей доступний вибір кольору деталей фурнітури.

Де купити душові кабіни в Дніпропетровській області за ціною виробника?

На нашому сайті ви зможете недорого придбати на замовлення душову кабіну із загартованого скла високої якості. У комплект поставки входять усі необхідні комплектуючі, ущільнення із силікону та спеціальний клей, завдяки чому конструкції виходять герметичними. В описах зазначаються діапазони можливих габаритів кабін. При підборі розмірів важливо враховувати взаємне розташування об'єктів у санвузлі, а також комплекцію членів сім'ї: кабіна має бути зручною для кожного.

Краща ціна на скляні душові кабіни у Дніпрі.

Наша компанія знаходиться в Дніпрі і займається виготовленням різного роду конструкцій зі скла на замовлення. Ви завжди можете звернутися до нас, щоб замовити кабіну у душ. Щоб дізнатися вартість, скористайтеся кнопкою замовлення розрахунку на сторінці моделі, що сподобалася. Ціна залежить від розмірів конструкції, типу скла та фурнітури. Ми не тільки виготовляємо самі кабіни, але й можемо виконати роботи зі встановлення. Якщо вам потрібні такі послуги, відзначте це при оформленні розрахунку. За бажанням ви можете встановити кабіну самостійно: всі потрібні деталі поставляються разом зі скляними полотнищами.