Душові кабіни в Харкові

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові кабіни в Харкові

Встановлення кабіни в душ допоможе заощадити місце та підтримувати навколишній простір у чистоті. Скло легко миється, швидко сохне, не пошкоджується від дії вологи, що робить його дуже зручним в експлуатації матеріалом для таких конструкцій. Душові кабіни купити у Харкові можна недорого у нас в інтернет-магазин. Ми займаємось виготовленням скляних конструкцій на замовлення та пересилаємо їх по всій країні.

Широкий асортимент душових кабін без піддону

Кабіна для душу зі скла гармонійно виглядатиме в інтер'єрах різних типів. Ви можете віддати перевагу звичній безбарвній моделі або зупинитися на тонованому склі. У нас є варіанти з тонуванням в графітовий або бронзовий колір. Крім того, скляні полотнища можуть бути піддані матуванню (цілісному, візерунковому або в інтимній зоні). Це знижує проникність кабіни для чужих поглядів і створює ефект приватності, за рахунок чого така кабіна буде добрим рішенням для великої родини: поки хтось миється, інші члени сім'ї можуть спокійно відвідувати ванну.

Кабіна може мати піддон або обходитися без нього. Конструкції без піддону вимагають якісної гідроізоляції підлоги та грамотного облаштування зливу з трапом (все це має бути реалізовано до встановлення кабіни). Підлогу потрібно облицьувати простою або керамогранітною плиткою з шорсткою поверхнею (на гладкій плитці є ризик послизнутися).

Поширені типи дверей у кабін - розстібні або розсувні. Перші відрізняються більшою простотою встановлення та використання, але їх застосування вимагає достатнього вільного простору спереду (воно має вміщувати ширину стулки). Розсувні двері найчастіше вибирають, якщо місця попереду мало. Є і компромісний варіант - моделі з поворотним механізмом, хоча саме для кабінок їх використовують нечасто.

Двері можуть бути одно- і двостулковими. Перший тип коштує дешевше, але більше потребує вільного простору попереду. Якщо маленька ванна, для неї краще підійде кутова кабіна. Вона може мати форму чотирикутника, п'ятикутника чи четвертинки кола. Форму дверей для економії місця краще вибирати, що розсувається. Але цілком підходить і розстібний варіант, якщо є можливість забезпечити вільний підхід.

Де купити душову кабіну в Запоріжжі за ціною виробника?

Компанія СклоДизайн виготовляє на замовлення душ кабіни та інші вироби зі скла високої якості. Ми реалізуємо доставку наших конструкцій по всій території України. У комплекті постачаються всі деталі, необхідні для монтажу, у тому числі силіконові прокладки, за рахунок яких кабінки виходять герметичними. Ви можете виконати монтаж самостійно або замовити встановлення нашими співробітниками. Тон скла та фурнітурних деталей ви зможете вибрати на свій смак. При оформленні заявки на розрахунок відзначте, чи вам потрібні послуги з монтажу.

Краща ціна на скляні душові кабіни у Харкові.

Вказані в описах цінові значення справедливі для моделі мінімальних габаритів із звичайного безбарвного скла. Вартість кабіни залежить від її габаритів, а також від кольору та обробки скляних полотен, що використовуються. Щоб дізнатися про ціну моделі в бажаному виконанні, запитайте розрахунок, використовуючи спеціальну кнопку. Вкажіть у формі бажані габарити та інші параметри, що кастомізуються.

Вибираючи розміри, орієнтуйтеся на внутрішню атмосферу приміщення. Повинен забезпечуватися зручний доступ до умивальника та інших об'єктів. Також враховуйте комплекцію домочадців: вхід у кабіну та перебування в ній мають бути зручними для всіх.