Душові кабіни в Одесі

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові кабіни в Одесі
Установка кабіни для душу допомагає заощадити простір у тісній ванній або поєднаному санвузлі, що дозволить поставити в приміщення пральну машину, тумбу або інші предмети техніки та меблів. Також використання кабіни допомагає підтримувати чисте приміщення. Душові кабіни можна купити в Одесі, оформивши замовлення в нашому магазині. Ми виконуємо проектування та монтаж конструкцій відповідно до побажань замовника.

Широкий асортимент душових кабін без піддону

Кабіни в душі можуть мати піддон або обходитися без нього. Конструкції без піддону прості у монтажі та експлуатації, але ванна кімната під них має бути належним чином обладнана. У ній потрібно облаштувати надійний злив із трапом для відведення води (ще до встановлення кабіни). Підлогу потрібно облицьовувати шорсткою плиткою (глянцева ідеально гладка поверхня, особливо в мокрому вигляді, привертає до ковзання ніг).

Скляні полотнища – вигідний та практичний матеріал. Їх нескладно мити, вони не вимагають спеціального догляду, добре переносять підвищену вологість, перепади температури та інші особливості, характерні для мікроклімату санвузла. Скло не покривається пліснявою, не деформується у вологому середовищі і не виділяє шкідливих речовин. Двері у моделі можуть бути розстібними або розсувними. Перший варіант легше монтується, але такі двері вимагають, щоб місце спереду не було заставлено меблями або іншими об'єктами.

Для малогабаритних приміщень добре підходять кутові кабіни із розсувними дверима. Така конструкція може мати форму квадрата, прямокутника, п'ятикутника чи чверті кола. Габарити та ширина вхідної групи при цьому підбираються з урахуванням статури членів сім'ї. Для просторого приміщення підійде простора кабіна, що розміщується вздовж однієї зі стін.

Де купити душову кабіну в Одесі за ціною виробника?

Недорого придбати кабіну для душу можна в компанії СклоДізайн. Для виробництва наших конструкцій ми використовуємо гартоване скло високої якості. Ми виготовляємо з нього кабіни, перегородки та інші вироби на замовлення та реалізуємо доставку по всій країні. У комплекті постачаються силіконові ущільнювачі, клейовий склад та всі необхідні для монтажу кріпильні та фурнітурні елементи. Завдяки цьому кабіни герметичні та надійні. Ви можете здійснити встановлення виробу своїми руками або замовити його монтаж співробітниками нашої компанії. При покупці відзначте, чи вам потрібні роботи з установки.

Найкраща ціна на скляні душові кабіни в Одесі.

Ці ціни діють для кабінки мінімальних габаритів, виконаної зі скла стандартного безбарвного типу. У характеристиках моделей можна побачити діапазон доступних лінійних розмірів. Вартість конструкції можна дізнатися, оформивши розрахунок на замовлення (в описі є відповідна кнопка). Проведіть вимірювання та вкажіть бажані довжину та ширину компонентів, а також тип скла, його оформлення та дизайн фурнітури. При підборі розмірів враховуйте зростання найвищого члена сім'ї: йому має бути зручно приймати в кабіні душ, вона не повинна бути йому впритул за зростанням.