Душові кабіни у Львові

Від 4990 грн.

Від 4160 грн.

Від 5360 грн.

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

 Душові кабіни у Львові
Кабіна для душу – практичний варіант організації простору для гігієнічних процедур. Вона займає мало місця, до того ж бризки при її використанні не потрапляють у простір за межами огорожі, що спрощує прибирання. Душові кабіни можна купити у Львові, оформивши замовлення у нас в інтернет-магазин. Ми виготовляємо надійні герметичні конструкції та відправляємо їх за вказаною вами адресою. Крім того, ми можемо встановити кабіну у вашому будинку чи квартирі.

Широкий асортимент душових кабін без піддону

Конструкції кабін бувають різними як з піддоном, так і без цього елемента. Кабіна без піддону потребує правильної організації зливу з трапом. Прямий трап відрізняється кращою пропускною спроможністю, але в міських квартирах, особливо малогабаритних, реалізувати його буває проблематично, так що для них підійде і горизонтальний трап. Підлога у ванній облицьовувати керамікою з шорсткою поверхнею, призначеної спеціально для вологого середовища (по глянцевій кераміці ноги можуть ковзати, а це потенційно травмонебезпечно).

Розрізняються кабіни та своєю формою, а також типом дверей. Для маленької ванни добре підійде кутова кабіна. Її монтують у кутку приміщення. Вона може мати звичну чотирикутну форму (квадрат або прямокутник) або мати скошений кут (тоді форма виходить п'ятикутною. Остання форма, при всій своїй нестандартності, відмінно підходить для економії місця. Вхід перед дверима залишається вільним, а з двох сторін від конструкції можна поставити тумбочки або інші об'єкти, а також повісити полиці для гігієнічних речей.

Двері біля кабін бувають розсувними та розстібними. Останній варіант може складатися з однієї або двох стулок. Одностулкова конструкція підійде, якщо вхід неширокий (полотно великий ширини важкий і вимагає надійних кріплень). Двостулкові двері коштують трохи дорожче, але потребують менше місця спереду через менш широкі стулки.

Де купити душову кабіну у Львові за ціною виробника?

Недорого придбати душ кабіну можна на нашому сайті. Компанія СклоДизайн реалізує проектування та виробництво скляних конструкцій на замовлення. У нас можна замовити в душ кабіну, перегородку, шторку або іншу конструкцію, що сподобалася. При виготовленні виробів на замовлення можна вибрати тон скла, розміри кабіни та ряд інших параметрів.

Для виготовлення кабін підходять лише певні варіанти скла – загартоване та триплекс. Їх куди важче розбити, і навіть у разі неприємного інциденту осколки мають значно меншу травмонебезпечність. Особливо примітний у цьому плані триплекс, внаслідок чого його широко використовують для скляних конструкцій у висотних будинках, а також автомобільної промисловості. Ми використовуємо для наших кабін загартоване скло високої якості. Уламки з нього виходять негострими, і ними майже неможливо завдати серйозної травми (крім випадків попадання в очі).

Найкраща ціна на скляні душові кабіни у Львові.

Ознайомитись із цінами можна на сторінках різних моделей кабінок. Це мінімальні значення, адекватні варіанту невеликих габаритів зі стандартного прозорого скла без додаткової обробки. Щоб дізнатися вартість вашого бажаного варіанту за підсумками, можна замовити розрахунок. При цьому потрібно позначити бажані габарити дверей та самої кабіни, бажаний колір та тип скляних полотнищ, фурнітури, відзначити, чи потрібні операції з монтажу. Якщо ви маєте запитання щодо виробів зі скла, зв'яжіться з нами електронною поштою або телефоном.