Кутові душові кабіни у Дніпрі

Від 12258 грн.

Від 16375 грн.

Від 14887 грн.

Від 11340 грн.

Від 15838 грн.

Від 14399 грн.

Від 12800 грн.

Від 14942 грн.

Від 19234 грн.

Від 41757 грн.

Від 43172 грн.

Від 17710 грн.

 Кутові душові кабіни у Дніпрі

Поставити в душ кабіну такого типу - гарне рішення для тісної ванної: виріб займає мінімум місця, і ви зможете розпоряджатися рештою простору на власний розсуд, розмістивши там бажану сантехніку, меблі або пральну машину. За рахунок меншої кількості скляних полотнищ та інших деталей кутова кабіна для душу виявляється економічним варіантом і в ціновому плані. Для її встановлення важлива хороша якість гідроізоляції (стін приміщення та підлоги), так як дві зі стін утворюються стінами приміщення, що формують кут. Недорого придбати на замовлення таку кабіну можна у нас в інтернет-магазині.

Широкий асортимент душових кабін кутових

Зазвичай конструкція складається з декількох скляних панелей і дверцят, також виконаних зі скла і фіксується під прямим кутом за допомогою петель. Дверцята може займати більшу частину довжини сторони кабіни або лише 50% (якщо довга кабіна). Для закріплення глухих скляних полотен використовують металеві профілі. Також у конструкції є інші фурнітурні елементи з металу (у тому числі ручки), а також силіконові ущільнювачі, що перешкоджають просочуванню води за межі кабінки. Будова кабіни цього типу передбачає розміщення лійки на одній із стінок кімнати, що утворюють прямий кут. Це ергономічне та зручне розміщення, яке не вимагає пророблення додаткових отворів у скляних полотнах.

Форма у кутових кабін може бути різною. Найпоширеніші варіанти – квадратні та прямокутні. Але є й інші варіанти кабін. Один із прикладів – моделі, виконані у формі чверті кола. Вони мають двері розсувного типу заокругленої форми і добре підходять для тих, хто бажає заощаджувати місце. Є й п'ятикутні кабіни: дві сторони формуються стінами приміщення, інші дві – скляними «глухими» полотнами (що формують прямий кут зі стіною), і ще одна – дверима.

Двері біля кабіни можуть бути розстібними або розсувними. Перший варіант зустрічається частіше, він більш простий у монтажі та має меншу ціну. Але перед дверима має бути достатньо місця, щоб туди помістилося полотно у відчиненому стані. Якщо попереду все зайнято технікою, варто взяти модель з розсувними дверима, що не забирають ні спереду, ні ззаду.

Колір та дизайн у кабінок можуть бути різними. Ви можете віддати перевагу звичному склу природного кольору (з характерним зеленуватим відтінком) або замовити тоновану модель. Роблять кабіни з діамантового скла, що відрізняється дуже високою прозорістю (зеленого тону в нього немає).

Найкраща ціна на кутову душову кабіну у Дніпрі

Якщо вам потрібна компактна кутова кабінка, її можна купити в інтернет-магазині СклоДизайн. Ми виготовляємо на замовлення різні типи конструкцій зі скла, у тому числі кабіни та різні огорожі в душ. Компанія знаходиться в Дніпрі, при цьому можливе і відправлення конструкцій в інші міста України.

При виготовленні дверей та кабін для душу на замовлення ми враховуємо побажання клієнтів. Ми виготовляємо як компактні кабіни з шириною вхідної групи в 0,6 м, так і більш просторі моделі, які підходять для людей великої статури. Вам потрібно вибрати бажані габарити виробу, відтінок скла та фурнітури. За бажання поверхня може бути матована з використанням піскоструминної техніки. У такій кабіні тіло буде невидимим для сторонніх, що забезпечує комфорт та почуття приватності при відвідуванні душу. Можливе суцільне матування, фрагментарне (в інтимній зоні) або нанесення малюнка.